mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:08:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Afganistanski hrt - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Afganistanski hrt - čvek  (Prebrano 32801 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
marjeticaK
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #30 : četrtek, 12.04.2007 : 20:38:16 »

lep pozdrav! Kot novopečena ( še ne čisto ) lastnica afganistanskega hrta, prosim naj se mi javi še kak lastnik. izkušnje, ki ste jih pridobili bi mi zelo prav prišle. Sploh pa bi rada samo malo podebatirala in spoznala še vaše lepotce. Hvala, lp Mateja
Logiran
marjeticaK
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #31 : torek, 17.04.2007 : 07:56:38 »

Ojla! Ne vem kam je šel moj oglas, oziroma prošnja lastnikom afganistancev naj se mi javijo. Očitno ( tako kot jaz ), ga ni videl nihče. Torej ponovno....Imam mlado afganistanko in iščem lastnike te pasme, da me morda malo poučite, poveste kaj praktičnega ali pa samo, da se spoznamo. Računam tudi na to, da bi se morda kdaj srečali na kaki razstavi. Lp
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #32 : torek, 17.04.2007 : 10:11:17 »

marjeticaK, ta tema je že dolgo mrtva. Predlagam, da se raje obrneš na Društvo za hrte, kjer te bodo prav usmerili in ti znali svetovati.

lp
Logiran
Ferry
rad pišem
****
Sporočil: 257


« Odgovor #33 : torek, 17.04.2007 : 12:30:23 »

marjeticaK,

kar se tiče informacij o pasmi, izkušnjah in vprašanjih, ki jih imaš o tej pasmi, pa je najbolje, da izveš od psarne, kjer si psičko kupila. Mislim, da ti bo dobra psarna, dala vse potrebne informacije in tudi v bodoče stala ob strani z vsemi nasveti, ki jih potrebuješ!

LP
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #34 : sobota, 10.11.2007 : 22:28:37 »

pozdrav vsem!
že dalj časa spremljam to temo in res škoda, da je tako zamrla. zato prilagam nekaj svežih fotk prijateljičine afganke, ki jo imam priložnost spremljati že 3 leta. skupaj sva jo šli tudi iskati v švico. aspara je prava neukročena trmoglavka! priložnost ko imate srečati v mb parku, kjer se pogosto sprehaja. kolikor vem so v mb trenutno tri psice afganistanskega hrta. aspara 3 leta, ria 2 leti, ki prihaja iz hrvaške in boka (še ne 1 leto), ki prav tako prihaja iz hrvaške. aspara in bokica sta se zelo lepo ujeli in poleti so se naši kužki pogosto igrali v parku. moj gyasi (italijanski hrt) se je v boko čisto zaljubil Wink velikost zanj nikoli ni problem he he
v tem času smo imeli priložnost spoznati tudi bokino sestrico chanel, ki je prav tako prava lepotica. marjetica škoda, ker se ti nihče na tem postu ni javil, a smo se kljub temu spoznali Wink
pa še nekaj fotk od lepotice aspare
http://shrani.si/f/14/kI/xoAZsBE/img4416.jpg
http://shrani.si/f/K/Sp/gfBq6vy/img4420.jpg
http://shrani.si/f/2x/wf/xT6ket1/img1600.jpg
Logiran
Ferry
rad pišem
****
Sporočil: 257


« Odgovor #35 : sreda, 28.11.2007 : 09:07:03 »

Italjanček,

je to tista Aspara, katere oče je Conte in Hrvaške, res lepotec, da ga ni videti daleč naokoli!!!!

LP
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #36 : petek, 07.12.2007 : 22:05:20 »

ja, res je aspara potomka conte-ja Smiley od kod pa ju ti poznaš, če smem vprašati? Wink
laura se z asparo velikokrat pridruži sandi, torej conte-jevi lastnici na razstavah. hecno, a conte je nepoboljšljivo zaljubljen v asparo Wink
lauri je prav sanda pomagala poiskati njeno princesko Wink
Logiran
Ferry
rad pišem
****
Sporočil: 257


« Odgovor #37 : nedelja, 09.12.2007 : 17:00:22 »

Spoznali smo se na razstavi, ona je bila prva sodnica, ki je našemu lepotcu dala PRM in o njem poveda same dobre stvari.

Res fejst ženska!!

Zdaj se pa kar pogosto srečujemo na razstavah in od nje se človek res lahko veliko nauči (o afghancih)!

Sedaj je pripeljala iz Švice k sebi domov tudi Contejevo sestrico Coro - je tudi prava lepotička! Upam, da bomo tudi njo kmalu videli na kakšni razstavi in ne samo Conteja!

Žal mi Aspare nismo še nikoli srečali, ker smo iz okolice Ljubljane.

Lp
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #38 : nedelja, 09.12.2007 : 19:07:41 »

torej imate tudi vi afganistanskega hrta, če prav razumem? Wink
laura in sanda sta v rednem kontaktu in se redno srečujemo na razstavah, tako da sem tudi jaz na tekočem kaj se dogaja z njenimi lepotci Wink vem, da je cora po dolgem času koooooončno spet pri svoji 'mamici', tako da je familija spet popolna Smiley
morda pa se kdaj skupaj srečamo na kakšni razstavi Wink laura in sanda bosta po vsej verjetnosti na razstavi v lj. sicer kot obiskovalki, saj aspara ne bo razstavljena, ker je v slabi kondiciji. conte in cora pa sta tako ali tako že vse dosegla Wink
lp
Logiran
Ferry
rad pišem
****
Sporočil: 257


« Odgovor #39 : ponedeljek, 10.12.2007 : 07:01:37 »

Ja imamo pavijančka, no, sedaj je že 19 mesecev star fant in že zelo postaven. Smo zelo ponosni nanj, saj je Evropa Junnior Winner 2007!  Cheesy

Mi smo dejansko skoraj na čisto vsaki razstavi, tudi v Lj bomo, tako, da se sigurno vidimo! Sanda nam je rekla, da pride s svojim lepotcem Contejem samo na specialko.

Lp
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #40 : ponedeljek, 10.12.2007 : 07:22:27 »

o, super!!!!!!!! Wink iz katerega legla oz. psarne pa je vaš lepotec? a lahko še kakšno fotko prilepite? da ga malo vidimo? Wink
ja, potem pa se moramo srečati na pecialki. če bo sanda na specialki, potem bo prišla tudi laura, a verjetno brez aspare, ker je zanjo to zmeraj takšen stres, saj ni navajena na razstave. ko je bila še mlajša, se je kar vlegla na tla in ni več naredila koraka....potem pa smo jo nosili he he
mi bomo tudi v lj, ker bomo prijavili našega palčka (italijančka), tako da se vidimo! Wink
a ste se že kdaj osebno srečali z lauro in asparo na kakšni razstavi? Wink
lep pozdrav iz maribora
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #41 : ponedeljek, 10.12.2007 : 07:25:29 »

se opravičujem, ker se ponavljam v vprašanjih....sem sedaj opazila, da se z lauro in asparo še niste srečali Wink
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #42 : ponedeljek, 10.12.2007 : 07:44:11 »

http://www.moja.datoteka.eu/files/1422361170IMG_1623.JPG

pa še fotka, kjer 'velika učiteljica' sanda lauri podaja svoje znanje Smiley
tista črna ovca med asparo in contjem pa je moja dobrodučna labradorka lanica Wink
lp
Logiran
Ferry
rad pišem
****
Sporočil: 257


« Odgovor #43 : ponedeljek, 10.12.2007 : 08:21:34 »

Naš je po rodu Nemec, psarna Shams-an-Nahar (jutranja zarja oz. jutranje sonce) in mu je ime Nahid (generosity-radodarnost). Obe imeni sta arabski.

Slikica, ko je bil star 15 mesecev.

http://www.moj-album.com/slike/10236083/9CUmUp67N2HmWjnj.v.jpg

Super, potem se bomo srečali na specialki.

Lp
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #44 : ponedeljek, 10.12.2007 : 08:34:18 »

vau, prekrasen je! tudi barve so fantastične! super kontrasti!
glede na to, da ga je sanda tako dobro ocenila, sem takoj vedela, da mora biti enkraten pes! čestitke!
res se moramo srečati! laura bo navdušena Wink
kakšen pa je po značaju? 'švicarji' so namreč zelo 'divji' in svojeglavi Wink pa me zanima ali enako velja tudi za nemce Wink sicer pa so vsi afganci zgodba zase in velik zalogaj za njihove lastnike he he
je tudi vam sanda svetovala psarno ali ste jo sami našli?
lp
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Afganistanski hrt - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines