mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 15:05:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu  (Prebrano 24615 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #60 : četrtek, 21.06.2007 : 12:07:13 »

Marko globalno, mi lokalno ... takole je zapisal en naš TT čvek član - in ponavljam njegove besede da se nebi sam kam koval.


Citiram: Takole ti povem: živalce, ki so vsaj en mičkeno pod mojim okriljem, nimajo od tvoje puške in njenega metanja ali nemetanja prav nobene koristi. Zato mi je načeloma lahko vseeno kam boš puško zabrisal.

Halo punca: pa sej jaz ne delam to zate in za živalce, ki so vsaj malo ali pa veliko pod tvojim okriljem, jaz to počnem zato ker imam voljo in energijo da pomagam in od moje volje se širi ta energija še naprej in  s skupnimi močmi in rezultati skušamo kar se da najbolje pomagat celemu zavetišču Horjul in vsem tam gori. Ker pa se veliko pogovarjam z veliko ljudmi, pa mi tako na ušesa pride veliko besed, veliko zgodb in tako vem, sem slišal, se govori na okrog, da jih je že nekaj omagalo in so vrgli puško v koruzo ... zato dejmo poiskat vedno kaj dobrega in če želimo pohvali pohvalimo, če želimo kritizirat, svetovat, ... pa povejmo mogoče to preko ZASEBNE POŠTE - zagotovo bo več pozitivne energije. To pa ne pomeni, da ne smemo kritizirat - nenazadnje je tudi tukaj svoboda lastnega mišljenja ... joj kok nakladam  Wink

... raj grem še kaj pametnega postorit - danes bo dolg dan  Cool

 
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #61 : četrtek, 21.06.2007 : 12:14:49 »

Marko&India,

... ne vzemi vse kot napad Wink...


Res se mal preveč spuščam v komentarje, odgovore, pojasnevanja, ... ampak se tu pa tam res čutim osebno prizadet, ker sem avtor akcije in pri vsem tem vedno nekomu nekaj ne štima ...

Hvala za nasvet Gargamel in ostali in se bom skušal držat malo bolj nazaj ob takšnih in drugačnih komentarjih ... čeprav ne obljubim za pr mej.

m

 
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #62 : četrtek, 21.06.2007 : 12:41:38 »

Huh... Gargamel hvala! Mogoče bo lažje razumet tvoj, malce krajši post  Roll Eyes Wink

No... nekaj takega sem hotla rečt ja, kot je Gargamel napisala.   Cheesy


MARKO & INDIA a res ne razumeš, al se samo delaš? No, pa ti povem drugače. Lahko bi mi bilo vseeno, če ti vržeš puško v koruzo, ker nimam od tebe nobene koristi. Ker tako in tako "pašem" pod drugo zavetišče, če moram že res tako direkt povedat. Pa mi ni vseeno, dokler imajo od tvojega početja korist psi, v tem primeru horjulčki. Enako "nevseeno" bi mi bilo, če bi to delal za Paragvajske miši. Got it? Ker ne želim vplivat na to, da bi kam zabrisal puško, sem pač rekla, da se ne mislim več spuščat v debato s tabo. Ja?

In ko mi že odgovarjaš, da ne delaš tega zame....

Počneš, kar počneš zaradi njih, al zato, da te kujemo v zvezde?



Marko & India,     Res.... še dobro, da ima svet tebe. Najboljši. To kar počneš ti, je največ kar se sploh da početi.    Hvala bogu zate! 
Tudi če vse drugo hudič vzame, samo da ti ostaneš......
A bo zdej ok?  Roll Eyes

Veš, malce užaljenosti še gre... ko pa jo je preveč, postane pa moteča, nadležna, pa še človeku se začnejo porajat čudna vprašanja.
Ljudje marsikaj govorijo in marsikaj pride na ušesa. Običajno spremenjeno oz. "obogateno z lastnim touchom". Vsi imamo možnost selektivnega sluha. Vklopi ga. Wink

Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #63 : četrtek, 21.06.2007 : 12:53:10 »

Dejte nehat... Angry

Vsak, ki donira in podpira Horjul (ali pa kaj drugega), ve zase, zakaj to počne. Eni počnejo, ker se jim živali (ljudje kje drugje) smilijo, eni iz usmiljenja, eni iz slabe vesti, eni, ker ne vedo kam z denarjem, eni zarad reklame. Ljudje smo različni... Cool

Važno je, da v tem primeru Poloni nekaj pride - 150 € je pa tud nekaj. In če ima (al pa nima) Jasna kaj od tega, je še toliko boljše. Mogoče bio ugotovila, da se ji taka reklam splača in bo tudi sama resnično posvojila kako žival. Navsezadnje gre tudi za reklamo za Horjul (čeprav, glede na časopise,kjer je objavljena, nisem ravno ziher, če je to v redu). Huh

Tudi taki promotorji so doborodošli, še posebej, če bo Jasna dojela dejansko zgodbo zavetišč in jih podajal svojim kolegom v šovbiznisu. Potem lahko pričakujemo tudi več dbrodelnih prireditev, več sredstev in upam tudi lepšega odnosa do živali v tej deželi Smiley
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #64 : četrtek, 21.06.2007 : 13:03:15 »

Ampak kakšno reklamo dela zavetišču oseba, ki živali v bistvu sploh ni posvojila in kljub temu veselo razlaga medijem, da jo je? Če Krasne res ni posvojila Jasna, potem res ne vem, kako bo nekoga prepričala v posvojitev na daljavo, če pa niti sama ne 'verjame' v to.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #65 : četrtek, 21.06.2007 : 13:12:50 »

Hja - mogoče pa misli, da je sama s tem prispevala in bo vseeno prepričala še koga. Al pa so ji 150 € odtegnili od honorarja?

Za zavetišče se je pa je slišalo  Smiley
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #66 : četrtek, 21.06.2007 : 13:14:54 »

lovethor točno tako Wink in spet ALELUJA Sleepy Cheesy

Marko, pa vprašanje zate. Res ne razumem zakaj se v člankih tako zelo povdarja Jasnina dobrodelnost, ko pa smo sedaj razčistili (tako sledi iz vseh tvojih postov), da za vsem tem stojiš ti in tvoje plesno mesto?
Mene ne bi nič motilo, če bi se v čalnkih vse skupaj vrtelo okrog tebe, saj že od vsega začetka stremimo samo k resnici in ničemur drugem.
Kot je bilo napisano v enem od predhodnih postov: čisti računi - dobri prijatelji  Smiley


Važno je, da v tem primeru Poloni nekaj pride - 150 € je pa tud nekaj.
Ne me imeti za pikolovsko, ampak  Polona je napisala, da oddaja Na zdravje bo donirala... Wink
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #67 : četrtek, 21.06.2007 : 13:22:22 »

Sleepy, Ora ... dam vama prav  Wink Le tako naprej. Jaz pa v ilegalo ... (vsaj za nekaj časa).
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #68 : četrtek, 21.06.2007 : 13:44:17 »

Vprašamo pa menda že lahko, brez da bi bili takoj obsojeni fovšije in škodoželjnosti  Wink Glede na to, da smo šele zdaj približno razčistili kdo je koga posvojil oz. ni posvojil, so bila vprašanja forumovcev morda povsem na mestu?

Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #69 : četrtek, 21.06.2007 : 13:52:46 »

eh Marko..... sej, mogoče pa ilegala sploh ni tako napačna izbira. Probaj!
Napokaj prtlažnik s piščanci, skuhaj in ohladi kavo, spotoma nabavi sladoled in smetano, pocrklaj zverinice, pa še Smetko z ledeno kavo. In ohrani skrivnost zase. Kdo ve, mogoče se boš pa ob tem še celo zelo dobro počutil  Roll Eyes
Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #70 : četrtek, 21.06.2007 : 13:54:09 »

Citat
Vprašamo pa menda že lahko, brez da bi bili takoj obsojeni fovšije in škodoželjnosti 

Samo necesa pri vsem skupaj ne razumem. Komu ali cemu pa naj bi bili fous? Huh
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #71 : četrtek, 21.06.2007 : 15:58:06 »

Natančno to je tudi mene zanimalo Smiley
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #72 : četrtek, 21.06.2007 : 16:08:48 »

Jp, jaz bom odkrito povedala. Mene je pri vsem pompu okoli Jasne pač dejansko zanimalo ali je kaj na tem ali ne. Pri tem nimam nobenega namena kritizirat samega Marka ali kaj govorit čez vse, kar je naredil (za kar sem vesela in ga podpiram), ker je Marko pri tem čisto izven konteksta in niti ni predmet tele debate v tej temi. Zato me njegovi (užaloščeni) odgovori (v tej temi!) pač ne ganejo najbolje, ga pa razumem, da se čuti tudi osebno prizadet. Vendar še enkrat poudarjam, tako kot verjetno ostale, je tudi mene čisto konkretno za Jasno zanimalo, kako je s tem, glede na to, da so me že njene izjave v oddaji zbodle, potem je bil pa še cel pomp okoli tega, da je posvojila na daljavo. Zdaj naj pa drugi presodijo, ali je bilo to iz foušarije ali zato, da pač izvem(o) dejansko stanje. samo to me je zanimalo, kar pa popolnoma nič ne zmanjšujemojega pozitivnega pogleda na Markove akcije in trud Plesnega mesta.

LP
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #73 : četrtek, 21.06.2007 : 17:34:20 »

Tudi danes sem popoldne preživela na predavanjih; in zatem preživela še izpit. Me je med odmorom vprašal eden od predavateljev, kako sem kaj.... in takoj za tem, kako financiram takšno zavetišče. Težko. Nemogoče, da sploh lahko rečem, da ga. Shime je kupil mleko za moje tri male mačje dudarje. Prinesel je dve škatli... koliko časa nazaj? Dva, tri dni? Dal je čisto malo manj kot 40€, ampak mleka danes ni več. Občino stane ena muca malo nad 40€. Narejen je test za mikrosporijo pri VSAKI, ker sem se tako naučila(in ne zato, ker ga itak moram).... in test na FeLV in FIV. Kar skupaj znese več, kot je račun, izstavljen občini za eno muco. Potem je treba odpravit parazite, odpravljat ušesne garje, jih cepit in skoraj obvezno zdravit, ker imajo skoraj vse FRC. Pesek, hrana... Karantena je tri tedne, do oddaje jih običajno še steriliziramo/kastriramo.... ej, vi tam... vsi, ki berete, pa še tisti, ki ne. Na zdravje skupaj z voditeljico - super, hvala za obisk, Marko, ti se itak trudiš nadvse, mnogo jih je tam zunaj, ki se trudijo ravno tako in se res prav nič ne ve. Hočem pa povedat, da je zaman - ustvarjat vtis, kot da nam nič ne manjka; ali pa  jamrat, kako nimamo pravzaprav ničesar, razen zavedanja, kakšen naj bi bil pravi odnos do živali... Konkretnemu zavetišču z njegovo vodjo vred gre zelo slabo, kar se financ tiče. Tako pač je. Posledica veliko let takšnega življenja in skrbi se pa žal kaže tam, kjer bi si najmanj želela... ampak o tem kdaj drugič. Da ne pokvarim vsem tega krasnega večera.

Hvala vsem za trud, ki ga vlagate v pomoč zapuščenim ali pa navsezadnje lastniškim živalim... po svojih zmožnostih pač.
Logiran

Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #74 : petek, 22.06.2007 : 07:47:13 »


Važno je, da v tem primeru Poloni nekaj pride - 150 € je pa tud nekaj. In če ima (al pa nima) Jasna kaj od tega, je še toliko boljše. Mogoče bio ugotovila, da se ji taka reklam splača in bo tudi sama resnično posvojila kako žival. Navsezadnje gre tudi za reklamo za Horjul (čeprav, glede na časopise,kjer je objavljena, nisem ravno ziher, če je to v redu). Huh


 Shocked Shocked Shocked o joj sem naivna, pa sem res mislila, da je punca taprava in bo sama držala besedo, itak je Poloni dobrodešel vsak everček, ampak, no ja sedajle pa naj še izvemo, da je tudi Jasnine mercatorjeve brikete doniral Marko. Lips Sealed

no ja upam vsaj , da je naredila nekoliko reklame za Horjul in ne le zase, mater sem jezna nase, ker sem tako naivna. Angry

LP
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines