mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:55:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu  (Prebrano 24487 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #90 : sreda, 27.06.2007 : 09:28:08 »

Hm.... pa sta vidva že slišala za Jadranko Juras? Pa Slovenske novice (ki mislim, da sprožijo kar največ posvojitev), pa akcijo Zamenjam tolarje za toplo posteljo? Pa zavarovalnice, ki so pristopile k akciji? Pa oddaja Dobro jutro? Pa še kašna? Pa za vse tiste pevce, ki ob tradicionalnem vsakoletnem koncertu ob dnevu živali, nastopijo in se odrečejo honorarju in ga namenijo njim - zavetiščarjem?

Ampak... najbrž oni niso niti pomembni niti tapravi.... 
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #91 : sreda, 27.06.2007 : 12:26:17 »

Sleepy prosim preglej zasebna sporočila in vabim te na ledeno kavo, mrzlo pivo, ledeno coca collo ali karkoli si želiš ... ker se mi zdi, da je preveč vroče in so glave preveč razgrete za še en krog neplodne debate. Če želiš me lahko zbombandiraš tud preko e maila marko@plesnometo.si - tukaj na forumu pa je bolj pomembno, da počneme stvari, ki so koristne za Horjul.

Če se ne motim Horjulu najbolj koristjo dobre akcije:
- ki pripeljejo nove lastnike, ki bodo posvojili kosmatince
- ki pripeljejo posvojitelje, ki pomagajo na daljavo
- ki pripeljejo cekine, hrano, ... in druge reču brez katerih ne gre.

V zadnjih letih je bilo teh akcij kar nekaj in jaz vidim v vsaki dober namen. Včasih je efekta več  Cheesy včasih manj  Sad  vedno pa je bil vodilo "dober namen" in zato Sleepy izzivam, da skupaj štartava eno čist novo akcijo in bova videla koliko bova imela uspeha - ampak uspeh BO ker imava oba dober namen.

DRŽI ?
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #92 : sreda, 27.06.2007 : 12:42:46 »

Sleepy izzivam, da skupaj štartava eno čist novo akcijo in bova videla koliko bova imela uspeha - ampak uspeh BO ker imava oba dober namen.
DRŽI ?

Izziv sprejet!  Wink


ZS jev žal (še) nimam, se pa ti oglasim tudi na mail, samo zdajle nimam časa. Ledeno kavo pa lahko spijeva po končani akciji Wink
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #93 : sreda, 27.06.2007 : 12:44:17 »

Bom prosil Jano, da ti jih pošlje - se jih je verjetno kar nekaj nabralo - al pa jim pošljem jaz če mi pošlješ tvoj e mail - lahko tudi kot sms na 051306191

lp

m
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #94 : sreda, 27.06.2007 : 12:54:03 »

Ekola, ne rabimo Jane Wink Maš en kratek mail Wink
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #95 : sreda, 27.06.2007 : 12:55:42 »

 Grin Grin Grin Grin Skoraj bi morala požret svoje besede....  Roll Eyes  si v mail nalašč vrinil napakico, a ne?   Tongue Grin
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #96 : sreda, 27.06.2007 : 12:56:52 »

Kako lepo je brati vajine spravljivejše poste  Grin Wink
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #97 : sreda, 27.06.2007 : 13:04:40 »

Kako lepo je brati vajine spravljivejše poste Grin Wink

Ma kaki!  Tongue To je dolgčas.... brez veze  Tongue. Če bi se vsi skoz strinjali se stvari sploh ne bi spreminjale in bi postale prav kičaste in dolgočasne!  Tongue
Wink

P.S.
En mičkeno se pa hecam. Tam nekje v prvi polovici Wink

Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #98 : sreda, 27.06.2007 : 13:23:42 »

Sleepy, saj veš, kaj sem mislila Wink
Komaj čakam, da vidim, kakšno akcijo bosta spravila skupaj Wink Sigurno bo udarna.
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #99 : sreda, 27.06.2007 : 16:48:01 »

Akcija  Sad jest nč ne vem  Roll Eyes ha ha ha  Grin no nekaj že bo ampak ali bo udarno ne vem - bo pa zagotovo iz dobre volje in nekaj rezultata pa bo zagotovo

marko@plesnometo.si ups ni bilo namerno marko@plesnomesto.si  Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines