mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 15:54:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pasji boji
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 29   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasji boji  (Prebrano 139575 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #60 : torek, 30.11.2004 : 11:54:23 »

Pa se nekaj...Imeli smo Angleskega Bulldoga..Samca-Max-a! Bele barve z crnkasto liso čez eno oko in pa istorstanski uhelj! Na hrbtu proti repu je imel dva manjsa,svetlo rjava madeza.Rep je spominjal na srček. Nekega dne pa je izginil ponoči,izpred hise. Verjetno je bil ukraden.Ko smo to povedali v trgovini za zivali kjer smo ponavadi kupovali hrano itd.,nam je prodjalka rekla da je mozno da so ga ukradli eni hrvati ki se ukvarjajo s pasjimi boji! Huh Huh Huh Ukraden oz. izginil je okoli začetka septembra leta 2003! Če kdo opazi takega buldoga , prosim za zasebni sporočilo! Hvala!  Undecided
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #61 : torek, 30.11.2004 : 19:36:13 »

Ko smo to povedali v trgovini za zivali kjer smo ponavadi kupovali hrano itd.,nam je prodjalka rekla da je mozno da so ga ukradli eni hrvati ki se ukvarjajo s pasjimi boji! Huh Huh Huh Ukraden oz. izginil je okoli začetka septembra leta 2003! Če kdo opazi takega buldoga , prosim za zasebni sporočilo! Hvala!  Undecided

Saj Čak je tudi izginil, pa ni bil ukraden ane Wink
Možno je da vam buldoga res ukradli, kaj bi pa z njim v borbah pa nevem Grin Lahko da je šel samo naprej v prodajo ker se pač veliko dobi za njih.. Kdaj pa je bilo to?
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #62 : torek, 30.11.2004 : 20:59:36 »

Hum...Večina nas mislui da je bil ukraden! Če ne bi ga ze nasli! pa čudno da so bla iste noči odklenjena ograjna vrata in 10cm odprta pa jih babi ZMERAJ zaklene zvečer!2x! nevem no..zdi se verjetno..pa učasih so bili tudi bulldogi v pasjih bojih..čisto mozno je  Huh  izginil pa je okoli začetka sept. 2003! mislim da je natancen datum 05.07.2003
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #63 : torek, 30.11.2004 : 21:07:59 »

Kaj pa je angleski buldog delal ponoci zunaj?
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #64 : torek, 30.11.2004 : 21:34:45 »

Spal je v izolirani koči! pa lani je blo se toplo taktat..
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #65 : torek, 30.11.2004 : 21:44:45 »

ChucK_Sara: buldog......izginil...začetek septembra leta 2003......to ti pa vrjamem!!  našim sosedom je tudi izginil septembra leta 2003(zelo zanimivo)....njim so še celo vlomil v hišo ter odpeljali psa! kljub temu da so zagnali pravo iskalno akcijo o psu ni bilo ne sluha ne duha......bog ve kje je sedaj......če je sploh še živ!

možno tudi....da so jih kradli zaradi kakšnih bojev.....ker kakor se jaz spomnim so njim takrat policaji rekli, da je tiste čase izginevalo veliko buldogov.....zakaj so jih pa rabili........se mi pa tudi sanja ne, lahko si samo mislim!

papa Kiss
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #66 : torek, 30.11.2004 : 21:57:04 »

No če pa to ni en dokaz!!!! Shocked Shocked IRENA! Nam so tudi v hiso vlomili!! 1 mesec za tem! Lahko da je bla vlomilska 'racija'! Psov in his! Groza kar sse  dogaja!  Huh Huh
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #67 : torek, 30.11.2004 : 22:00:27 »

če mene vprašate...so vrjetno tele kradljivci prav gledali kje so angleški buldogi......potem pa, ko je bila noč.......!!!

k njim so čez kakšen mesec dva začeli hoditi eni sumljivi ljudje, ki so jih spraševali o psu in o rodovnku! Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
če pa to ni nekaj čudnega Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

lahko noč
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #68 : torek, 30.11.2004 : 23:25:35 »

jooooooj!!  Undecided Undecided Undecided Undecided ko bi se vsaj nehalo to...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #69 : sreda, 01.12.2004 : 00:07:36 »

ChUcK_Sara,

kaj pomeni

...  izginil pa je okoli začetka sept. 2003! mislim da je natancen datum 05.07.2003

in

Hej! A kdo ve...a se kaj takega dogaja tudi kje v Domzalah?Pa ker ste omenjali Savo...Sem se spomnila na Kam.Bistrico....Pa je v domzalah kjer grem na sprehod s Chuckom,...Pa me zanima če je kej tacga tudi tam pa sama nisem opazila... Huh LP Tongue

Za vsakim grmom ni pasjih bojev, pa tudi septembra ne oznacujemo z 07.
Logiran

ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #70 : sreda, 01.12.2004 : 10:06:06 »

hI!
Če je v Domzalah naenkrat izginilo toliko bulldogov potem nekaj mora biti ! Lahko da gre samo zato da se psa ukrade in proda naprej! Slisala  oz. slisali smo pa tudi da se menda eni Hrvati ukvarjajo s tem..Nevem,kaj je na tem..Nekaj mora biti! No lp Roll Eyes
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #71 : sreda, 01.12.2004 : 10:22:35 »

Sara, predvidevam oz mocno upam, da imate sedaj Chucka notri a ne?
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #72 : sreda, 01.12.2004 : 10:36:39 »

Jaaa seveda!Ne upamo tvegat! Spi notri,tudi zaradi svoje kratke dlake..Pa sedaj je ze 10 mesecev star tako da ni več ravno majhen,da bi ga lahko kar na hitro pobasali v avto!Ampak seveda da raje pazimo!Čez dan je pa zunaj,zdaj malo manj ker bomo povisali ograjo ker jo je enkrat ze preskočil,kar bi se utegnilo zgoditi ponovno. Pozimi pa bo seveda,da spal notri! Normalno Roll Eyes Pa ne samo zaradi mraza ampak tudi zaradi kraj. LP
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #73 : sreda, 01.12.2004 : 10:51:48 »

Ja, a samo pozimi pse kradejo?

Yo
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #74 : sreda, 01.12.2004 : 10:58:50 »

Hej!
Dvomim da jih zanima letni čas..Ampak vseeno-previdnost nikomur in nikoli ni odveč! sram
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 29   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pasji boji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines