mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 06:22:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 58562 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #30 : ponedeljek, 14.04.2008 : 20:10:00 »

Zala,

saj se bomo kmalu videli ne? Tista šnofla kar kriči po lupčkanju Wink

Lp, Maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #31 : ponedeljek, 14.04.2008 : 20:56:18 »

Šnofla se v svojem in imenu svoje šefice javlja na dolžnost, ampak samo če bo tud sama lahko potalala kakšnega lupčka Smiley
[se javiva na mejl]
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #32 : ponedeljek, 21.04.2008 : 18:36:32 »

Maja - hvala ti za uho, ki mi že služi kot odličen frizbi, pojedla pa ga bom vrjetno nekje do sredi junija Smiley Pa hvala za čohanje in da si mi nakofetkala šefico, da ni skoz zaspana Smiley Jst sem se kljub temu, da sem mogla it v prej neznan notranji prostor (priznaj, da sem pogumna Cool) imela zelo fino, tako da upam da bomo res še kdaj ponovile Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #33 : torek, 22.04.2008 : 18:06:36 »

Gljuči, lepo te je bilo spet videti, res Smiley Šefico imaš pa itak pod kontrolo  Grin Wink Ponovili bomo pa nujno, itak.

Še nekaj foto utriknov male Glu, ki se sveti kot pravi diamant Cool Pa kak kg več ima tudi  Tongue







Lp, Maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #34 : torek, 22.04.2008 : 19:09:13 »

Vau, kolk sem jst lepa Cool Kakšen kilogramček več?! Angry Sej je šefica že enkrat razložila - prekratke noge mam, trup mam pa 'lih taprav  Cool
Uho sem pa že danes pojedla, RES je bil dober, morem šefico pod nujno prepričat da gre enkrat v tisto trgovino v nabavo, ker majo res dobro robo (pssst, to sam tko rečem ker hrane ni nikol preveč, v resnic sem ga zato tako hitro zmazala, ker sem ga dobila od tebe Wink)

Pa prosim če Smetki od mene predate enga FEEEEEJST mokrga lupčka, da se bo čimprej k seb spravla  Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #35 : torek, 22.04.2008 : 19:47:43 »

Simpatična tale mala Glujči Cheesy Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #36 : torek, 29.04.2008 : 20:18:57 »

Evo, da ne bomo Župine teme smetili: sem vprašala Skokija, če bi spoznal Glu, pa se je obliznil in zazdehal, jaz sem to seveda vzela za ja (njegove "izjave" si vedno razlagam po svoje Wink)... tako da bi bilo res fino organizirat srečanje psov "svaljkaste" kategorije, ki imajo glih-prav velike trebuščke, če bi bile noge malo daljše Cheesy Cheesy pa se bojijo tavelikih, dokler jih ne spoznajo; imajo pa seveda najrajši sebi podobne Smiley
pa Glujko me matra spoznat že neki časa, ker se mi zdi taka fejst punca!
lp, maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #37 : torek, 29.04.2008 : 20:51:40 »

No, fino Smiley Je res super punca (gospa Tongue), pa jst bi tud FUL rada Skokija spoznala, ker mi je simpatičen že odkar je Smetka prvič slikco prlepla Smiley
Samo midve sva študentski ljubljančanki, zdej so nam pa na faksu dali frej da se pripravljamo na izpite (pa tak frej Undecided) in naju ni v LJ... Bom sporočila ko bova v LJ pa imeli kako frej urico za norenje Cheesy, upam da še pred poletjem ker imam res natrpan urnik Undecided

Lahko bi pa tud poleti nardil kakšen spoznavni žur za Horjulčke, piknik za dvonožce in norenje za štirinožce, pa še kej bi lahko zbrali za Horjul Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #38 : torek, 29.04.2008 : 20:55:23 »

ja, izpiti - mene tudi matra; je pa pepsi predlagala, da bi se naslednji teden dobili, sploh pa če si taprava študentka, potem pa ja vsak izgovor prou pride, a ne? Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #39 : torek, 29.04.2008 : 21:02:57 »

Haha, to je res, ja Smiley Bomo videli, vi se kar menite, pa bova videli, če nama bo zneslo. Samo rajši zdajle stisnem kot pa da celo poletje preždim za knjigami (že itak ga bom nekaj sigurno morala).  Undecided


Drugače se ima pa Glu fino, razen nekaj klopov zadnje dni, čeprav je dobila FrontlineCombo Angry In od tega se ji je eden na sesek prilepil, eden pa na intimne dele Roll Eyes Še dobro da uživa ležat na hrbtu in se pusti, drugače bi bila še večja akrobacija jih ven spravit. Je pa potem takoooo boga, ker zgubi tooooolk krvi in je potem takooo švohotna in takoooo lačna in mora nujno takoooooj nadoknadit izgubljeno Roll Eyes
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #40 : torek, 29.04.2008 : 21:16:46 »

Lahko bi pa tud poleti nardil kakšen spoznavni žur za Horjulčke, piknik za dvonožce in norenje za štirinožce, pa še kej bi lahko zbrali za Horjul Smiley

Jaz sem za  Smiley.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #41 : torek, 29.04.2008 : 21:21:00 »

Jaz sem tudi za!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #42 : torek, 29.04.2008 : 21:23:08 »

Evo:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,22489.0.html

Da bo vse tam, kjer mora bit Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #43 : petek, 02.05.2008 : 19:04:16 »

Se javljam da imam vse pod kontrolo! Sva s šefico sami doma (no, pa še Zlatko), njeni so se vsi porazgubili po počitnicah za praznike, ona pa doma študira Undecided In lepo skrbim zanjo - nekje štirikrat na dan jo peljem na sprehod, da se malo razmiga, mačka zabavam da ni nadležen, potem zabavam njo, ker mora revica imet tud mal pavze in se razvedrit, pol pa norčije uganjam da se mal nasmeji Cheesy Seveda ji tudi ne pustim pozabit, da je treba redno in zdravo jest, skrbim pa tudi za njen trden spanec, ker pridno čuvam hišo in jo ni prav nič strah, ker ve, da znam koga tud iz hlač strest, če je treba Cool

Lp, Glu  Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #44 : petek, 02.05.2008 : 19:08:10 »

Gluja, carica! Zdaj držiš tri vogale hiše, pa še četrtega podpiraš!
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines