mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:55:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: priprava psa za razstavo
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: priprava psa za razstavo  (Prebrano 63814 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #150 : petek, 05.03.2004 : 19:10:39 »

 Grin Grin
a je to una "ta lepa usnjena ovratnica"?

LP Noli
Logiran
Blumina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #151 : petek, 05.03.2004 : 20:39:41 »

Hvala za pomoc!
A pol brez pudra ne bo slo ! No, jaaaa! Kaj pa uni samponi White on white? A bi to kaj pomagalo??? Navadni sampon ne naredi prav nic.

Sirtaki, prevoz zagarantirano bo, pa tudi, ce uspicene prekle dol padajo. Za Blum sem pa itak ze sklenila, da ji malo rdece za sreco gor pustim.  Grin

Noli, a me ti mal hecas???
Ne bos verjela, mam nos kar do tal zarad tiste rdece ovratnice. Pa tolk ji je pasala. Bo treba v Grazu mal po stantih pogledat!!! Tongue

LP
Jasna
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #152 : petek, 05.03.2004 : 20:48:37 »

 Grin

nič te ne hecam  Wink, spomnila sem se kako si bila ponosna nanjo  Cheesy.

LP Noli
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #153 : sobota, 06.03.2004 : 14:58:02 »

Blum,res ti ne preostane drugega,kot da jutri malo pobrskas po stantih Wink

Mogoce bi pa pomagalo,ce bi ji dala belo usnjeno ovratnico gor,da bi prekrila madez rdece Grin Grin Grin Roll Eyes

lp
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #154 : ponedeljek, 08.03.2004 : 11:40:43 »

LP za vse forumašice in forumaše!
Vaša pomoč,nasveti ter stiskanje pesti in tačk se je tako obrestovalo da smo z rastave odšli kot največji,najlepši in najboljši!
Za kar se vam iskreno zahvaljujem!
Ker smo še zmeraj pod zmagoslavnim  vplivom, vam bom kdaj drugič povedala svoje razstavne vtise, ki niso samo dobri ampak tudi precej slabi.

Pa še to: naša Žabica alijas komarček si je upravičeno prislužila naziv princeske!
Lepo vas pozdravlja Njeno veličanstvo Zoya in ponižni sluga Miša.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #155 : ponedeljek, 08.03.2004 : 12:12:07 »

 Kiss enga lupcka za Zoyo. Bravo.
m.
Logiran
Blumina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #156 : ponedeljek, 08.03.2004 : 13:16:48 »

Cestitke vsem, ki ste bili v Grazu!
Svoje neumnosti zaradi katere sem morala ostati doma pa se dolgo, dolgo ne bom prezulila.
 Sad Sad Sad Angry Angry Angry sram sram sram
Tako sem se v nedeljo, s skopano in za razstavo pocesano Blum, terapevtsko cel dan sprehaljala po snegu. Nisem pa si mogla kaj, da ne bi na vsake toliko zacjavkala "Pa kako je lepa!"
Pravijo pa, da cas celi rane, zato hitim novim razstavam na proti! Upam, da takrat brez zapletov.
Se enkrat bravo vsem.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #157 : ponedeljek, 08.03.2004 : 13:23:19 »

Svoje neumnosti zaradi katere sem morala ostati doma pa se dolgo, dolgo ne bom prezulila.
 Sad Sad Sad Angry Angry Angry sram sram sram


No, da se ne boš sekirala sama, ti lahko tudi jaz povem, da se fulllll sekiram, da nisem peljala Bine. Pa je bila že prijavljena, pa sem jo 14 dni nazaj odjavila  Angry Angry sram sram Lips Sealed Cry Cry Cry Cry Sem se ustrašila konkurence...  sram sram Na koncu pa sem ugotovila, da bi bila sama...  Cry Cry

LP jana
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #158 : ponedeljek, 08.03.2004 : 13:26:32 »

Hehehe Bina,ti samo mene poslusaj jaz sme ti skoz govorila,da jo prijavi Wink Grin Roll Eyes

Koncno sme spoznala mefisto(sicer bezno amapk bolje kot nic) in na hitro sem videla celo Misso Cheesy Wink

Pa se en  Kiss za Zoyo,Missa si videla da ni tako grozno Wink Grin


lp

Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #159 : ponedeljek, 08.03.2004 : 15:14:25 »

Koncno sme spoznala mefisto(sicer bezno amapk bolje kot nic) in na hitro sem videla celo Misso Cheesy Wink
Pa se en  Kiss za Zoyo,Missa si videla da ni tako grozno Wink Grin

LP,Pia!
Ti, jaz te bom naslednjič tako za ušesa, da ti nobena očala ne bodo več prav!!!Zakaj pa nisi prišla bliže in me pocukala za hlačo, da bi kakšno rekle.Sem full jezna nate, ker si mi obljubila, da se vidimo...
Pa kdaj drugič!
LP,Miša
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #160 : ponedeljek, 08.03.2004 : 15:47:26 »

LP,Pia!
Ti, jaz te bom naslednjič tako za ušesa, da ti nobena očala ne bodo več prav!!!Zakaj pa nisi prišla bliže in me pocukala za hlačo, da bi kakšno rekle.Sem full jezna nate, ker si mi obljubila, da se vidimo...

Miša, bom kar jaz odgovorila, ker sva s Pio skupaj iskali tebe in Mefisto  Angry Jaz sem vaju iskala že od pol desetih zjutraj in vaju sploh nisem nikjer našla. To pa zato, ker ste bili mastini skriti za stebrom  Angry Lips Sealed jaz se pa vas iskala okoli ringa. Sva pa tebe našle ravno takrat, ko je bila Zoya ravno v ringu  Tongue Grin Potem je pa Pia nekam izginila (verjetno zapravljat denar na štante  Grin Wink-mimogrede Pia a si kupila potem kletko?), jaz sem pa bila do odhoda z Mefisto. Pa prisotna med Marsovim osvajanjem tvoje Zoye  Grin Grin

LP jana
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #161 : ponedeljek, 08.03.2004 : 16:16:30 »

LP za vse!
Ja,ja sami izgovori so vas!
Mi nismo nič bili skriti za stebrom, mi smo se parkirali na najlepše mesto  ob ringu, da smo imeli pogled na ring mastinov in  da sem jaz lahko občasno vrgla učke še v sosednji ring, kjer so razstavljali dogice. Ker sem preveč gledala k dogašem sem skoraj zamudila nastop mastinov.Poleg tega, da sem se nagledala zelo ,zelo lepih dogic, ki jih pri nas ne vidiš kar tako, sem probala vržti učke še h argentinčkom, pa sem na žalost bila prepozna. Videla sem celega enega, pa še ta je letel tako hitro mimo mene, da ga nisem uspela dobro videti.
Res mi je žal, da ni bilo več časa, da bi kakšno konkretno rekli. Glede ljubljanske razstave: mi nismo prijavljeni, tako, da nas tudi verjetno ne bo na ogled.Če pa bo kakšna sprememba v načrtu, bom rade volje skočila pogledat za kakšno urco, kako osvajate nagrade. Naj se še sama pohvalim s svojim zapravljanjem, celih 40 everčkov za Zoyino stojalo za hrano. In za vse tiste,ki vas zanima.Iskala sem svetlečo ovratnico pa so me holcerji gledali še bolj čudno kot  pri nas v Leibnitzu. Glede cen na sami razstavi,prava katastrofa! V naši trgovini v Leibnitzu so cene za 25% nižje v normalni prodaji, v akciji pa še nižje.
Mefisto ima  še eno lepo slikco, kako je Mars osvajal našo princesko.
LP,Miša
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #162 : ponedeljek, 08.03.2004 : 16:24:58 »

Missa: odgovor je v temi Cacib Graz!

Lp jana
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #163 : ponedeljek, 08.03.2004 : 21:00:21 »

MISSA:Ja sva vaju nasli,ko je bila Zoya ravno v ringu(Zoya in tvoja boljsa polovica,ti pa si s fotoaparatom krozila okoli kot satalit Grin Grin )
Obljubim naslednjic,te pocukam za rokav!!

Bina:Ne vem se,ce sem jo kupila Grin ;DSem prej sla,bom videla ce jo je Sally Wink Wink

So imeli pa fantasticne krtace vseh sort,barv,oblik glavnikov in vrvic toliko da se ti zmesa,potem se kletke,koledarje,kipce,sampone,balzame,tablete morskih alg,igrace,kosare ma cisto vse so imeli,meni se je skoraj zmesalo med vsemi stojnicami,ker sem se vsako minuto spomnila kaj se rabim,pa seveda nisme mogla vsega kupit Grin Grin Roll Eyes

lp
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #164 : ponedeljek, 08.03.2004 : 21:33:52 »

LP,Pia!
Res sem skakala okrog kot  dobro oborožen satelit s tistim Zoyinim kuferčkoom na hrbtu. Morala sem poslikati Zoyo,pa Marsa, pa še druge mastine, pa kako smo kazali zobke, pa kako se je tresel špeh...
sicer pa smo se na razstavo tako dobro pripravili, da mislim, da nam je šlo odlišno, za kar ste v veliki meri zaslužni tudi tukaj na forumu. Jaz sem imela s seboj za proslavljat celo potovalko pijače(pivo,sokove,radgonsko penino, kavo...) pa ste se vsi delali fine.Čisto prav vam je!!!
LP,Miša
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: priprava psa za razstavo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines