mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:28:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Brazilska fila
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Brazilska fila  (Prebrano 107586 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #255 : petek, 29.07.2005 : 16:16:03 »

S svojimi komentarji sta ze nevarno zasla v vtikanje v zasebnost eden drugega. Prosim, da se vrneta v nevtralne vode in podajata svoja mnenja s tega vidika. Hvala.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
marko006
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 285


« Odgovor #256 : petek, 29.07.2005 : 16:35:09 »

Jaz nebi nobeni široki javnosti predavala ob kavici, jaz sem samo povabila na obisk, da vidi psa.
Ti se kar drži svojih knjig, tega ti nihèe ne prepraèuje, verjemi v svojo eno in edino resnico.
Od Andreje fila še ni ugriznila, ne vem od kod ti ta informacija.
Mislim zakaj pa sem jaz zdaj kriva da so tvoji psi agresivni, sam si veliko povedal o tem, da sploh ljudje ne rabijo mojih besed za podkrepitev.Ali je res kar sem slišala da tvoja žena ne more biti sama s psi??
Aja, Gran Diegota pa poznam.Brez razloga se sigurno ni vse to dogodilo!

drejči - samo še to, pa se vrnem šele, ko bo tema v "razvedrilnem kotičku".
1) andreja mi je povedala sama da je fila nekje na jugu večkrat uščipnila.
2) moja žena je lahko z našimi psi sama, pa še nekaj ljudi, ki jih pozna tudi brez problemčkov
3) agresivni so psi, ki grizejo, moji ne  - tvoj? (oz. kdor sedi v stekleni hiši, naj ne meče kamnov)
4) da POZNAŠ gran diegota - je čista laž! - edina?!
bye
marko
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #257 : sobota, 30.07.2005 : 12:25:05 »

Ojla!
Rada bi povedala še svoje mnenje. Pred kratkim sem imela priložnost spoznati predstavnico Brazilske file - psico Ana od Čente, ki je v lastni psarne *****. Psica je ena izmed najbolj prijaznih psov kar sem jih spoznala. Tudi sama se nisem kaj posebaj posvečala Ani na začetku, kasneje pa je imel Vlado svojo bordojsko dogo in Ano obe v BIS-u. Seveda obeh ni mogel hendlati pa je mene prosil, če bi mu jo lahko pomagala. Mislila sem si NE, psa ne poznam, velik je pes, močan, kako bom to zmogla??? Pa me je Vlado predstavil Ani.  Česa tako lepega pa še ne. Ana me je povohala najprej po rokah in kasneje me celo prelupčkala se vlegla na hrbet da sem jo čohala res prijetna psica. Za hendlanje enostavna, zaupala mi je takoj, tako da nisva imeli problema v ringu. Mogoče si ljudje narobe predstavljajo to pasmo, češ nevarna, nezaupljiva do tujcev. Mogoče niste imeli izkušnje z dobro vzgojeno, prijazno psico kot je Ana, ali pa celo nekateri sploh niste še v živo videli pasme.
Mislim da je vsak pes lahko čudovit če ga lepo uzgojiš, kar je Andreja naredila pri Ani, tako da lahko jaz samo rečem velik pes z velikim srcem. Ana me je presenetila, navdušila in še vedno jo rada na razstavah pridem pogledati, počohati itd., čeprav imam pse v drugi FCI skupini.

Tako da moj nasvet: kontaktirajte psarno ***** in spoznajte Ano pa vam bo vse jasno!

Lp
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #258 : ponedeljek, 01.08.2005 : 08:45:33 »

Končno nekdo, ki je okusil kako je fila lahko fajn Wink, se popolnoma strinjam s tabo.Ljudje dajte si priložnost in spoznajte tudi drugačno plat file, saj so lahko takšni cukri, da jim ni para.
Jaz mojega "Arturja" (to pa zato ker mu vsi ko ga vidijo rečejo da je Artur), nebi zamenjala za NIČ na svetu, naslednji kuža ko bo bo ponovno fila.
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #259 : ponedeljek, 01.08.2005 : 12:24:29 »

Naslednjič imaš nalogo da mi ga predstaviš, veš katera sem tak da nič izgovorov da me nisi našla Wink
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #260 : ponedeljek, 01.08.2005 : 12:36:55 »

Se ti bo kr sam predstavil ker vsakemu da tačko. jaz pa mam malo težavo ker ne vem najbolj kdo si sram,sma se že videli?
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #261 : ponedeljek, 01.08.2005 : 12:58:37 »

JAAA, he he v MB na razstavi, je še Vlado rekel da ga jaz nate spominjam ( ok ne bi rekla he he samo on tako pravi ). Še roko sva si dali, sem bila tista ki je v zelenem reklčku letala okoli.
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #262 : torek, 02.08.2005 : 10:14:11 »

AHa, že vem samo sem si te bolj slabo zapomnila, saj veš kako je na razstavah, živčnost, vse gre tako na hitro da bolj malo beležim stvari okoli sebe.Pa naslednjič poišči ti mene, saj sem nekje blizu Vladota.
Zdaj gremo v Trbovlje, tak da če boš tam, lahko spoznaš mojega Arturja,...
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #263 : sreda, 24.08.2005 : 10:59:18 »

Nekaj slikic Amosa iz obiska zoološkega vrta v Ljubljani

http://i4.photobucket.com/albums/y128/amoss/P8130044.jpg

http://i4.photobucket.com/albums/y128/amoss/P8130053.jpg

http://i4.photobucket.com/albums/y128/amoss/P8130021.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]

Logiran
marko006
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 285


« Odgovor #264 : sreda, 31.08.2005 : 13:47:11 »

Konèno nekdo, ki je okusil kako je fila lahko fajn Wink, se popolnoma strinjam s tabo.Ljudje dajte si priložnost in spoznajte tudi drugaèno plat file, saj so lahko takšni cukri, da jim ni para.
Jaz mojega "Arturja" (to pa zato ker mu vsi ko ga vidijo reèejo da je Artur), nebi zamenjala za NIÈ na svetu, naslednji kuža ko bo bo ponovno fila.

athena sloland??? file so fajn (ne samo "lahko fajn") - in predvidevam, da "minkini" (lastnica athene) posti sploh niso bili minkini - kje pa je athena? - "čez jordan", ubita, še ne dve leti stara - pa ne zato, ker so file "popadljive", mogoče pa zato, ker vsak lahko filo vzgoji in carta in ker se na hrbet meče na boljšjem...fila je za ljudi, ki vedo, da je pes zver (je pa vseeno fajn - za lastnike)
če si amosa dobro vzgojila - čestitam!
če ga pa nisi, ti bo v naslednjem letu pokazal  kaj je fila.

lp
marko

aja ps: petra se seveda vsak dan iz helikopterja spušča skozi dimnik, kadar mene ni doma - kdor nima argumentov širi govorice (tudi čestitam, kot k bladovi vzgoji)
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #265 : sreda, 31.08.2005 : 22:04:17 »

Tako kot ljudje so tudi psi lahko nori!!!!
Mislim pa da si nekomu dolžen javno opravičilo, daj brzdaj se malo!
Logiran
Vladimir
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 27


« Odgovor #266 : sreda, 31.08.2005 : 23:24:47 »

ubita, še ne dve leti stara


Če je to res, treba nekoga kaznovati.
Logiran
marko006
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 285


« Odgovor #267 : četrtek, 01.09.2005 : 07:53:20 »

Mislim pa da si nekomu dolžen javno opravièilo, daj brzdaj se malo!
ti samo povej komu in zakaj, pa se bom JAVNO in z velikimi tiskanimi črkami!
Logiran
MINKA
novinec
*
Sporočil: 7



« Odgovor #268 : četrtek, 01.09.2005 : 16:21:30 »

athena sloland??? file so fajn (ne samo "lahko fajn") - in predvidevam, da "minkini" (lastnica athene) posti sploh niso bili minkini - kje pa je athena? - "če ga pa nisi, ti bo v naslednjem letu pokazal kaj je fila.

lp
marko

Logiran
MINKA
novinec
*
Sporočil: 7



« Odgovor #269 : četrtek, 01.09.2005 : 16:55:32 »



Vsekakor jaz nikoli nisem bila lasnica file, sama imam namreč bordojsko dogo. Razen, če si jasnovidec, ker v bližnji prihodnosti pa načrtujem , da bom imela kakšno filo. Posti pa so bili vsekakor moji in za njimi stojim. Želim ti še veliko veselja pri tvojih igricah na spletu.

Lp Ružica
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Brazilska fila
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines