mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 02:45:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vis in Nox, Pajo in Cuc in še Aja
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vis in Nox, Pajo in Cuc in še Aja  (Prebrano 80036 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #15 : petek, 04.01.2008 : 22:12:05 »

Kakšne noro dobre fotke Cheesy
In kakšni prikupni horjulčki Cheesy
Tretja (Aja od blizu), peta(ena od muc v umivalniku), šesta(vse mucke skupaj na okenski polici Smiley ), osma(taka prikupna muca v skladkem snu Kiss) in deveta(muca pri monitorju Smiley ) fotka so še posebej ekstra dobre Cheesy Kiss

Pozdravček Wink in  Kiss za vsakega od njih Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #16 : petek, 04.01.2008 : 22:12:21 »

No, to pa je druščina in pol! Cheesy Vam pa ziher ni dolgčas...in čestitke za tako izjemno prilagodljivega moža Wink

Lp, Maja
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #17 : petek, 04.01.2008 : 22:24:47 »

To so pa slike direkt za na koledar.
Cheesy
Logiran
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #18 : petek, 04.01.2008 : 22:29:01 »

jžš! kakšna poza na mačjem kavču! tile pa res uživajo!  Cheesy
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #19 : sobota, 05.01.2008 : 20:39:33 »

Vam pa res ni nikoli dolgčas!  Wink
Me je ful nasmejalo,ko sem videla muca (Pajo ali Cuc?) tako spati v mačjem ležišču-naš Rocco tudi tako spi. Je zadnjič moja nečakinja rekla,da si verjetno misli,da je na plaži  Smiley Zgleda,da gor na Horjulu spijo na ležalnikih,ker moji dosedanji muci nikdar niso ninali v takih pozah. Wink
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #20 : sobota, 05.01.2008 : 22:46:17 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Še posebej ta tisto fotko pri oknu!   Grin
Logiran
Cipresa
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #21 : torek, 08.01.2008 : 21:14:36 »

Čudovita druščina! Vsaka posebej je posebna (živalca in slika). Vis in nox, čestitke tebi in tvoji družini za vsako posvojitev posebej. Res ste srečni ljudje, da imate vse to.
Logiran
bajsa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #22 : torek, 08.01.2008 : 21:56:10 »

Bravo,bravo-vse čestitke ,kako so vsi krasni. Tudi jaz si želim večji trop-pa šef ne sliši na levo pa tudi na desno uho ne.Prav fovš sem vam-vsaka čast.
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #23 : sreda, 23.01.2008 : 10:23:17 »

Joj kok so luštni vsi tile Horjulčki, tako lepe oranžne mucke pa še nism nikol vidla.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #24 : sreda, 23.01.2008 : 12:29:31 »

He, he, una pri oknu je res famozna, čisto v stilu: "Vsak/a ima svoj faktor!" Grin Grin

lp, Katarina
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #25 : sreda, 23.01.2008 : 16:54:04 »

He, he, una pri oknu je res famozna, čisto v stilu: "Vsak/a ima svoj faktor!" Grin Grin

lp, Katarina

Še dobro da sem prebrala, preden sem uspela dodat komentar. Mi je točno isto prišlo na misel. Grin Grin
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #26 : petek, 08.02.2008 : 12:49:30 »

Zdravo, se kar sama javljam, ker tale moja Janja same polresnice trosi okoli! Sem prebrala Monine pripombe (Mona je zakon), pa sem se še sama odločila, da se pritožim. Samo se bojim, da še zdaleč ne bom tako duhovita, pa saj so moje težave tudi tisočkrat hujše.

Prvič-hrana. Smetka, ti bi morala z mano držati, ne pa da daješ Janji take napotke, da bom preč prišla. Pa že tako dobro mi je šlo. Sem takoj, ko sem prišla, povedala, da briketov pač ne jem. Sem jih vseeno dobila, pa še mal konzervice zraven. Ker sem štiri leta študirala človeško psihologijo, je bilo vsak dan manj briketov, pa več konzerve, pa še tiste brikete, ki so ostali, sem ven pljunila. Pa tudi konzerva ni bila več dobra, je bil boljši kak zrezek ali pa pol Janjinega sendviča, saj Janja že itak preveč je. Pa včasih sem si še kakšen posladek privoščila. So mi mački piškote z omare vrgli, ali pa sem skrite čokoladne bonbone našla. Ko sem bila s prehrano že skoraj zadovoljna, pa Janja pravi, da taka prehrana ni primerna zame. Ona bo govorila, ko nič ne ve. Pri njenih letih in KILAH, bi morala jesti samo zelenjavo, pa se s torticami baše.

Pa sem spet na SAMO briketih. Ampak sem bistra punca, se ne dam zlepa! Ko greva z Janjo ven, sem tako pridkana, da me vsi hvalijo. Ves čas hodim POLEG, potem pa se vsakih nekaj metrov usedem, nagnem svojo lepo glavico v levo in zavijem z učkami, in glej čudež, že dobim priboljšek. Tako, da mi ni treba pojesti ne vem koliko briketov, ko je pa toliko priboljškov zraven. Samo, Smetka, brez pripomb, prosim!

Drugič-Pajo. Ta mulc, ki še eno leto nima, je čisto nor na Janjo. Danes ponoči nisem nič spala, ker je vso noč predel in se stiskal k njej, jaz pa sem morala paziti, da sem bila še bliže. Na koncu sva oba končala na njeni glavi!

Smrkavec naj si raje prebere posvojitvene pogodbe, pa bo videl, da je Janja SAMO MOJA in jaz sem njena edina mucica in kužica obenem.

Mački so pa vsi Najini. (Naja, čisto pasje ime-nikoli ne vem koga kličejo, pa letam po stanovanju gor in dol!) Sicer je Naja kar v redu, nič ne najeda. Ima hud biznis, da mene vozi ven, ko je Janja v službi. Sva takoj sklenili dogovor, da nikoli ne kakam takrat, ker noče kakcev pobirati, ona pa mi ne teži z dolgimi sprehodi. Samo polulam se, pa takoj domov, mačke kontrolirat.

Tretjič-igrače. Imam cel kup igrač, pa so vse neuporabne. Niso za pojest, niti se ne dajo razgristi. Mi vržejo žogico in rečejo, Aja, glej žogica. Jo grem pogledat samo enkrat, potem, ko vidim, da ni užitna, me pač ne zanima. Potem rečejo: Aja, prinesi žogico. Kaj jo bom nosila, kdor jo rabi, naj si jo gre sam iskat. Naj vržejo zrezek, pa takoj tečem!

Imeli pa smo veliko zanimivih igračk, ki pa so vse izginile. Janja pravi, da so bile miške za mačke in jih ne bi smela jaz pojesti. Kaj morem, če so pa kožuščki iz zajčjega krzna in tako dobri, njami. Pa male penaste žogice. Samo malo se jih dotaknem z zobmi in že jih ni.

Najraje pa imam Janjine copate in posteljnino. To so prave igrače, nudijo veliko ustvarjalnega užitka. Mački so me gledali z odprtimi gobčki, ko sem s postelje odtrgala meter rjuhe.

Dobro sodelujem tudi s Cucom. On je čisto nekaj drugega kot Pajo. Ima raje gospodarja in Janje nič ne nadleguje. Poleg tega izkoristi vsako priliko, da se polula na njeno posteljo. Potem Janja besno zmeče vso posteljnino v kopalnico na tla in gre spat. Meni pa tako dolgčas, se moram takoj zamotiti z modeliranjem. Zdaj ima Janja luknje v kovtru in v jogiju, pa saj si je sama kriva, je rekla Katarina. Bravo, Katarina, vsaj ti me razumeš!

Koliko moramo mi psi potrpeti z ljudmi!

AJA
Logiran
kobilica
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #27 : petek, 08.02.2008 : 14:45:28 »

O ti boga Aja, ti.  Cheesy
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #28 : sreda, 20.02.2008 : 21:44:07 »

Jst sm imela danes priložnost spoznat Ajo... matr je to en cukr za pojest Cheesy Grin Super psička s super lastniki Wink

Obilo užitkov vsem še naprej Cheesy
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #29 : sobota, 08.03.2008 : 13:43:00 »

 Angry

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vis in Nox, Pajo in Cuc in še Aja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines