mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:18:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Saj je le pes
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Saj je le pes  (Prebrano 59353 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #90 : sreda, 27.07.2005 : 10:29:28 »

Torej si se po neki knjigi odločil za psa? Po neki anketi v knjigi ...  A misliš, da je dovolj, če odgovoriš na vsa vprašanja z "da"?

No, ko pa jaz napišem sprehod, mislim na uro do dve aktivne hoje, kolesarjenja ali pa rolanja.
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #91 : sreda, 27.07.2005 : 11:24:29 »

no moj mladic tega ne sme, ker mu nocem unicit kosti. kake mas ti, nisem se odlocil po kjigi, pac prebral sem in povedal. to sem prebral ko sem pricakoval mladica in nisem imel nic za delat, premisljeval sem pa samo o njemu. ze prej sem vedel, da bom dober lastnik, ker nisem prvic in 100% se ne mores tega po knjigi odlociti, sploh pa imam pasmo, ki ni primerna za zacetnika in znanje iz knjige ni niti priblizno dovolj. sj ne pravim, da se malo ukvarjas ampak, da se lahko vec, ce se pa ne bos pa ni moja stvar, v vsakem primeru mu je bolje pri tebi kot v zavetiscu.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #92 : sreda, 27.07.2005 : 12:52:16 »

"kake mam jaz ... "  Grin Cheesy
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #93 : sreda, 27.07.2005 : 13:45:17 »

niti priblizno se nisem po knjigi odlocal.
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #94 : petek, 30.09.2005 : 11:06:27 »

skoraj ves prosti cas prezivim z njim, tudi ob slabem vremenu. srednje sole nimam. pa ne poznam niti enega srednje solca, ki bi prisel domov ob dveh in se potem ucil do 5. toliko ucenja ni potrebno niti za prav dober ali odlicen uspeh.

Ej pa to sploh ni res. Js za matematiko porabim vsak drug dan minimalno 1uro, imam pa še 10 ostalih predmetov, kjer je dosti snovi in na veliko pišemo. Za prav dober uspeh moraš (vsaj js) vsak dan ponovit snov in to ti vzmami pri posameznem predmetu vsaj 20 min.
Vmes mora človek pa jes (js si kuham sama) Tak da od 7-14 sem v šoli, potem je 30 min do doma...

pa še na hrbtu mami 4kg

tk da mi čas kar zbeži...ga je vedno premalo

čaw
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #95 : petek, 30.09.2005 : 12:32:05 »

Jaz pa mislim, da je Sammy ena najboljših lastnic svojega kosmatinca, pa še najstnica in srednješolka povrhu. Bravo Sammy, če bi bila moja hči, bi ti ga zagotovo kupila.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #96 : petek, 30.09.2005 : 13:24:17 »

khm, dogue,
če tako obvladaš 10 prstno tipkanje, ter hodiš v službo (kjer ponavadi ni pretiranega slenga), potem ti mogoče ne bi bilo odveč pisati slovensko z vsemi potrebnimi črkami? Tongue

Kaj pa malo bolj pravilno;
''maLCo, zdajLE, Z psom, Z prvim, ne PELAJO''... ...

mislim!
Noro!
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #97 : petek, 30.09.2005 : 13:40:54 »

V moji sluzbi se uporablja sleng, pa saj se trudim pisati slovensko, me je ze tak Jana 3x opozorila
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #98 : petek, 30.09.2005 : 14:07:48 »

Jaz pa mislim, da je Sammy ena najboljših lastnic svojega kosmatinca, pa še najstnica in srednješolka povrhu. Bravo Sammy, če bi bila moja hči, bi ti ga zagotovo kupila.

ajči, hvala!  Cry - to so solze sreče Wink. trudim se po svojih močeh, je pa res, da mi je trenutno skoraj najpomembnejee, da dobro končam srednjo šolo (oz. da presežem samo sebe), ker je na faks, na katerega se nameravam vpisat izredno težko priti (pa nisem preveč optimistična). v življenju pa bi rada počela to, kar me veseli in ne bi rada postala nekaj samo zaradi tega, ker se bom na nekaj morala vpisati.
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #99 : petek, 30.09.2005 : 19:37:13 »

Saj ti bo uspelo. Kar si želiš iz srca slej ko prej tudi dobiš - verjemi.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #100 : sobota, 01.10.2005 : 13:21:43 »

v 8. razredu sem zaključevala tudi glasbeno šolo, hodila tja 3x na teden (dvakrat po 30 min in enkrat po 90 min), popoldan tudi skoraj vsak dan vadila klavir in jo potem tudi odlično zaključila (imela tudi nastope), ker je bil 8. r. zadnji, sem se morala pripravljat tud na eksterce, s katerih rezultati sem bila tudi zadovoljna (čeprav sem v 1. krogu imela več kot dovolj točk, sem šla pisat tudi drugič, ker sem vedela, da sem sposobna več in potem izgubila pri SLO vsega skupaj 0,5 točk, ker nisem vedela, kdo je napisal Cicibana). poleg tega sem hodila vsak dan na sprehode in dvakrat na teden trenirala agility, oz. spomladi s Sammyjem tudi opravljala malo šolo v 30 km oddaljenem kraju (skupaj mi je vzelo nekako 3 ure/1 dan).
je pa res, da tisto leto ni nič v primerjavi z gimnazijo (še posebej ne v 2. letniku, sedaj v 3. pa se mi ne zdi, da bi bil lažji oz. da bi se morala manj pripravljati kot lani).
glede študija pa mogoče obstaja majhen procent, da se mi bo uspelo vpisat tja.
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #101 : sobota, 01.10.2005 : 13:46:34 »

kakšna pa si pa po uspehu sammy , če te lahko vprašam ? men cajta dobesedno zmankuje .... običajno grem spat ob 11:00 zvečer in se zbudim napol mrtev ob 5:50 ... pes je velika obveznost , samo sem vesel vsake minute , ko sem z njim...  Tongue Smiley Wink
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #102 : sobota, 01.10.2005 : 13:51:54 »

prav dobra. jaz grem pa spat med 9 in 10 Grin Wink. zbujam pa se ob 5.13, da lahko ujamem avtobus (za psa nimam časa zjutraj več kot to, da ga izpustim in ga potem zapre tisti, ki zadnji gre od hiše). pa ne mi sedaj reči,  naj se zbujam ob pol petih, da bom lahko pol ure z njim, ker tega pa res ne bi zdržala ...
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #103 : sobota, 01.10.2005 : 13:57:02 »

wow ti so pa pridna , še dobr da imam šolo blizu drugače bi umrl od utrujenosti ..... jest sem pa velika lenoba , sploh se mi ne da učit tko da sem cel dan z sibom pa pol mam še treninge pa prijatlje pa me skor pokoplje , ko pridem iz šole.... pri meni je problem , ker nobenega ni doma pa tudi nihče noče skrbet zanjga razen sestre sam bog ne dej , da ga pelje ven , ko glede limonade al pa , ko gre zvečer ven   Undecided ! Komi čakam , da bodo počitnice , da se mal naspim  Wink !
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #104 : sobota, 01.10.2005 : 15:05:11 »

Sammy,
daj no!!! Wink
Želim ti, da se ne obremenjuješ z ostalimi, ki bi ti radi solili pamet, koliko se ukvarjaš s svojim psom.
Zase vem, da posvetim psom kolikor je le možno (čudno, ko pa živim zanje in obratno Cheesy ), pa vendar lahko priznam, da so ponavadi zjutraj pred službo zunaj le 10 min. Pa naj mi kdo reče da trpijo Angry Roll Eyes    Zaenkrat iz pasje strani še nisem dobila pritožb Tongue   
p.s.  delam polovični del. čas, tako da so čez 4 oz. najkasneje 6 ur spet zunaj Wink

lp in veliko uspeha, Sammy! in seveda lepih trenutkov s svojo mrcino Wink Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Saj je le pes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines