mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 02:03:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: irski terier
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: irski terier  (Prebrano 52424 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #180 : sobota, 04.04.2009 : 14:35:57 »

Evo, dve slikce od Atosa - z zeleno ovratnico Wink






Mi pa bomo, če nam bo sreča mila, praznovali Rorijin rojstni dan kar pri vzrediteljici na Madžarskem. Baje bo pravi žur konec maja Cheesy.

LP
B.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #181 : sobota, 04.04.2009 : 16:43:53 »

Lepo lepo, no, če bosta z Rori kaj v naših koncih, se lahko oglasiš. Pa bom še enkrat nardila torto, da jo bo lahko še Rori probala. Smiley
Drugače je pa Korenčkovo-riževa torta z govedino ali piščancem in "prelita" korenčkovo kremo, ša razmišlam katero meso naj raje dam. Smiley
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #182 : petek, 17.04.2009 : 12:51:16 »

Rori na treningu


Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #183 : nedelja, 10.05.2009 : 15:45:52 »

Draga moja Rori, na to lepo nedeljo praznuješ svoj prvi rojstni dan. To leto si nam zelo popestrila in ostani še naprej taka lubica, kot si bila do sedaj Kiss.

Iz malega


Raste veliko Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #184 : nedelja, 10.05.2009 : 16:29:48 »

o lej jo barabo, ker danes nisi omenila, da praznuje Angry Bi Rori kar v zivo zazelela vse naj naj!

Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #185 : ponedeljek, 11.05.2009 : 05:40:00 »

Sej sem Daji povedala, saj si videla, kako se je potem z Rori ukvarjala Wink A ti ni nič omenila Tongue?
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #186 : petek, 29.05.2009 : 19:15:32 »

Mi smo pa ta vikend šli obiskat mamico in bratce Cheesy. Mama je prava alfa samica, skoz renčala, če se ji je kdo preveč približal (od pasjih otrók), Rori pa je ful hotla vtis narediti nanjo, skakala okoli nje, vabila k igri. No, na koncu se je že malo omehčala Wink. Fantje pa kot fantje, so morali lastniki paziti, da se niso zravsali med sabo, ampak drugače pa so pravi cukri scrkljani Cool. V glavnem, tamala je uživala in navdušila z kratkim prikazom znanja agilityja in trikcev. Vikend je minil kot bi pihnil. Tukaj je nekaj slikic

Od desne proti levi: Rori, bratec Mickey (ki je ostal pri vzrediteljici), mama Kefe in še dva bratca


Spredaj je mama Kefe, zadaj pa Mickey in še en samec, ki ga imajo predvsem za lov


Nekaj postavnih irskih fantov in na koncu naša žaba Wink







Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #187 : ponedeljek, 01.06.2009 : 10:36:08 »

Še link, kjer si lahko ogledate dodatne slikce iz našega druženja na Madžarskem http://gallery.site.hu/u/Hunterriers/festival/?g2_page=1.

LP
B.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #188 : četrtek, 04.06.2009 : 12:14:51 »

Ful dobre slikce in zelo lepa druščina! To je super, da ohranjate stike in se družite!  Smiley

Rory je pa res lepotička!  Kiss
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #189 : četrtek, 04.06.2009 : 12:18:33 »

Rori je res prava lepotička! Kiss Luštne slikce in res fino, da vzdržujete stike Smiley

lp
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #190 : petek, 05.06.2009 : 07:26:55 »

Z vzrediteljico si tedensko piševa, ker jo zelo zanima, kaj se dogaja z Rori. Je bila edina, ki je šla tako daleč stran, druge pse iz prvega legla kar veliko videva. Drugače pa tukaj v Sloveniji ni veliko možnosti za takšno masovno srečanje iste pasme Wink. Upam, da bova lahko prišle na piknik softijev Cheesy.
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #191 : petek, 31.07.2009 : 10:14:26 »

Že dolgo se nisva oglasile sram. Tukaj je nekaj novič.
Naredile sva A-izpit (še kar uspešno, par napakic, upam, da bo na Bbh-ju bolje, ker vem, kako lahko lepo dela, samo kaj ko je pozornost hitro skrenljiva). Pridno tudi trenirava agility, tako da bova verjetno kmalu šli na krst na 4fun tekmo.
Moram reči, da je fino iti z njo kamorkoli, ker je pridna. Tudi zraven otrok jo lahko spustim, ker ne skače (več) po njih in se nasploh luštno obnaša. Bile sva tudi v Kranjski gori, kjer sva predstavili pasmo in odlavfali en delček parkurja. Takrat še nisva znali slaloma, sedaj sva že bolj samozavestni Cool
V drugo je bila tudi v živalskem vrtu, kjer je bilo bolje kot prvič, ko niti mimo kletk s pticami nisva prišli, ker je bila tako presrana. Prav zanimivo jo je bilo gledati, ko se je vsedla in se zastrmela v kletke. Slikic seveda nimam, ker sem spet pozabila fotoaparat Angry.
Sedaj je vpisana tudi v rodovno knjigo in ima št. 48.










LP
B.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #192 : petek, 31.07.2009 : 12:13:52 »

jupi, bravo Rori za slovensko drzavljanstvo!!!  Grin Grin

Mi smo sli pa v sredo v Naklo na trening in bilo je prav fino. Daja sploh ni vedela, da je na drugem poligonu, da so druge ovire. Tako da bomo verjetno skupaj imeli krst na 4funu Wink
Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #193 : petek, 31.07.2009 : 12:51:44 »

Bina, so ful pohiteli, takoj nato pa sem dobila še sporočilo, da bom delovno knjižico dobila po 15. avgustu, tako da tudi uradne tekme ne bodo več problem Wink. Torej si se ti tud odločila, da greš na 4fun Cheesy. Sem rekla Perotu, da bi rada imela pred 16. še kakšen dan za počitek od potovanja, pa se je strinjal. Mi je pa žal, da nisem mogla na trening v Naklo Sad. Se vidimo v nedeljo.

LP
Barbara
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #194 : petek, 31.07.2009 : 15:21:15 »

a ti si dala tudi delat ze del. knjizico za agi? Ker to ni ista kot una, ki jo dobis, ko naredis A izpit. Za agi tekme je druga.

jp, se vidimo v nedeljo. naj ti "šiht" cimhitreje mine.
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: irski terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines