mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:26:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: irski terier
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: irski terier  (Prebrano 52448 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #120 : torek, 02.09.2008 : 11:36:23 »

Moja mala pošastka Cheesy



Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #121 : torek, 02.09.2008 : 11:38:26 »


Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #122 : torek, 02.09.2008 : 11:41:16 »



Še ena Wink.

LP
B.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #123 : torek, 02.09.2008 : 19:27:09 »

Hej, ja berem da je tale buča mala zelo aktivna. Naš Atos je bil tko navdušen nad njo, da bi šel najraj kr z njo domov. Se je poba kr mal zalubu vanjo!!! Sej je blo očitno... Je pa zanimivo, da je drug dan takoj šou pogledat če je zuni za hišo...  pa je tko vohu in iskal... Ja sta bla res luštna. Pa taka vlka ušesa, bi lahko poletela na njih... 
P.s. kak si to tko fajn povečala sliko, men vrže zmeri link ko hočm kako sliko prpopat??!!
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #124 : sreda, 03.09.2008 : 07:09:42 »

Najprej sliko dam na stran "moj-album.com", potem se odčekiram, grem spet na to stran (brez prijave), kliknem izbrano sliko, potem desni klik, ko se odpre okno, spodaj klikneš na lastnosti, potem označiš link, oz. lokacijo, Ctrl + C, da ga kopiraš, nato greš sem na forum, začneš novo sporočilo, klikneš tu zgoraj, ko je slikca (vstavi sliko), se ti prikaže tole:, nato pa Ctrl + V, da prilepiš in voila - slika je vstavljena (prikaže se ti šele pri predogledu ali ko pritisneš Sporočilo).

Jap, mala se je razživela. Vedno bolj nas zabava. Ta teden imam popoldne službo in ko se bliža čas, da gre v kletko, se bo ful hotla igrat, pa skakat, čeprav pred 10 min. se ji ni dalo nič Angry. In potem skače in se igra z listki pa vejicami pa mojimi hlačnicami itd. vse, samo lulat ne. Na srečo je mami doma, da jo potem vsake toliko spusti ven, da si malo pretegne noge in opravi svoje. Zvečer, ko pridem, pa je potem ful pripravljena na delo s klikerjem. Očitno je kar dobro, da dva malo ločeni, he he.

Tina, kmalu pridite na obisk, sedaj bodo fini jesenski dnevi, ko ne bo prevroče. Ravno prav za norenje naokoli Wink.

LP
B
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #125 : sreda, 24.09.2008 : 19:52:43 »

Zdravo!

Spet malo poročanja, kaj počnemo Wink. Začeli smo z malo šolo in je bilo tako, kot sem predvidevala - ona gledala naokoli, vohala, boh ne daj me pogledat (no, čisto malo me je Tongue) ali se kaj igrat z igračo. Potem pa sem rekla, sedaj pa zadosti in sem ji pred kratkim naredila eno novo igračo (kupila blago in zašila). Izgleda pa takole:



To je sedaj njena najljubša igrača. Kako pa bo delovalo v mali šoli pri vseh motnjah, pa bom sporočila kasneje, he he.

Drugače pa se učiva različnih trikcev, se igrava (doma brez motenj to rada počne z mano, drugače jo hipnotizira kaj zunanjega Roll Eyes), hodiva na različne kraje itd. Skratka poskušam delati na najinem odnosu. Včasih me malo hoče nadvladati (skače po meni in me grize), ampak je pozornost že veliko boljša kot na začetku, pa tudi učna kondicija se je tudi povečala.

Se vsakič znova zavem, kako je že zrasla, postala močnejša, pametnejša Smiley, v glavnem srčica je. Ima ful energije, tako da včasih ne vem, ali se dovolj ukvarjam z njo ali premalo (v smislu, da jo zmatram).

Še dve slikci, ko ima balone (še ena njenih najljubših iger).




LP
B.

Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #126 : četrtek, 25.09.2008 : 21:01:29 »

Joj Bea, mala je res simpatična Smiley
Vidim, da ful uživata.

Škoda, ker nisi prišla v MB - sem spoznala vzreditelja irskih terierjev; mož in žena, ki sta drugače Američana, živita pa v Nemčiji.
S seboj sta imela 2 samca in eno psičko. Prideta s svojimi hudički tudi na razstavo v Vrtojbo  Wink

Elmer ma tud rad take "domače narejene" igrače - mu je kolegica eno spletla pa skoz neki motovili z njo  Smiley

Lp,
Sanja
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #127 : petek, 26.09.2008 : 14:05:44 »

Sanja, na žalost je tako, da so meni prosti vikendi skopo odmerjeni. To se bo zgodilo tudi za vikend Vrtojba Sad. Se mi pa zdi, da Rorika pogreša eno primerno družbo za igranje. Ali psi v bližini premajhni, ali pa preveliki in navajeni igranja samo z velikimi vrstniki, zato bi jo verjetno povaljali, pa ni dobro, če dobi slabe izkušnje (že tako je bolj previdna pri prvem stiku). V mali šoli si je takoj izbrala za kolegico eno parsonko, samo se nista smeli igrat. Kako grozno, ane Roll Eyes.

Lp
B.
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #128 : petek, 26.09.2008 : 18:57:28 »

Danes je bila spet mala šola, ko sem preizkusila če bo kaj trzala na igračo. Japajade Angry. Edino kar je dobro, da je hotla poli salamco in je delala takrat, ko naj bi kaj pokazala. Pa všeč so ji bile igrače, ki so jih imeli drugi Grin. Jo moram pa pohvalit, ker je lepo pritekla do mene, ko smo imeli vajo, da inštruktorica drži psa, lastnik pa lavfa proč in kliče z eno plastenko, polno peska (da ropota). Še poigrala se je potem s to plastenko. Zdajle pa drnjoha zgoraj v sobi (upam Roll Eyes). Jo moram iti malo pogledat.

LP
B.
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #129 : torek, 30.09.2008 : 06:20:58 »

Ojla!

Tukaj si lahko ogledate slikce iz razstave v avstrijskem Tulln-u. Tam kjer piše Ronni - to je Rorin očka!
http://gallery.site.hu/u/Hunterriers/kiallitas/
 
Naslednji teden je razstava v Budimpešti. V petek pa se zberejo irski terierji. Baje jih bo ful. Gre kdo dol? Jaz moram delat  sram.

LP
B.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #130 : torek, 30.09.2008 : 10:02:59 »

Hej, a tisto v petek je srečanje o katerem si mi takrat govorila. Hm, sm mislila da bosta vidva šla, pa bi se lahko zmenli pa šli skupi, k jst sam zih nebi našla... S šolo pa bo, samo vztrajat moreš... je pa ponavadi tko, vsaj pri naju v šoli(z bokserjem), je mel tud vlke probleme s pozornostjo, in so ble res vse druge igrače bol zanimive, pa še ni neki reagiru na hrano, k jo je mel vrh glave. Tko, da smo mu tist dan pred šolo dal manjše obroke, pa zadnji obrok pred šolo spustil, ga je po šoli dobil, tko da je bil pol kr zainteresiran za poli in sirček.
Upam, da ti bo kej pomagalo.
Joj, je že skrajni čas, da jo pridem pogledat. Tam bol proti koncu oktobra  bi šlo, zdj na začetku mam kr vlko norijo.
Atos ma ta teden ceplenje, pol pa še frizerja v kratkem, tko da bomo meli kr neki izletov, mogoče bi se pa takrat oglasla z njem , Lj-Kr res ni neka razlika.
Lep pozdrav, Tina
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #131 : torek, 30.09.2008 : 11:38:41 »

tincat, pa kje si ti?  Smiley
Sem te klicala na mobilca, pa si bila izklopljena.

Drugače, pa daj še ti kako sliko Atosa malo gor  Smiley
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #132 : sreda, 01.10.2008 : 09:00:56 »

Ja, Tina, tisto v petek je po moje to. Bodo pa v Budimpešti, tam kjer bo potem tudi svetovna razstava. Sva pa z mojim dragim mnenja, da bi bilo fajn še letos it malo na obisk tja dol. Upam, da se bo dalo kje prespat, ker je res dolga pot in bi bilo fino, da sva malo dalj časa tam, ne samo nekaj uric, pa potem spet takoj vožnja domov.
Glede tistih mojih prostih dni, ki sem ti jih napisala v mail-u, je prišlo do sprememb. Ti bom še sproti sporočila, kako in kaj. V skrajnem primeru pa lahko prideš okoli 1. novembra, ko bom sigurno kaj prosta, ker so počitnice.

LP
B.
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #133 : četrtek, 02.10.2008 : 07:53:31 »

Rorika je danes izgubila prvi zob. Prišli sva s prehoda, potem je še neki skakala po meni, me skušala grabit, potem je prijela palico, jo metala in renčala. Ko sva šli noter pa je držala gobec dol. Pogledala sem in videla, da je spodnji levi podočnik (oz. derač) že zunaj, tako da sem ji ga samo ven dala. Malo čudno me je gledala, kaj je sedaj to. Kaj priporočate za lajšanje tega obdobja?
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #134 : četrtek, 02.10.2008 : 11:20:04 »

Uf se spomnim tega obdobja - kako paniko sem jaz prvo zagnala  Grin Sam moj pes je bil tko čuden, da je te zobe tud pojedel  Grin Nekaj mi jih je pa le uspelo dobit in jih mam še sedaj spravljene. Za spomin.  Smiley

Drugače pa kake kosti za glodat so vedno fajn.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: irski terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines