mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:55:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Saj je le pes
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Saj je le pes  (Prebrano 59366 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #75 : torek, 26.07.2005 : 11:10:16 »

torej si v vsakem vremenu z njim zunaj? hodiš v srednjo šolo?
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #76 : torek, 26.07.2005 : 11:38:52 »

ne ko je dez pa sneg ne grema vn.Smiley) torej ima sprehode samo en mesec v letu. kake mas. normalno, da v vsakem vremenu, razen ce bi bila toca pol verjetno nebi sla. ne hodim v srednjo solo, imam pa sluzbo od 7 do pol 5 tako, da imam se manj casa kot srednje solci
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #77 : torek, 26.07.2005 : 16:02:27 »

nisem to mislila Roll Eyes. napisal si, da si z njim od cel čas, ko prideš domov in da je tvoj pes zunaj. torej sklepam, da si ti zunaj z njim od petih do (recimo) deseti, ko greš spat (, ker če je pes zunaj, torej mora ostati zunaj, ko greš ti spat). in nisem mela v mislih sprehode, ampak pač čas, ki ga preživiš s psom.

a misliš, da se skrbi končajo, ko pride srednješolec domov? takrat se pravo delo v bistvu sploh začne. prav zanima me, kam si ti hodil v srednjo šolo, saj naj bi bili že šestošolci bolj obremenjeni kot povprečen delavec z 8 urnim delavnikom. tak da ne, časa nimaš niti približno manj kot jaz.
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #78 : torek, 26.07.2005 : 17:13:19 »

skoraj ves prosti cas prezivim z njim, tudi ob slabem vremenu. srednje sole nimam. pa ne poznam niti enega srednje solca, ki bi prisel domov ob dveh in se potem ucil do 5. toliko ucenja ni potrebno niti za prav dober ali odlicen uspeh.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #79 : torek, 26.07.2005 : 17:17:48 »

ja saj no...
na kakšni kmetijski res ne. včasih se na kakšnih drugih šolah 3 ure dela samo domače naloge.  pa "srednje šolec" se napiše skupaj ... ampak mislim, da sva zašla, tak da ...
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #80 : torek, 26.07.2005 : 17:27:26 »

jaz sem bil na gimnaziji in sem imel uspeh med 2 in 3 pa nisem nikoli delal nalog, ucil sem se pa samo kak dan ali dva pred testom. res pa je da smo imeli nalog za 5ur na dan sam te pa niso obvezne.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #81 : torek, 26.07.2005 : 17:39:12 »

domače naloge niso obvezne? waw, kera gimnazija pa je to? ok, samo ne delat reklame. nekateri s takšnim uspehom pač nismo zadovoljni. bi lahko midva nehala?
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #82 : torek, 26.07.2005 : 17:46:55 »

seveda. saj so veliko slabsi lastniki kot ti in ce gres vsaj enkrat na dan na sprehod z psom je ze to veliko
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #83 : torek, 26.07.2005 : 17:56:48 »

v bistvu skoraj vsak, ki mu je toliko do psa, da se prijavi na forum in se pozanima o stvareh, ki jih ne ve je dober lastnik. vecina ne naredi niti tega.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #84 : torek, 26.07.2005 : 18:09:05 »

dogue de bordeaux, mislim da si rahlo zasel s teme. To ni vec civiliziran pogovor, pac pa provociranje. Se posebej poseganje v individualne ucne navade srednjesolcev..... kako in koliko casa se kdo izobrazuje pac ne spada v tematiko pasjega foruma. Probaj se potruditi in se civilizirano udelezuj debat, ki se nanasajo na toloceno temo  Smiley..... pa bomo vsi srecni  Wink.
Lepo, da se ukvarjas s svojim psom in prezivis vsak prost trenutek v njegovi druzbi. To se trudimo tudi vsi ostali, ceprav v realnem svetu to vedno ne uspeva. Nekateri imajo otroke, partnetje in poleg sluzbe se kaksne druge zadolzitve in vse to terja svoj cas in energijo....... pa vseeno shajamo in prezivimo.

Zelim ti veliko veselja s tvojim kosmatincem  Wink.....

lp
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #85 : torek, 26.07.2005 : 18:13:44 »

preberi zadnja dva posta, ker sem ze nehal z poseganjem v ucne navade in se opravicujem. malo me je zaneslo ampak ce bos prebral vse komentarje sem bolj kot ne samo odgovarjal. prvi post je bil, da ce si zelis lahko najdes cas. se pa zavedam, da vsi nimajo toliko casa kot jaz.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #86 : sreda, 27.07.2005 : 09:04:45 »

dogue de bordeaux, s kakšno pravico pa ti obsojaš Sammy, da za svojega psa ne skrbi ustrezno? Količina sprehodov mora biti prilagojena glede na pasmo, kakor vem imaš ti doma mladiča, zato predvidevam, da so ti 4 sprehodi, ki jih omenjaš le zelo kratki sprehodi. Vsi imamo čas narediti 4 kratke sprehode, ko pa bo tvoj pes odrasel in bo prenesel tudi daljše sprehode, se oglasi in nam zaupaj koliko časa na dan se sprehajaš.
Iz tvojega pisanja sem razbrala, da tudi jaz skrbim za psa polovičarsko  oz kar večina od nas Grin
Od sprehajanja s psom se pač ne da živeti in nekateri imamo življenju tudi izven pasjega sveta in prav je tako. Drugače bi kmalu pristali na kakšni psihiatrični obravnavi, kjer bi nam postavili diagnozo; kronična obsedenost z živalmi.
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #87 : sreda, 27.07.2005 : 10:50:06 »

ne obsojam. se opravicujem, ce ste tako vzeli. jaz recem sprehod, mislim pa 15min sprehod pa se kaka ura ali pa dve igranja, nege, cohanja pred hiso. v zadnjih 3 komentarjih sem napisal, da ni slaba lastnica, ker sem opazu, da ste tako mislili. nisem hotel reci, da je slaba lastnica, ampak, da pes potrebuje vec, kar mi nobeden ne more oporekat, pa tudi ce je en mesec ne peljete na sprehod ko to ni moja stvar. mislim, da moja diagnoza bi pa res bila kronicna obsedenost z psom, pa ne, da nimam zivljenja, ker ni problem, ce imas kolege in punco zraven ko si z psom. vsaki dan gledam pse, ki so nevroticni in nekateri jih leta ne pelajo na sprehod, ker jih ne upajo. kar sem hotel z prvim postom povedat, da je pisalo v knjigi, da ce odgovoris na nekaj vprasanj z ne nebi smel imeti psa. ne, da jaz to mislim, ker tudi jaz nisem popolen in sem na 2 druga vprasanja odgovoril z ne.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #88 : sreda, 27.07.2005 : 10:55:24 »

skoraj ves prosti cas prezivim z njim, tudi ob slabem vremenu. srednje sole nimam. pa ne poznam niti enega srednje solca, ki bi prisel domov ob dveh in se potem ucil do 5. toliko ucenja ni potrebno niti za prav dober ali odlicen uspeh.

Kdaj se vendar ukvarjaš s psom, ko pa je ob vseh mogočih in nemogočih urah letijo tvoji posti na forum Shocked Tongue
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #89 : sreda, 27.07.2005 : 11:07:12 »

tu pa tam napisem post, v min. ali dveh. drugace pa vecinoma pisem ko sem v sluzbi, pa med malco. recimo zdajle grem z psom, ker imam dopust, pa bom prisel cez kako uro ali pa dve in napisal odgovore v parih minutah. hitro pisem, ker znam deset prstno tipkanje in tipkam ze 11let.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Saj je le pes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines