mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:42:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Gordon seter
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gordon seter  (Prebrano 35075 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #30 : četrtek, 19.05.2005 : 23:52:56 »

Roksa Scottish Leader, pripeljane iz Latvije
Neza: In kdo je lastnik tele psicke?? Psicka namrec ni Urskina...
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #31 : petek, 20.05.2005 : 12:35:14 »

Roksa je  sestrica  od Urškine  Rende.   Zelo lepa  psička (   to  sta od  Damsterja  punce  Grin Grin)  Ker  so bili   ravno pravi divjaki na kupu ,  so  se krasno  ujeli.

V  mali  šoli  so  bili  glavni trije. Cheesy

 Glede  mladičkov  Gordonov  pa :

V psarni**  imajo  leglo.  (  so taki  cortki...)

Potem  pa še ena  psarna     ****
   Bodo  imeli  sigurno  tudi  v kratkem leglo.
Kontaktirate pa lahko  go.  ** pa ne bodite presenečeni  če vam  bo zastavljala  zelo  osebna vprašanja Wink, meni jih je tudi  ,ko sem  se zanimala  za mladiča, čeprav  potem nisem vzela njenega  , ker  nisem mogla  čakati  do  julija in  sem  že marca  šibala po Damsterja.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #32 : petek, 20.05.2005 : 12:40:00 »

Nina, imena lastnika žal ne vem.  Smo jo pa videli v soboto na telesni oceni, kjer je dobila odlično oceno. Več o njej lahko prebereš tudi tukaj.    Po mojem ti bosta Urša ali pa Alenka lahko pomagali pri tvojem vprašanju.  Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
mata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #33 : sobota, 21.05.2005 : 15:55:47 »

to da ima vsak pes svoj karakter že vem. mene je zanimalo na sploh kaj pravijo o teh psih. najbolj me je zanimalo od lastnikov, kajti lastnik tega psa najbolje ve kakšni.
hvala za vse linke si jih bom do dobra ogledla ko bo čas.
koliko so pa stari ti vaši gordoni?
ja pa še tole ali se tem psom dlaka striže.
hvala za vse informacije in posredovane linke.
lp
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #34 : sobota, 21.05.2005 : 16:02:19 »

ja pa še tole ali se tem psom dlaka striže.

Ušesa, pod ušesi in vrat. Pa šapke. 

mene je zanimalo na sploh kaj pravijo o teh psih. najbolj me je zanimalo od lastnikov, kajti lastnik tega psa najbolje ve kakšni.

Glej zgoraj moj odgovor in odgovor od Damayanti.

Drugače, pa če ti že mi ne znamo odgovoriti, stopi v stik z ***(link na njeno stran sem ti že posredovala) ali pa z našo vzrejno referentko. Od lastnikov gordonov je pa tu prisotna samo Damayanti; njen Damster je njen prvi gordon seter.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #35 : četrtek, 02.06.2005 : 08:57:08 »

Damayanti: Se je gospod Damster ze kaj zredil? Smiley Sem se ravno spomnila nanj, ker je nas gospod SETER se odlocil, da ne bo jedel (pa sem ga prelisicila z ogromno skledo skute+kruha+macje konzerve:)) - bomo videli, ce bo kaj pomagalo:)
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #36 : četrtek, 02.06.2005 : 09:08:09 »

Sedaj  ima  nove  brikete  .   In  on  samo  brikete in  meso   iz  sklede poje    ostalo  pa   ( -kruh - makarone   )  r-1m  okoli  sklede  pobiram.   Zredil  ja.....  taprav.   Sedaj  se  še  ena psica  na  novo(  pri  sosedu)  goni.

Ne    malca...... in  samo  po  zraku  vohlja  in  gleda  kdaj  se  bom  obrnila  da  bo  potegnu  skozi  ciprese.   

Drug  teden  (  če  bo  vse  po  pravilih)  gre  na  počitnice  za  en  teden,  he , he  tam  bo  pa  imel  veselico.   Ne  bo  postlce,  pa  crkljanja.     

Upam  da  se ga  bo  kaj prijelo,  bo  imel  delavne  počitnice.
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #37 : četrtek, 02.06.2005 : 09:15:59 »

Aha, a to pomeni, da mora ubogati? A greste na morje? Nisi mi povedala, ali si sla opravljati PZP?
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #38 : četrtek, 02.06.2005 : 09:28:36 »

Damster  gre  sam  na počitnice  za en teden ( mogoče  tudi  14  dni  če  mu  bo  všeč),  k  enemu   kolegu,  ( je lovec)  in  bosta  malo  trenirala,  aport, down,  pok,  prinašanje  in  prinašanje  iz  vode.  (  on  ima to  veselje,  sploh  z  Damsterjam)
Ga  bo  kasneje,  vozil  na  race...........  meni  je  pa  tudi  prav Cool.

  PZP   ....?V  jeseni  imamo.   baje......   se  še  nič  ne ve kdaj......   se  še  menimo.....  Če  nas bo  zadostno  število,  bomo  imeli . Undecided


Opravljen  ima  samo  izpit  iz  poslušnosti(  vodenje,  odlog,  strelomirnost, odpoklic.....)
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #39 : četrtek, 02.06.2005 : 10:13:24 »

Aha, potem takem PPA - ker PZP je spomladi:)! Lepo to - potemtakem, ce bo Dami pridem in bo vse to pocel se le prijavi na JZP, kjer imas se prinasanje in sarjenje po vodi, pa par ostalih stvari:)!
Poljubcek Damiju!
Nina
Logiran
mia
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #40 : petek, 30.12.2005 : 17:28:13 »

Pozdravljen King
Lepa stran in predstavitev pasme kot tvojega psa.Le tako naprej.
PA SREČNO V NOVEM  LETU .
MIA Roll Eyes
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #41 : četrtek, 12.01.2006 : 08:25:56 »

King, dobrodosla na forumu. Cestitke za lepo stran in predstavitev!

Sicer pa (tri, stiri): VSE NAJBOLJSE, DAMSTER! Damayanti, upam, da te bo kmalu vzgojil in bos bolj pridna (hihi). Lp Neza in irska banda
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #42 : četrtek, 12.01.2006 : 08:47:04 »

OOOOo  hvala Grin.
Sedaj je pa  dve leti star...  upam  ,da  bo  tisto  držalo  kar so mi obljubljali  -  da se  bo pri dveh letih začel umirjati Roll Eyes  Grin
p.s.  Je pa ta  obljuba vsako leto  malo  drugačna,  najprej je bilo rečeno da se bo začel  umirjati pri enem letu, ko se ni je bilo rečeno pri  dveh... sedaj  bo pa sigurno rečeno  pri treh  letih( ker  mu  kakšna  umirjenost res  še ni vrlina Roll Eyes)
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #43 : četrtek, 12.01.2006 : 10:30:40 »

Meni je nekoc ena gospa rekla, ki je imela doma veliko setrov, da se nekateri umirijo takrat, ko ne morejo vec hodit. Ni vzpodbudno, pri nekaterih pa velja. Ampak ne obupat, bo ze nekako. LP Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #44 : četrtek, 12.01.2006 : 11:49:59 »

Vse najboljse Damsterju tudi iz moje strani.

ps. Branje vajinih dogodivscin je bil, poleg obsedenosti z avstralci, glavni razlog, ki je minimiziral moje zanimanje za gordon setre... Wink
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Gordon seter
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines