mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 09:38:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 58568 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #285 : torek, 12.01.2010 : 20:27:00 »

Najlepše učke se že dolgo časa niso javile. Najprej smo dolžni eno dokazno gradivo za nazaj Smiley



Zakaj se javljamo danes? Ker se je zgodilo nekaj, kar moram delit z vami Roll Eyes
Glu se je namreč že tretjič zaprla v kurilnico. Ki jo ravno zato zaklepamo, ampak danes očitno nekomu ni povsem uspelo, ker je čudna ključavnica.
Par ur me ni bilo doma, v avtu sem imela slabo vest ker je bila ura že pol sedmih, Glu pa jé ob šestih. Sem razmišljala, kako je reva lačna. Pridem domov, nje ni na vratih. Sem že vedla, da je nekaj narobe. In seveda slišim en prodoren Uuuuuuaaaauuuuu iz kurilnice Roll Eyes Odprem vrata in ona zviiiiiiz mimo mene do posode z vodo in pijepijepijepijepije kot kamela. Kurilnica seveda v razslulu - interier dodelan tako, da bo gotovo še preCednica zadovoljna (kurilnica je hkrati tudi skladišče za papir v reciklažo). In ravno zadnjič je meni padlo na pamet tja spravit mačjo hrano. Da bo varna pred Glu. Ja valda Roll Eyes Ni čudno da je bila žejna, je pojedla precej briketov, ker je pa prostor kurilnica je seveda zrak topel in suh. Se še zdaj hladi tamle v košarici, uboga reva pregreta dehidrirana Roll Eyes

Si lahko mislite, da od njene večerje potem ni bilo niti ''v''. Mi je pa vsaj odgovorila na eno vprašanje, ki me je vedno matralo pa nisem upala probat - če bi imela neomejeno količino hrane, a bi se nažrla do smrti?  Roll Eyes Tongue (odgovor je seveda ''ne'', ker je pustila kar precej, ostalo pa sedaj tamle napol v komi prebavlja in zraven smrči kot star slon)

Video posnetek razsula in njenega razlaganja kaj vse se ji je zgodilo in kako uboga je (posneto po ene pet minutnem pitju) si lahko ogledate na http://www.youtube.com/watch?v=Ho3UXB8Ujio

Drugače vse po starem. Včasih na obisk pride cimer in ji pogreje rit:


Naša Glu zna včasih bit angelček...

(takole se čisto sama naštima, ko jaz jem kakšne oreščke, je ugotovila da jih iz neznanega razloga oblečena v Mati Terezo dobi več  Roll Eyes Tongue Kiss)

... in včasih hudiček

(tole je pa slikano ob zapiranju gobčka po zehanju, če je slučajno kdo zares mislil, da zna bit takle hudiček Wink )

Pa še en sezonski video: http://www.youtube.com/watch?v=hv-4iFsBZZE - POZOR!!! Video gledate na lastno odgovornost - lahko povzroči heksenšus  Grin

Lepe pozdrave iz zasnežene Gorenjske!

Zala in Glu
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #286 : torek, 12.01.2010 : 20:29:23 »

o ti Glujka, faca s pogreto ritjo  Wink - tole je pa prav simpatično poročilce! In fotke - ajoooooj  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #287 : torek, 12.01.2010 : 20:34:22 »

Glu, dizajnerka stanovanjskih prostorov! Faca. Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #288 : torek, 12.01.2010 : 20:38:43 »

Uhhh! Za jutri se pripravite na morebitne prebavne žure Tongue Če je pretiravala s količino pojedenega, bo tudi količina "odpadnega materiala" izredna Tongue
Glu, Glu... baba brihtna Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #289 : torek, 12.01.2010 : 20:40:55 »

Hihi Grin
Drugič spravi raje pasje brikete Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #290 : torek, 12.01.2010 : 20:42:58 »

Uhhh! Za jutri se pripravite na morebitne prebavne žure Tongue Če je pretiravala s količino pojedenega, bo tudi količina "odpadnega materiala" izredna Tongue

O, seveda. Nas čaka precej daljši sprehod zvečer, pa zjutraj bom prej vstala Smiley Upam, da ne bo driska, če pa bo pa bohpumagi - zdej je kar je Roll Eyes

SunnyDay: ne klič hudiča. Ponavad ma rad mlade Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #291 : torek, 12.01.2010 : 20:43:25 »

Svaljkci so ZAKON!  Evil Cool
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #292 : torek, 12.01.2010 : 21:30:30 »

Mi je pa vsaj odgovorila na eno vprašanje, ki me je vedno matralo pa nisem upala probat - če bi imela neomejeno količino hrane, a bi se nažrla do smrti?  Roll Eyes Tongue

hehe Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #293 : torek, 12.01.2010 : 22:04:28 »

No, Mila si je ogledala video do konca in kazala navdušenje do akcije - bi rekla, da se je Glu kvalificirala za kak položaj v Sindikatu, ko je že TAKOOOO uboga in obenem nadarjena za umetnost destrukcije in dekonstrukcije Kiss Kiss Meli je pa zadnjih par dni spremenil osebnost v pasjo, in je na žvižg (un od heksnšlusa) priletel na kavč in dal prostor Cheesy

Torej, Zala z črtico, pred tabo je, glede na reakcije zahtevne publike, obetavna filmarska prihodnost Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #294 : torek, 12.01.2010 : 23:23:26 »

Torej: del Sindikata (ki vse vidi in vse ve  Grin ), je po podrobnem ogledu Glujinaga "horror trilerja" odločil:
- Oskarja za glavno vlogo, posebne dosežke in dodelano scenografijo dobi ... Glu!  Kiss Cheesy
- posebno nagrado za kamero, ki svojimi nenadnimi obrati in skrivnostnimi zatemnitvami drži gledalca v nenehni napetosti (še čips se je zataknil v grlu) dobi ... Zala_  Cheesy

PS: "umorjen" Fit32 bomo pa zaenkrat spregledali  Evil Grin in soglasno s PreCednico glasujemo za Visok Položaj Sekretarke za Dekoracijo v našem Sindikatu  Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #295 : torek, 12.01.2010 : 23:25:34 »

PPS: Drugi filmček pa predlagamo za Festival kratkega športnega filma  Cheesy - morda bo po ogledu filma Petra Majdič Glujko vzela za "zajčico"  Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #296 : torek, 12.01.2010 : 23:37:52 »

Ooo, me izredno veseli, da je sindikat trud opazil in bil navdušen Cheesy
(jo imam na sumu da je morila, dekorirala in vse skupaj izvajala samo zato, da si pribori položaj v sindikatu) Grin

Hehe, je Glu bolj za kratke proge, ne za kakšne 10 kilometrske Wink Čeprav Majdičeva raztura v šprintu, tam bi se dalo kaj zmenit Cool

(moram jo enkrat posnet, kako ''plava'' v celcu oziroma skače v njem kot en zajc na ecstasyju) 
Logiran
drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #297 : sreda, 13.01.2010 : 07:34:12 »

Glu je ta prava razgrajačka! Uživajte še naprej!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #298 : sreda, 13.01.2010 : 09:04:30 »

Hehe, drugač sploh ni razgrajačka. Ful je vzorna, notranje-aranžerska vnema jo prime samo, ko je zaprta v kurilnici Grin

Pa da vam bo še bolj jasno kako idealna psička je ona: prebava bp, tako volumsko kot konsistenca.

''Jaz sem Glu, s prebavo kot terminator'' Cool
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #299 : sreda, 13.01.2010 : 09:47:19 »

......: prebava bp, tako volumsko kot konsistenca.
...

čak mal - kaj že ti študiraš? Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines