mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 11:04:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 58588 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #60 : torek, 27.05.2008 : 23:01:34 »

Sicer malce pozno, ampak pes lahko sepa tudi, ce ga pici osa ali cebela ali kaksna podobna zival, pika oz. mesta pika pa ne mores zatipat.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #61 : sobota, 07.06.2008 : 17:53:08 »

Glu vam vsem pošilja lepe pozdrave iz morja, kamor je šla za vikend z mojimi starši pomagat delat red med obrezovanjem žive meje Smiley So mi sporočili da ima vse pod kontrolo, samo niso jo še uspeli prepričat, da bi tud ona pomagala kakšno vejo zvlečt. Prav ima, sej je na dopustu, kdo bo pa delal na vikendu Tongue

Ima pa zdej pomladno-poletno kolekcijo kožuha (ima fazo pasme Horjulski prinožni dlakopust Tongue) in je marogasta rjavkasto-rdečkasto-črna s pridihi šarmantne sivine. Ji je pa pomlad prinesla tud po 3 picimini bele dlakice na vsaki obrvi Shocked Je dobila sive obrvi od vsega stresa, ki ga reva preživlja, 24urno fehtanje za priboljške in ležanje na hrbtu da si čimbolj izpostavljen za mečkanje pač ni lahko delo  Kiss

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #62 : ponedeljek, 09.06.2008 : 14:10:22 »

 Smiley kako teli naši kužki trpijo...
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #63 : ponedeljek, 09.06.2008 : 15:24:19 »

Smiley kako teli naši kužki trpijo...

Ja majas, tvoj pa Zalin še posebej zelo, ful, najbolj... Tongue Grin
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #64 : ponedeljek, 09.06.2008 : 15:55:55 »

Pridem iz dopusta in pol vidm da me tlele moja šefica šimfa  Angry Kdo prav da nč ne delam?! A? Sem bla ful pridna - sem stala pod češnjo ko so obiral in pohrustala vse, ki so padle dol. Hotla sem tud delat red med mački (naute verjel kolk jih majo na Hrvaškem), ampak mi niso pustil. Tale mat od šefice zna bit res težka, jo morm kr ubogat Undecided
Seveda pa ne smemo pozabit na mojo osnovno službo - namreč sem dežurni lupčkator in mislim, da mi gre pri tem kar dobro od gobčka Cool O sivih obrveh pa ne bi... Mam Zlatkota na sumu, da mi jih je zadnjič narisal ko sem spala, po srcu sem namreč še vedno zmešan pubertetnik Tongue

Vsem želim lep dan! Glu
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #65 : torek, 10.06.2008 : 09:20:35 »

Ej, Gluja, lupčkarica mala, zlata, povej mi kako ješ češnje, s peško? Ker moja Aja jo požre s peško in pecljem, pa me to malo skrbi!

Veš, ti si bila meni zelo všeč, še ko nisem imela Aje, ampak potem, ko sem videla, kako si super inteligentna, sem kmalu spoznala, da ti jaz pa ne bi bila kos!

Uživaj, pa ne naprezaj se preveč z delom, garačica mala Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #66 : torek, 10.06.2008 : 10:35:37 »

Ja seveda da s peškami, kako pa? Wink Imam potem samo malo bolj voluminozen kakec Smiley Če pa tko dobim kdaj sadje od kakšnega dvonožnika, je pa brez pešk pa tko, men je ubistvu useen, oni pa ne bi radi vidl da se kje kej zatakne Smiley

Jaz sem pa itak pametna, ampak ker sem tako pametna vedno vem, česa ne smem. Samo Smetka in Xena sta moje mogli mal zdresirat, sploh moja šefica je rabla par napotkov kako uveljavit svoj prav (ker je še bolj mladič po njihovih standardih, jaz pa uglajena gospa Cheesy) , ampak zdej vem kdaj resno misli in dobi tak hud, smotan glas in rajš ubogam. Tko da verjamem, da če bi Smetka in Xena tebe dobili v roke bi te tud znali zdresirat, da bi šlo Smiley

Pošiljam lepe pozdravčke vsem vašim petim horjulčkom in enemu ne-horjulčku pa enemu začasnemu ne-horjulčku Smiley

Glu
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #67 : torek, 10.06.2008 : 12:01:16 »

s peškami vred? moj pa ven pljune, če ni v njemu primerni obliki... majhni koščki pa ravno prav zrele morajo biti Roll Eyes
bom začela počasi razmišljat o tem, da je mogoče razvajen in ga pošljem k Glu v šolo!
lp, maja Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #68 : torek, 10.06.2008 : 12:58:48 »

No, vaši pesjani (pesjanke) jih vsaj pojedo. Naš si jih pa cel kupček nakrade, malo nagrize in pusti.  Angry Huh Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #69 : torek, 10.06.2008 : 19:35:58 »

Ko ravno omenjate češnje, sem se spomnila kako je naša Pia zadnjič metala eno ubogo češnjo po terasi dokler je ni s taco speštala, potem je malo čudno gledala in na koncu tisti zmazek pojedla.  Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #70 : sreda, 25.06.2008 : 17:48:18 »

Hello!
Se spet malo javljam. Sicer je pasje vroče tele dni, tako da večino časa počivam na hladnem, ampak sem rekla da moram vseeno tule malo sporočit kako mi gre.
Skratka, včeri je bla panika. Sem šla mal na balkon (sej veste kako je - mal se posončit pa mal dol pogledat situacijo, ker moram met vse pod kontrolo) in prihlačam nazaj notr in vid moja šefla da mam bulo na glavi Shocked Gleda in si misli ''kaj pa če je klop?'' ampak ji je hitro potegnilo da ne bi zrasel tako hitro. Šlata, gleda - jaz seveda mirno in damsko čakam - vidi da je pod kožo, spet pametno ugotovi da rak vrjetno ne zraste v pol minute (saj ne da študira medicino Grin) in nato vseeno pokliče na veterino, kjer potrdijo njene sume da me je vrjetno pičila ena baraba, med katerimi delam zunaj red (oz. ga probavam delat) in da me ni treba vozit tja (brrrr pa teli zdravniki, zmer me na eno visoko mizo dajo Undecided) in je zadeva zginla v nekaj urah. Mislim, taka panika za prazen nič. Sem bla prou fensi z bulo na glavi  Cool

Dans smo bli pa na izletu, sem bla do kolen v vodi (brrr je bla mrzla) - čeprav do kolen pri men pomeni da malo tud trebuh namočim Cool Drugač se zadnje čase dost po gozdu sprehajam tkole čez dan ko je vroče (preživet moram samo tiste 3 minute da prihlačamo od doma do gozda) in sem ugotovila da se teli dvonižniki tud pasejo. Kdo bi si mislu Huh No, pol jaz samo pridno čakam in vedno dobim kakšne jagode pa borovnice. Joj, so fine. Mam zelo rada sadje Smiley

Drugač je še vedno vse pod kontrolo tlele doma, Zlatko streniran, šefla tud, tud ostali kar ubogajo. Edin Trontlja moram jutr mal poklicat da neki zrihta okol tegale vremena, ker tole je za mojo izolacijo čist tumač. Tud to ne pomaga več, da sem menjala kožuh v letnega in je rjavkasto-rdečkasto-črnikast - očitno bo treba čist na belo it naslednjič, da bo še malo hladneje Tongue

Tko - to bo zaenkrat vse, slikce bom pa prlepla ko mi jih odmontirajo ven iz fotoaparata  Smiley

Lepo se imejte!
Vaša Glu
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #71 : sreda, 25.06.2008 : 22:41:28 »

Zala_, še sanja se ti ne, kako hepi sem, ker si jo posvojila.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #72 : četrtek, 26.06.2008 : 16:14:43 »

Smetka, še sanja se ti ne, kako hepi sem, da je naša. To je res najzlatejša psička na svetu!

Sem pa mislila da bi se prišle mal pokazat gor v vaše hribčke, kjer je verjetno kakšno stopinjo hladneje. Me Glu cuka za rokav kdaj greva že pogledat če je gor še vedno vse tako pošlihtano, kot je ob odhodu naročila da mora bit Smiley Naslednji teden ali čez 14 dni če je OK, saj bi itak prej klicala kdaj imaš čas.

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #73 : četrtek, 26.06.2008 : 16:30:56 »

Ja ja, vidm da tlele govori v mojmu imenu Roll Eyes U glavnem, ker sm vidla da maš dost mularije trenutno gor v oskrbi ti lahko zavoljo dobrih starih časov kkšnga mal u red spravm. Velja?  Wink

Lp!
Glu
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #74 : ponedeljek, 30.06.2008 : 16:15:09 »

Berem dnevnik pa vidim, da imaste dela za utopit se v njem tako da se ne mislim silit z obiskom. Ko bo kdo želel prečohat Glu pa povejte pa jo dostavim Wink No, lahko pridem pa seveda kaj pomagat kdaj, imam začuda malo frej od faksa. Lahko komu spucam pesjak al pa se grem mašino ki meče žogice Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines