mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 09:22:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Fehtanje
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fehtanje  (Prebrano 24969 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #45 : petek, 14.02.2014 : 12:15:25 »

Pri nas sem morala fotru (78 yrs) s smetišnico ene dvakrat nest kozlanje pokazat, v katerem se je natančno videlo, kaj je pes jedel in potem skozlal. Seveda je bilo to točno isto, kar je imel fotr za kosilo, čeprav je, kot 3 leta star otrok, na direktno vprašanje vztrajno trdil, da on ni psu dal nič za jest. In tudi ukrast psica ni mogla sama, ker je premajhna, da bi do pulta dosegla, sploh, ker je šlo za zadeve iz juhe.
Zdaj imam o načeloma še kar mir, samo včasih ga še čist mal zanese. Je ugotovil, da mora dat čiiiist majhno količino, ker potem ni bruhanja po tepihih.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #46 : petek, 14.02.2014 : 13:38:56 »

Pa vrži ji nazaj na balkon in ji prijazno povej, da ji je nekaj dol padlo... Huh
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #47 : petek, 14.02.2014 : 15:29:49 »

Pa vrži ji nazaj na balkon in ji prijazno povej, da ji je nekaj dol padlo... Huh

  Afro  Dobra ideja!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #48 : petek, 14.02.2014 : 20:15:15 »

Pri nas sem morala fotru (78 yrs) s smetišnico ene dvakrat nest kozlanje pokazat, v katerem se je natančno videlo, kaj je pes jedel in potem skozlal. Seveda je bilo to točno isto, kar je imel fotr za kosilo, čeprav je, kot 3 leta star otrok, na direktno vprašanje vztrajno trdil, da on ni psu dal nič za jest. In tudi ukrast psica ni mogla sama, ker je premajhna, da bi do pulta dosegla, sploh, ker je šlo za zadeve iz juhe.
Zdaj imam o načeloma še kar mir, samo včasih ga še čist mal zanese. Je ugotovil, da mora dat čiiiist majhno količino, ker potem ni bruhanja po tepihih.
Grin Sorry.

Pri nas podobno, dokler nisem že po nevemkateri neprespani noči zaradi driske znorela in jim rekla, da jim ga bom parkirala v spalnico in naj oni hodijo ven. Pa so se le ustrašili. Tongue
Ampak do konca jim pa ne pridemo ane? Tudi naši so pogruntali, da po kruhu ni nič "narobe". Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #49 : petek, 14.02.2014 : 20:47:23 »

Jp, ni da ni, ampak ker imam taiste tazaj****e gene očitno tudi jaz, sem mu pač nekako le uspela dotajčit, da nej neha  Cool Cool plesalec
Sploh ne štekam tega, da se jim ne da nečesa tako osnovnega dopovedat  huh butnglavc
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #50 : petek, 14.02.2014 : 20:48:15 »

Pa vrži ji nazaj na balkon in ji prijazno povej, da ji je nekaj dol padlo... Huh
Hahahahahah, dobra, tko kot sem mu jaz kozlanje nesla 
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Fehtanje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines