mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 07:10:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu  (Prebrano 24612 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
car
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #30 : petek, 15.06.2007 : 20:43:16 »

je podarjena vreča merkatorjeve hrane potemtakem dobrodošla ali ne?

pri večini zavetišč, bolje vrabec v roki kot golob na strehi, velja!
torej?
Logiran
bibsy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #31 : petek, 15.06.2007 : 22:59:01 »

Podarjenemu konju se ne gleda v zobe. Tudi v zavetišču te ne bojo skregal, če jo prineseš, te bodo pa prosili, da drugič kupiš te ali pa one znamke če že želiš kupiti hrano za zavetiščnike. Smiley

Jaz se zmeraj osebno pozanimam kakšno hrano želi posamezno zavetišče in potemtakem tašno dobijo. Wink

Če pa ti je že težko dat več denarja za boljšo hrano, pa raje oddaj denar namenjen za poceni hrano direktno v zavetišče. Tako bo zavetišče samo zbralo dovolj denarja (seveda s tvojo pomočjo) da nabavi pravo hrano oz. potrebščine.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #32 : sobota, 16.06.2007 : 09:53:44 »

bibsy, se popolnoma strinjam.

Lp, Maja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #33 : ponedeljek, 18.06.2007 : 06:57:40 »

Koliko pa je Jasnin mesečni prispevek za posvojenko Krasno? Če je možno izvedeti.... Smiley

lp, Katarina
Logiran
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #34 : ponedeljek, 18.06.2007 : 07:22:11 »

Ups, xena, a niso tole zaupni podatki?  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #35 : ponedeljek, 18.06.2007 : 07:36:48 »

Ups, xena, a niso tole zaupni podatki? Wink

Bomo videli.

lp, Katarina
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 18.06.2007 : 07:53:42 »

Danes lahko preberete članek o Jasni in Krasni v reviji Lea Wink
Kdo pa je ta članek napisal?
V njem je naveden napačen podatek, da je Jasna izbrala ime za Krasno.
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #37 : torek, 19.06.2007 : 18:31:01 »

Članek je napisala sicer novinarka ampak se je žal vrnila napaka da je ime izbrala Jasna. Psička je ime imela že prej in se prizadetim iskreno opravičujem ... ampak članek je pa lep in slike tudi - KAJNEDA  Wink, zato upam da bo članek prispeval k temu, da bo Krasna kmalu dobi tudi nov dom. Tale Krasna je res krasna - poglejte si njeno temo :
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,15312.0.html

 Smiley
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #38 : sreda, 20.06.2007 : 09:18:28 »

Še en članek v reviji lady in tudi tukaj napaka  Roll Eyes ... božala psičko Krasno, ki je dobila ime po voditeljičinem vzdevku ... Jasno res kličejo Jasna - Krasna, a verjetno to ni vplivalo na izbiro imena za psičko, ki pa je res Krasna in ji ime lepo pristoji.

 Smiley
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #39 : sreda, 20.06.2007 : 10:42:01 »

Me res zanima ali je te členke napisala ista (napačno informirana) novinarka ali pa je te dezinformacije vsem piscem člankov posredovala ista oseba? Undecided

V zvezi z vsemi pisanji (revije, forumi) pa me zanima tudi to, kar sprašuje Xena nekaj postov više Sad
OK, ne potrebujem podatka o znesku, želim pa vedeti ali je Jasna res Krasnina posvojiteljica na daljavo glede na to, da je ni na seznamu posvojiteljev, niti pri opredeljenih, niti pri neopredeljenih Huh
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,10334.0.html

Naj povdarim, da tukaj ne gre za provokacijo. Bi me pa zelo jezilo, da bi nekdo za lastno samopromocijo izrabljal nedolžno bitje, ki s tem oz. od tega nima nič. To se mi zdi nedopustno Angry
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #40 : sreda, 20.06.2007 : 11:17:34 »

Ma, se moram tudi jaz malo spet oglasit, čeprav jih bom verjetno spet po buči dobila. Tongue

Kaj je zdaj s temi "napakcami"? Zgolj naključje ali .... Tudi mene zanima, kako resna posvojiteljica je sedaj Jasna ali pa "Krasni samo ime izbira"? Glede na to, da sem jo po moji prvotni kritiki, potem glede na vse napisano celo pohvalila in skorajda vzela nazaj svoje takratne besede (pa mi nekaj ni dalo, da bi jih), me res zanima, kaj je sedaj s tem?

LP
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #41 : sreda, 20.06.2007 : 11:19:58 »

ej, kar se tice posvojitve na daljavo, sem jaz posvojila Tacko, placala, pa tudi nic ne pise...se mi zdi, da te zadeve vzamejo cas...in mogoce sarabenij, ki to ureja, pac se ni utegnila vsega dopisat, pa se tudi ne mudi, a ne  Wink
kar pa se tice napake v 2 revijah, pa verjetno ne bi bilo slabo, ce se v naslednji stevilki teh dveh revij napise, da je prislo do napake. sem mnenja, da do napak pac pride, ce si resen pa jih bos tudi popravil.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #42 : sreda, 20.06.2007 : 11:31:48 »

ticka,

se podpisem pod tvoj post.

Lp, Maja
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #43 : sreda, 20.06.2007 : 11:45:26 »

Jaz osebnno sem tudi bila deležna nekaj napadov, ko sem malo grobo ocenila Jasnin obisk Horjula, zato me tudi zanima, kako je s tem in s to posvojitvijo, pa čisto vseeno, kakšna je, ali na daljavo ali na bližino, ali pa samo medijska.
Če se že iz tega dela tak pomp (ne vem, morda zato, da se popravi slab vtis, ki ga je vsaj name naredila v oddaji), potem mislim, da je prav, da so računi čisti (saj veste - čisti računi/dobri prijatelji).
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #44 : sreda, 20.06.2007 : 13:10:47 »

Jaz sicer mislim, da je dobrodošla vsaka promocija zavetišča, problematike in odgovornega odnosa do zapuščenih živali, komentarjev kaj dosti nimam, ker oddaje nisem gledala, se pa mi ne zdi niti malo sprejemljivo, da bi kdo (ne gre za konkretni dogodek ampak na splošno) kakorkoli izkoristil zapuščene živali za svojo promocijo, zato se strinjam z drobtinico: čisti računi, dobri prijatelji.

Nenazadnje so medijske osebnosti, ki morda nardijo kaj več za tele zavrženčke, pa o tem nihče nič ne ve. Jaz vem recimo konkretno za eno tako osebo, ki ima pri nas na daljavo posvojenih (se mi zdi, da je zadnja številka) 5 psov, pa o tem nihče nič ne ve in nič ne piše. Ker pač to počne zaradi njih in ne zato, da bi se časopisi bolje prodajali.
Se mi zdi, da je tule čisto ok za pričakovat en tak fer play. Nekdo si je tudi s pomočjo obiska v Horjulu naredil malček reklame, (seveda tudi horjulčkom, seveda tudi posvojitvam na daljavo), zato bi blo čisto OK, če se napiše tudi znesek, ki je verjetno tak kot za vse ostale posvojitelje na daljavo, datum posvojiteve in take običajne reči.
Drugače pa obisk Jasne pozdravljam, predvsem, ker pravi, da je spremenila svoj pogled na zavetišča. 
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines