mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 20:17:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: irski terier
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: irski terier  (Prebrano 52409 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #165 : ponedeljek, 09.02.2009 : 12:53:56 »

Moja kuštravka - čas za trimanje Cheesy. Marca greva pa spet v šolo; tokrat v osnovno. Me prav zanima, če bo kaj več pozorna name, kot pa je bila v mali šoli Roll Eyes.

Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #166 : petek, 13.02.2009 : 12:09:50 »

Nič več kuštravka Cheesy






Glede na prvo ražjo pri Mirji, sem imela s sabo nagobčnik. Ampak sem bila potem na koncu prav ponosna na mojo trmoglavko Cool. Čisto kulturno se je pustila uštimat, brez kakšnega večjega rogoviljenja na mizi, glasek je spustila samo, če jo je res kaj cuknilo. Sicer je med procesom izgledala kot kup nesreče, ampak nismo pa imeli nobenih kregancij, kot zadnjič. Na koncu se je celo spustila v igro z Mirjo, kar je tudi njo prijetno presenetilo, ker ponavadi na koncu trimanja niso tako kolegi Wink. V glavnem, mi smo sedaj lepi Kiss.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #167 : petek, 13.02.2009 : 12:48:05 »

Joj, kaj je že velika Smiley
Res morata priti na srečanje softyev, da se vidimo v živo  Smiley

A pri vas je še kar sneg? V Nm je samo blato - sicer mojega to nič ne moti, ker se mu prav fajn zdi, da zagazi v kako blatno kopel ... sam meni to mal živce para ...

Rori je pa krasna. Koliko pogosto jo pa pelješ trimat?

Lp,
Sanja
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #168 : petek, 13.02.2009 : 18:23:13 »

Ja, velika je, punca ima 48 cm. Kar pa je meni ful všeč, kakšen ljubitelj standardnih ircev pa bi se zgrozil Roll Eyes. To je bilo njeno tretje trimanje. Prvič jo je vzrediteljica pri 10 tednih, preden je šla k nam, drugič sem jo peljala oktobra lani in pa sedaj. Nekako na 2-3 mesece naj bi se jo trimalo, načeloma pa vsaj dvakrat letno (to velja za hišne, ne razstavne pse). Men se prva varianta zdi ravno prav, ker potem ji že dlaka začne malo odpadat. Se ji prav vidi, da se sedaj dobro počuti, ko koža malo diha. Moja pa je na srečo dama, kar se blata tiče, če se da, bo šla raje okrog. Ja, na piknik pa prideva, če bo le možnost Wink.
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #169 : sreda, 18.03.2009 : 20:16:31 »

Začela se je šola, malo pa sva začeli tudi z agility-jem. Rori je oboje všeč, še posebno, ker so prisotni tudi drugi psi Roll Eyes.

Zdaj pa še malo slikic.
Taka pikica na pragu je bila, ko sem jo dobila





Zdaj pa je že taka "donda"




Še slike






LP
B.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #170 : četrtek, 19.03.2009 : 21:02:53 »

eeemmmm, morda niste opazili.... predpraznik se vam je posteno skrcil  Grin Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #171 : petek, 20.03.2009 : 14:46:03 »

eeemmmm, morda niste opazili.... predpraznik se vam je posteno skrcil  Grin Grin

Ja, sej, bo potrebna reklamacija. Trgovcem ne moreš več zaupat Sad: "Ja gospa, ta predpradžnik je zelo trpežen proti vremenskim vplivom, komot ga imate zunaj." Cheesy Wink. Čez par mesecev pa tkole. Tongue
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #172 : sreda, 25.03.2009 : 19:21:52 »

Naša nova pridobitev. Ko takole mrzlo piha, pride kar prav Wink. Tudi ponoči se lepo sveti.





Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #173 : sreda, 25.03.2009 : 19:31:09 »

O, superca. A je to tanova kolekcija ali se tastara?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #174 : četrtek, 26.03.2009 : 08:10:10 »

Mislim, da je tanova. Od tastare se je poceni dalo dobiti samo v modri barvi, pa mi ni ne vem kako sedla. Jaz bi sicer raje rdečo, ampak je tudi tale črna dobra Wink.

Sem pa opazila razliko. Ko sem pomerjala modro (verjetno stara kolekcija), ji je okoli vratu in tac bila bolj na tesno, kot pa pri tejle črni, ki je ohlapnejša. Pri trebuščku pa je pri modri bilo še kar nekaj lufta, pri črni pa je skoraj ravno prav.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #175 : četrtek, 02.04.2009 : 22:50:12 »

Živjo!
Ja madonca Rori je že prava babnca. Smiley Glede luž in blata, je tud naš gosposki. Zgleda da je to tipično za irce. ;P No ja vsaj za najina. Supr pulovrček. Midva mava tazga pletenga. Za v sneg in minus pa podložen plašček. Zdej sm pa na lovu za dežnim plaščkom. Maš kakšne ideje, kje bi ga lahko staknila, vem, da si mi enkrat omenjala eno internetno stran, se priporočam za informacije. HIHI Sm bla pa ravno danes mal v šopingu zanga. Spet vse v zelenem. Lep pozdrav.
Tina
P.S. Barbara, a si dobila slike od novga legla od MDjev... Ti pošljem slike, če želiš. Je v leglu ena taka mini samička, sm čist navdušena. Smiley
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #176 : petek, 03.04.2009 : 14:08:08 »

Tina, link od trgovine sem ti poslala na tvoj e-mail.

Mislim, da sem dobila prve slikice od legla (par dni starih srčki), potem pa ne več. Če imaš ti še kaj, mi kar pošlji. So mi pa drugače všeč bolj veliki irci, tako da mi naša babnca z 48 cm in 14 kg čisto ustreza Cheesy

Ta vikend je bila z mano v Avstriji. Smo šli gledat dogdance tournier. Super zadeva. Luštna družba, dobra organizacija, zelo fino smo se imeli.

Kdaj si že rekla, da prideš na obisk? Wink Cool

LP
Barbara
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #177 : petek, 03.04.2009 : 17:00:53 »

Živjo!

Jah sem slišala, da si nekaj potovala v Avstrijo z Rory - sem bla kar mal fovš Neži, ko mi je povedala, da je vidla tvojo psičko.  Smiley Jaz bi jo tud!

Tina pa itak obljublja, da bo svojega Atosa pokazala, že kar nekaj časa - bo zgleda treba uletet v Krško  Wink Cheesy
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #178 : petek, 03.04.2009 : 19:47:09 »

Je ni samo vidla, tud cartala jo je in imela v naročju Tongue. Sicer pa, upam da se vidimo na softi-pikniku.

Saj res, ti si zelo blizu Krškega, ane. Morda pa Tina čaka, da bo dobila še enega irca, da bo potem lahko frajarila z dvema Wink. Sicer pa je tudi moj dragi navdušen nad irci, da že sedaj govori, da bova vedno imela irce Cheesy.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #179 : petek, 03.04.2009 : 20:35:34 »

Smiley
Jah, je res tako, sam kaj ko nimam nobenga časa, trenutno sm več v Ljubljani kot pa doma. Sad Se pa tolažim s tem, da samo še par mescev, pol bom pa absolvent pa bo lažje. Grem pa mogoč še drugo leto v Nemčijo, kjer sem seveda že najevljena pri vzrediteljici in bo mela  tistem času mogoče celo leglo. Smiley Mogoče... HIHI No ja, o tem drugič. Smiley Smo pa zdej v polnih pripravah na praznvanje, ker praznuje Atos 5.4. deseti rojstni dan.

Sanja, bom pa zihr čez par tednov v NM, da gremo boksersko žlahto pogledat, kjer majo kar dva legla (15 mladčkov). Smiley
Če boš v KK, pa kr poklič, pa priletiva. Vendar dvomom, da bom svojo boljšo polovico prepričala, da se oglasiva še kje. Moški pač. :/

Barbi. če boš kdaj v LJ, z Rori, Perotom ali brez, sm zmeri za kako kavo... Smiley A, pa še to, če se ti da, lahko slike, ki sm ti jih poslala od Atosa nalepiš tule. Jst sm znova obupala s tole zadevo. Al sm pa pač antitalent za nalaganje vsenbin. Sad

Zdej pa grem iskat nov recept za torto za našega slavljenca.


Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: irski terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines