mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 00:16:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 297122 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
terry.apbt
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #90 : ponedeljek, 12.05.2003 : 20:26:43 »

Ojla,
no vidim, da si se imela lepo. Ja, sej težko se je imet fino med samimi belgijci  Grin. Se priporočam za kakšno slikco malinovcev na delu. A si mogoče videla kakšnega iz psarne Ot vitosha?

No, ampak tudi midve s Terry sva bile to soboto pridne. Sva bile tretje v poslušnosti po programu izpita A in smo odnesle pokalček. Ja tudi pitbulli znajo  Grin, sam, če hočejo  Grin Grin Grin. Baje naju je bilo lepo videt, pa odpoklic imamo super. Sploh pa sva obe zelo družabni. Priznam, da naju sedaj malo v višave nese  Grin, se bomo vrnile nazaj na zemljo, sam je pa fin občutek, ko veš, da sta skupaj s psom nekaj dosegla. In to na lep način, z igro in pozitivno motivacijo.
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #91 : ponedeljek, 12.05.2003 : 23:11:06 »

Terry, čeprav sem hotela videti Djangota mi ga ni uspelo uhvatiti v nobeni disciplini. Sad
Sem pa videla eno psico Ot Vitosha, nekaj na E ji je ime, ki je tekmovala v agility-ju. Psica dobra, lastnica pa (vsaj takrat) malo štorasta, tako da sta bile disk. Sicer pa - čisto sočustvujem z njo, imeti sedemindvajsetkrat hitrejšega psa od sebe res ni fino, jaz že vem. Tongue

Vse čestitke tebi in Terry. Kaj bi dala da bi videla tiste ksihte, ko sta nabrisala četico goldnov in švabov (predvidevam vsaj, da je bilo tako). Še enkrat - sekastične sta! Cool
Logiran
terry.apbt
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


« Odgovor #92 : torek, 13.05.2003 : 06:54:09 »

Res škoda, da ti ni uspelo videti Djangota (zate in zame Grin, ker ne bo nič s full report na katerega sem upala  Grin Grin). Kaj pa psička, ti je bila všeč po videzu?
Sedemindvajsetkratna hitrost? mi je znano oz. še spoznavam kako je delat agility s takim naspidiranim psom. Neso lhke Grin.

Ta teden si bom mogoče vzela čas in prišla na Vrhniko. Močno upam, da mi uspe. Se pravi sreda ali petek. Upam, da se vidimo. Greš v soboto v Polzelo?
Logiran
hunden
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 82


« Odgovor #93 : torek, 13.05.2003 : 08:25:52 »

oj Bambi!
No...glede specialke lahko izvem točno od Mary-Linda...itak mislim razstavljat tam, če bo Raidy zrastel na tak način kot je treba do takrat, seveda Huh
No, jaz sem iz okolice LJ..se bi lahko dobile kdaj...hehe
LP
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #94 : torek, 13.05.2003 : 17:38:10 »

Terry, tudi jaz upam, da ti bo upselo. Ti lahko posodim Sambota za en krog...  Grin

Hunden, ko boš izvedela te prosim, če mi sporočiš. In lahko se kdaj zmeniva, ja, da spoznam tvojega zamaskiranca. Wink
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #95 : četrtek, 15.05.2003 : 20:10:45 »

IIIII kakšni lepi pesiiii  Grin Grin

Jaz bi tudi rada vidla Raidy-ja in Sambo-ta...pa tdi slikice bi rada pogledala iz Belgije, če bi se dalo...
jaz sem drugače iz obale (Škofije) sem pa pet dni na teden v Lj, ker študiram...če se slučajno špancirate z mrcinami okoli BF...
Upam, da se ne štulim preveč  Tongue, ampak bi ju res rada vidla, če je kakšna prilika.
Logiran
Cerae
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 12


« Odgovor #96 : četrtek, 15.05.2003 : 21:33:29 »

Haha, zamaskiranci Smiley Ja, pa saj so res - imajo res lep čisto črn gobček (no naš Pan ma par sivih dlakic:). Sam bi mu sicer dodal še rožičke, ker je tak hudiček, da večjiga ne najdeš:) Ravno ke se mi ena rana zaceli, Pan zagrize v nov "fresh-meat" Smiley

No ja, sedaj hodi v malo šolo za pse, kjer ga ima "čez" moj brat in baje jima kr gre (ne bo ponavljal:))) Je pa bratec poln nasvetov, ko pride domov - kako se smem igrat s psom, kako ga moram klicat etc., da bo vzgoja karseda popolna. Skratka, čist je not padu :-)))
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #97 : petek, 16.05.2003 : 17:03:35 »

KOt vidim se moj "mali" bratec pridno udelezuje tega foruma, pa sm se odlocu d se jz kj napisem o atomsko poganjanih belgijcih.

V malo solo hodim ze drugic, pa morm rect d je kr tezka Grin (mislm d je Pan hitrej v stvari k jz  Cheesy) Drgac je pa nas ucitelj fuuul prjazen pa kar je se bols na vse ve odgovor (pa se nikol ne dobis podpisa za domov  Grin). Glede na dosedanje izkusnje toplo za vsakrsno solanje priporocam KD Smarna Gora!

No glede "zmenkov" bi se pa se jz rd vkljucu v program ker ma tamal vedno vech energije pa hmal mu ze nam vech kos pr laufanju, tko d ce ma se kksn lastnik zeljo mal "spraznt" psa (ce je to sploh mogoce) bi blo fajn ce se dobimo kj  Grin Grin.

Ja zaenkrat je to mislm da vse (no pa sj je cist dovolj  Grin)

Ajde,
Matej
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #98 : petek, 16.05.2003 : 19:59:04 »

Petra, če se ne motim si Sambota že videla, glede na to, da skoraj vsak dan zaliva ograjo Biotehnične pa se brez problema lahko kdaj dobimo na tej lokaciji.
Jaz sem čisto ZA belgijske zmenkarije. Wink
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #99 : petek, 16.05.2003 : 23:19:02 »

Ves kaj bi lahka nardil tale vikend (ce maste cajt uni iz Lj.). eno skupno druzenje belgijcev (vsaj predvidevam d bi ble te pasme) pol bi pa nasi psi sam  Shocked  Grin.

Tko d sam povejte kje pa kdaj (ce bo interes)

LP
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #100 : sobota, 17.05.2003 : 14:18:10 »

Ojla, je sem že vidla Sambota ampak tako zelo na hitro pa še iz avta ven povrhu vsega, da ga nisem mela prilike niti počohat  Grin

Lahko se zmenimo ja za en dan, da bi se dobili vsi skupaj  Smiley
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #101 : sobota, 17.05.2003 : 14:28:25 »

Bomo nardil piknik belgijcev Cheesy, sam kokr sm do zdele razumel med nami ni nobene psicke (belgijke Wink)  Huh, ja no sj itaq sam d se zgonjo, al s samicko al pa samcem  Wink

Petra, kaj mas ti tud kksnga kuzija (kolkr sm razbral belgijca nimas, ampak cisto mozno da se motim Smiley)
LP
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #102 : sobota, 17.05.2003 : 14:42:07 »

Petra, ja, to je pa res, da se nista imela časa izljubiti takole iz avta. No, bosta že nadoknadila. Belgijski piknik - nekaj podobnega sva s prijateljico tako ali tako mislile naresti letošnje poletje, če se bo pa uresničilo že zdaj pa toliko bolje.

Matej, Petra ima belgijca - malo čez leto starega Bluja, grenenlenderja (tako mi je šlo na živce, ko je tip to prijavil, zdaj mi je pa že všeč ratalo  Grin ). Aja, malo sem se vmešala, pa vseeno. Roll Eyes
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #103 : sobota, 17.05.2003 : 16:23:26 »

Ops moja napaka, se ze kr v naprej opravicujem Petra Smiley. No ne vem ce je to lih umesavanje, prej to da si prijatna in hoces pomagat;). Ja no sj to je lustn - se en crnuhec Cheesy. Komi cakam d jih vidm Cheesy, hehe kaj bomo pa stregl na belgijskem pikniku, cevapcice  Tongue.

Aja hotu sm se prasat, a je kksn tervueren tuki na forumu (k doslej sm sam za groenendele slisu) ampak lahko da se spet motim Smiley
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #104 : nedelja, 18.05.2003 : 10:10:44 »

Ni panike, nič ne zamerim...ja res upam, da bi se lahko to speljalo enkrat poleti...bi tudi midva z Blu-jem priribala do Lj...
Glede psičke pa je Ula in še ena Blujeva sestrica v Lj, če se ne motim...
Pa še Jana z Ijenom...ja sej če pridejo vsi bo to skoraj družinski piknik  Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines