mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 04:02:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 289322 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #45 : sreda, 28.11.2007 : 22:23:32 »

Mene pa zanima, če so vse majčke na zalogi? Bi ene tri naročila, če so.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #46 : ponedeljek, 03.12.2007 : 23:15:04 »

tina.g, s tem vprašanjem se raje obrni na prodajalca majic, torej dzzž lj. kontakti so navedeni v spletni trgovini.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #47 : ponedeljek, 18.02.2008 : 15:31:21 »

Sicer je to tema za drustveno spl. prodajo, vendar nocem odpirati nove, zato se oglasam z informacijami kar tukaj Smiley

Drustvo za zascito zivali Ljubljana je na svoji spletni strani objavilo Porocilo o preverjanju posvojiteljev: http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=324, ki so preko Dzzz Lj posvojili zival. Preverjanje se je izvajalo v lanskem letu, vse podrobnosti pa najdete v porocilu. Vsi posvojitelji so namrec obvezani h podpisu posvojitvene pogodbe, v kateri je - med drugimi pogoji - tudi strinjanje z nenapovedanimi ogledi drustva. Izvajanje preverjanj tako jasno kaze, da se pogodbo dosledno uposteva, da ni le nakracan list papirja, saj kakor se je izkazalo, kar nekaj posvojiteljev ni upostevalo pogojev pogodbe.

Med drugim si lahko v porocilu ogledate potek projekta, rezultate, nekaj o izkušnjah tistih, ki so preverjali ter za konec se zgodbo muce Belle, ki je izpostavljena kot jasen primer krsenja posvojitvene pogodbe in temu primernega ukrepanja.

Vabljeni h branju!

Lp, Maja
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 18.02.2008 : 16:56:30 »

Super projekt in super porocilo. Zbrano na kupu, s ciframi, zgodbami in slikami.
Ker menim, da bi ga moral prebrati vsak slovenski smrtnik Smiley, ne glede na to, ali ima kaj s posvojitvami ali ne, je tvoj tekst tudi na "pomagajmo" in na prvi strani mojpes.neta link.
Upam, da nimas nic proti Smiley.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #49 : ponedeljek, 18.02.2008 : 17:27:59 »

Super, da se preverjanja izvajajo v taki organizirani obliki! Smiley

Ampak po pravici se mi zdijo rezultati precej zaskrbljujoci - le 27/63 posvojiteljev se drzi pogodbe... in se huje: 14/63 zivali je izginilo Sad Sad
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #50 : ponedeljek, 18.02.2008 : 17:32:21 »

Super projekt in super porocilo. Zbrano na kupu, s ciframi, zgodbami in slikami.
Ker menim, da bi ga moral prebrati vsak slovenski smrtnik Smiley, ne glede na to, ali ima kaj s posvojitvami ali ne, je tvoj tekst tudi na "pomagajmo" in na prvi strani mojpes.neta link.
Upam, da nimas nic proti Smiley.


Jana, hvala za objavo Smiley Je potrebno poudarit, da je ta projekt in super porocilo v celoti "spravila skupaj" pridna Smiley

Lp, Maja
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #51 : ponedeljek, 18.02.2008 : 17:35:06 »

Superca, ste bili pa res pridni.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #52 : ponedeljek, 18.02.2008 : 18:11:18 »

Res pohvale vredno. Tista zgodbica o Belli je pa super da je dodana.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #53 : ponedeljek, 18.02.2008 : 18:19:45 »

Jana, hvala za objavo Smiley Je potrebno poudarit, da je ta projekt in super porocilo v celoti "spravila skupaj" pridna Smiley

Lp, Maja

Pridna si je pa res ta prav nick izbrala Wink
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #54 : ponedeljek, 18.02.2008 : 18:52:11 »

No, ker me je ze Gargamelca potunkala, bom povedala, da je bila ona ena tistih pridnih, ki so hodili od vrat do vrat in sprasevali, kako so nasi nekdanji varovanci.  Tongue V kratkem bomo zaceli z novim delom - projekt imenujemo zato, ker se dela po sklopih - in letos bodo od jan 2006 do dec 2007.

Povedala bi samo se to, da, ce se da (torej je zival se ziva) in ce so pogoji neprimerni, ukrepamo. Mene iritira samo, ker je vsak postopek taaaakooo dolg, jst sem pa zivc in hocem vse takoj. Ravnokar zgleda, da se bo se ena zgodba odvila v pravo smer - torej se bo koncala srecno, ceprav somi sli na zacetku lasje pokonc (da o pogrizenih laseh, flekastem obrazu in zelodcnih bolecinah niti ne govorim).  In seveda bomo pisali tudi o tem Smiley

Aja, pa se to (potem pa obljubim, da bom nehala  Tongue ), ko bomo imeli preverjeno tudi drugo rundo, bomo videli, ce se meni prav dozdeva (bomo pac pogledali statistiko), da so rezultati vedno boljsi. To pomeni kasnejsa leta - manj neprimernih posvojiteljev  Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #55 : ponedeljek, 18.02.2008 : 19:01:47 »

Punce, res ste pridne Kiss!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #56 : nedelja, 11.05.2008 : 22:01:05 »

DZZŽ LJ je 7. maja pričelo z akcijo zbiranja papirja "Pomagajmo naravi in osrečimo živali!"

Akcija bo trajala natanko mesec dni, torej do 7. junija, na ta dan pa boste lahko zbrani papir oddali v zabojnik, ki vas bo skupaj z našim društvom čakal v BTC Cityju! Akcija je posvečena tako varovanju okolja- 5. junij je namreč Svetovni dan varstva okolja, kakor tudi pomoči živalim - naš cilj je zbrati vsaj tono papirja, ki bi po finančni vrednosti omogočila sterilizacijo oz. kastracijo ene mačke. Z vašo pomočjo pa lahko zberemo še veliko več!

Več informacij o akciji najdete tukaj: http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=336


Naj se zbiranje papirja prične! Smiley

Lp vsem, Maja
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #57 : nedelja, 11.05.2008 : 22:03:34 »

ooo bomo zbirali, vsak malo pa se bo nekaj nabralo Wink
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #58 : nedelja, 11.05.2008 : 22:05:34 »

Ful dobr! Imam en paket že pripravljen! Smiley
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #59 : nedelja, 01.06.2008 : 13:13:17 »

živijo!

ne bi odpirala posebnih tem, bom kar tule prilepila.

- v sredo, 4. junija, med 7. in 9. uro zvečer, bo na metelkovi izobraževalno-družabni dogodek. tale zadeva bo za ''začetnike'', tako da vsi tisti, ki že imate psa/mačka, ne boste izvedeli kaj prida novega: http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=343
ste pa seveda toplo vabljeni, če ne drugega, na druženje s hendikepiranimi osebami, saj je namen večera poleg izobraževanja tudi sproščeno druženje. (podoben dogodek se obeta tudi 18. junija, več o tem kasneje, da ne bo preveč informacij naenkrat)

- v soboto, 7. junija, bo med 9. in 14. uro pred atlantisom v BTC-ju zbiranje starega papirja in stojnica z izdelki za prodajo ter informativnim gradivom: http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=340

- v nedeljo, 8. junija, bo naše društvo med 10. in 18. uro v tivoliju, na Luninem festivalu: http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=342 tudi tule bo ''klasična'' stojnica, poseben poudarek pa bomo dali na mirnem sobivanju z prostoživečimi vrstami.


toplo ste vabljeni na omenjene dogodke, če pa kdo potrebuje več informacij, lahko tudi pokliče društvo - 041/751 722.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines