mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 15:06:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 58523 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #255 : sreda, 09.09.2009 : 12:08:00 »

Kje pa se da kupit te igrače, ki jih Glu propagira in kakšna je cena?
Zgledajo super. (pa manekenka tudi seveda )
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #256 : sreda, 09.09.2009 : 12:11:03 »

Igrače prodajamo v društvu Žverca: http://www.zverca.si/nakupnasihizdelkov/550-pasje-igrae.html
Na dnu strani piše tudi cena in kako se jih naroči. Par dodatnik fotk je tudi v naši temi na tem forumu: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,22065.msg575757.html#msg575757.

Super, smo se hotle sam malo považit, sem vesela da smo še malo reklame zraven naredili Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #257 : sobota, 12.09.2009 : 18:35:36 »

Naj vam povem, da vas v kratkem čakata dva filmčka: Dokumentarni kratki film s praktično ponazoritvijo zakopavanja kosti 1. in 2. del. Prosim, da se v vmesnem času psihično in fizično pripravite na mojo awesomeness, da vas ne bo potem preveč vrgla iz tira. Lahko tudi ugibate, kakšna je razlika med 1. in 2. delom. Nimam kakšne spešl nagrade, me bo pa zmagovalec lahko izdatno prečohal, če se kdaj kje vidimo.

Niti eden ni ugibal Roll Eyes Še žal vam bo, zdaj puščam tazimsko dlako, pa zanalašč nikomur ne bom pustila, da me prečoha, pa če je še tako mehka Tongue Cool

Torej, 1. del ste nekateri že enkrat videli:
- Dokumentarni kratki film s praktično ponazoritvijo zakopavanja kosti 1. del: Doma. http://www.youtube.com/watch?v=5k6XrEDiIB0



Tukaj pa je popolnoma nov, razburljiv akcijsko-dokumentarni filmček - PREMIERNO NA MOJPES.NETu -
Dokumentarni kratki film s praktično ponazoritvijo zakopavanja kosti 2. del: V naravi.
Režija: Zala_
Glavna igralka: Glu
Zvok: večinoma Zala_
Scenografija in maska: Glu

Zgodba (spoiler alert!): Svaljčica Glu se končno znajde ob pravem času na pravem kraju - s svojim priboljškom, kostjo iz stisnjenih kož, se znajde na vrtu Zalinega fanta. Najprej želi kost zakopati v mehko zemljo sredi gredice na vrtu, pa jo Zala opazi in preusmeri na košček zemlje ob zgradbi. Glu pogumno izrabi priložnost, a ker Zala mečka preden vzame ''kamero'' zamudimo prvi del dogajanja - kopanje luknje. Užaloščene nas potolaži dejstvo, da imamo možnost videti Glu pri zakopavanju - z nosom mojstrsko zakoplje svoj priboljšek. V neverjetnem razpletu se Zala ustraši, da si Glu ne bo spraskala smrčka in jo prekine. Glu užaljeno odkoraka stran, v ozadju slišimo samo zvok osamljenega aviona. Konec nas pusti v dvomih - je Zala spucala Glujin smrček? Se je Glu morala pol ure oblizovati? Je bila v igri morda tudi kanglica z vodo? Nikoli ne bomo izvedeli...
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #258 : sobota, 12.09.2009 : 18:40:14 »

 Grin Grin Grin

Desetka za slog zakopavanja!

Maja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #259 : sobota, 12.09.2009 : 19:02:21 »

E, a ni smrček zeeelooo občutljiv del telesa? OČITNO NI!!!
Gluja, ravnokar si izpodbila to zmoto, ker če bi bil, ne bi ti s tvojim smrčkom tako suvereno zakopavala, ane???
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #260 : sobota, 12.09.2009 : 19:25:56 »

Mogoče je pa Glu kakšen superdog iz prihodnosti? Je Švarci ni mogel obvladat?

Glužinator. RoboGlu. Glu - smrček of steel. Glu Lee. Cyglu. Doctor Glu. Poison Gluži. SuperGlu. Glu-Man. Iron Glu. Spider-Glu. Glužžo. Glu Woman. Power Puff Glu. Gluža Croft. Glulk. Gluzilla. Glu Gluthor. The Gluker. Glustin Powers. Chuck Glurris.

Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #261 : sobota, 12.09.2009 : 21:01:29 »

Ravnokar sem prebrala tale naslov v Hollywood Reporterju:
Oscar-Winning-Performance by Glu-the-movie-star!  Cheesy

ČESTITAMO za nastop v obeh filmih! Za Oskarja pa bomo tudi glasovali, samo še da Jana razpiše slovensko verzijo natečaja. Smiley Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #262 : sobota, 12.09.2009 : 21:20:27 »

Kaj je dobra  Grin Kiss
Pa tole ko z glavo še dol potučka, je svetovno  Smiley
Bravo Glu, moj glas za Oskarja imaš  Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #263 : sobota, 12.09.2009 : 21:26:50 »

Sem do zdaj zmotno mislila, da se zakoplje s tačkami! Glu je res ena taka fina, skulirana ženska. Cool
Logiran
drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #264 : ponedeljek, 14.09.2009 : 06:32:55 »

 :)Kako temeljito zakoplje! Prav posrečena je!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #265 : ponedeljek, 14.09.2009 : 08:23:02 »

Ja, že doma je vedno v košarico tako zakopala, da ''potumfa'' s smrčkom, pa sem zdej vidla da v naravi dela isto. Očitno je to še ena stvar, kjer ima naša Glu svoj ''stajl'' Cool Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #266 : ponedeljek, 14.09.2009 : 08:37:56 »

Glu, sorči, te moram čist en mičken razočarat. Tudi naši pesjani so zakopavali s smrčkom. Me je včasih kar skominalo, ko sem jih gledala, kako po tisti zemlji in kamenčkih rijejo s svojimi surlami. Brrr. Ampak ti si pa taka dama, ti to počneš s stilom Grin Kiss Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #267 : ponedeljek, 14.09.2009 : 08:40:43 »

Ja, sej, Glu tudi če počne kaj takega, kar počne kakšen drug kuža, dela na svoj način Cool Pa še svaljčica je, kar je itak dodana vrednost Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #268 : ponedeljek, 14.09.2009 : 10:56:54 »

Pa še svaljèica je, kar je itak dodana vrednost Wink

Podpis.  Grin Grin Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #269 : petek, 02.10.2009 : 07:27:20 »

Glujka je bila včeraj na obisku!  Cheesy

Je takoj vsem dala vedet, kdo je "the svaljkec". Šefica vseh šefic. Fanta sta se umaknila, mačka tudi... ona je pa v miru spala spanje pravičnega, pod mizo, pod piškoti. Ribe je niso motile, ker so bile varno zaprte v akvariju.

Lahko pride kadar koli red naredit, pa če šefico sabo vzame, tudi ne bo nič narobe. Wink

Maja
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines