mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 14:49:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 58520 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #75 : petek, 04.07.2008 : 15:50:57 »

Da boste malo lažje na slikice počakal (so že odmontirane, samo na napačnem računalniku Roll Eyes):
Jaz in tisti ta oranžni stvor takole zdelano leživa, ker oba neznansko zmatra vročina. Samo glede na to, da sva kljub vročini ležala na soncu zdej šefla ne ve, a sva mogoče samo vadla se delat mrtve, če nam slučajno kakšen sokol zaide v dnevno sobo. Bo mogla kar sama natuhtat, jaz nič ne povem Lips Sealed Wink Grin

http://www.youtube.com/watch?v=A8XzRR-UWMg
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #76 : petek, 04.07.2008 : 16:02:23 »

Glujči zlata! Čudovita sta Kiss Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #77 : torek, 15.07.2008 : 15:21:15 »

Glu se zelo rada igra s tistimi igračami, katere na enem koncu vleče ona, na drugem pa jaz. Sicer je v svoji igri do konca smešna, simpatična in dobesedno zagrizena, ampak včasih se ''igra'' tako vneto, da na igrački ostanejo sledovi krvi. Kri ji teče tudi včasih takrat, ko jé tisto kostko iz kože ali posušeno uho. Teh prigrizkov tudi ne jé najraje, včasih jih malce ogloda, večinoma pa se le igra in jih skriva pred mačkom.

Je to normalno ali ima preveč občutljive dlesni?

(objavljeno tudi na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1085.0.html)
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #78 : sreda, 23.07.2008 : 08:49:05 »

Smetka, nekaj me zanima:
namreč Glu že odkar je pri nas jé Nutro Lamb&Rice, zdaj bova očitno morali prešaltat. Vem, da si rekla da je pri vas jedla še RC, pa ne vem katerega. Katero hrano priporočaš, da ji začnem dajat?
Glede na to, da nekaj Nutra še imam me tud zanima ali je boljše, da ji nekaj časa mešam malo Nutra in malo nove hrane ali porabim Nutro do konca in potem začnem dajat novo?

Pa še nekaj - (moram šepetat, da me kozica ne sliši): kdaj naj ji začnem dajat senior hrano? a je bolje da potem kar zdaj, da ne bo dvakrat menjavala - iz Nutro na nekaj novega, potem pa spet na senior?


Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #79 : sreda, 23.07.2008 : 08:55:05 »

Hihi... lahko začneš s seniorjem takoj. Poskusi z Arden Grange ali Royal Caninom, mislim, da ne bo težav.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #80 : sreda, 23.07.2008 : 09:12:14 »

Hvala Smiley

Glede na to, da nekaj Nutra še imam me tud zanima ali je boljše, da ji nekaj časa mešam malo Nutra in malo nove hrane ali porabim Nutro do konca in potem začnem dajat novo?

Bom rekla za nekaj vzorčkov če imajo, da baba sproba kaj ji je všeč Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #81 : petek, 01.08.2008 : 09:42:10 »

No tko, zdej grem pa tud jaz na zaslužene počitnice Grin

Spakirano imam in sicer: hrano, igrače, priboljške, krtačo, šampon, brisače, vrečke za kakce, posodice, pinceto pa gotov še kej k se zdejle ne spomnem pa me bo šefla dol presenetla (upam da ni Zlatkota v kakšno potovalko stlačila, ker se res rabm odpočit od njega Roll Eyes)

Tko da se vidmo pa slišmo, sam ne vem še kdaj ker ne vem al bom ostala en teden al tri tedne (odvisen od tega a mi bo všeč pa bom ostala še s starši od šefle dol, drgač pa priropotam nazaj na hladno Gorenjsko naslednji vikend).

Pridni bodte medtem ko me ne bo, pogrešal me boste pa itak vsi, k vas vem  Tongue Cool

Vaša Glu
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #82 : petek, 01.08.2008 : 14:34:09 »

Glu, srečno pot, pa lepo se imej, pa čimprej nazaj prid, k nam je že skor dolgčas po teb!
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #83 : petek, 01.08.2008 : 15:11:42 »

Glu, fajn se imej...pa ne preveč morja spit Wink.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #84 : sobota, 02.08.2008 : 23:00:53 »

Hehe, Glujka lepo se imej  Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #85 : nedelja, 10.08.2008 : 16:54:35 »

Evo mene, sem že nazaj. Super sem se imela, samo dol majo RES vroče, tako da bom do nadalnjega kar doma ostala.

Kjub temu, da je šeflo skrbelo, da se bom neprimerno vedla (halooo, jaz?! Huh), ker sta šla zraven dva prijatelja, ki jih še nisem poznala, sem bila naravnost vzorna. Tako sem si dnevno prislužila gromozanske doze čohanja od mojih novih prijateljev, šefica je pa kar pokala od ponosa Cool Še celo na metlo in sesalec nisem bila ČISTO NIČ huda, pa ju je vihtel eden od ''tanovih'', ampak sem ga samo ležerno opazovala. Naj kar dela, men je blo prevroče za red delat Wink

Trikrat sem bila na plaži, smo šli lepo počasi z obilo vode (dvakrat me je še malo polila, da ne bi bilo vroče, pa sem ji malo zamerila ker nisem ravno ljubitelj tega), tam smo pa itak v senčki ležali pa sem lahko lenarila - kljub blazinam, ki sem jih imela na voljo, sem bila na borovih iglicah. Stik z naravo pa to Wink Enkrat sem šla do vode in ker je šefica šla noter do kolen, sem hotla do nje. Korak za korakom, lepo počasi. Sem hotla povoht to slano čudo, pa je prišel val in mi zalil smrček Angry Potem sem probala, če je užitno, pa ni bilo Sad Notri sem šla potem samo toliko, da sem namočila podvozje, potem sem pa izprosila, da smo šli nazaj do ležalk. Sledilo je spiranje tačk (sem še povedala, da sovražim ta občutek?!), doma so me pa še celo kopali. Da si drznejo! Shocked Od takrat nisem več hotela imet stika z morjem, razen da sem malo polizala noge od šefice ko je prišla iz vode, so imele okus kot presoljen čevačič Wink Tongue

Čez dan sem večinoma poležavala, malo sem se proti večeru igrala z žogico, zvečer sem pa kot pravi damski pes odšla v mesto. So dvakrat kar stali in gledali nekoga ki riše, pa enkrat ene k so igral nekej, ni mi blo sicer jasno kaj je tako blazno zanimivega, sem se pa vlegla zraven in vohala, kakšne okuse sladoleda jedo mimoidoči. Ampak nikomur ni nič dol padlo Sad

Ko sem prišla nazaj domov na Gorenjsko, sem bila pa blazno vesela in sem laufala gor in dol po hiši in jamrala in stokala in bila tako vesela kot vedno, ko kdo pride domov in mu pripravim sprejem. Sem bila vesela, da hiša še stoji in da sem doma Grin

Še nekaj slikic, da si spočijete oči:

Takole sem nadzirala pripravo hrane na žaru:



''Dej mi!!! Točn vidm kaj maš! Hrenovko iz žara! Dej no! Prosm! K sm tooook pridna. Pa luštna. Za pojest. Tko k hrenovka. Prosm no! Alo!!!'' (opomba šefice: hrenovko je dobila. Smetka, tisti tvoji nasveti, da se mora vsest preden dobi hrano, počakat da grem jaz skoz vrata,... - jih zdaj naredi še preden kaj rečem. Samo vidi kaj v zvezi s hrano, pa je rit na tleh. Zdej ne vem a sem tok dobra šefica al u bistvu ona prevzema komando k sama od sebe to naredi Tongue Grin)


Na plaži. Tihožitje:


Na plaži. Patrulja (v ozadju znak ''Plaža za pse''):


Ko za povšter pride prav tudi od šefle noga, še obuta v čevlje za v vodo. Vidite lahko tudi moje superduper fletne picimini bele obrvi:


Evo me, sijem v vsej svoji lepoti:
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #86 : nedelja, 10.08.2008 : 17:22:13 »

Res siješ, Glujči  Smiley.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #87 : ponedeljek, 18.08.2008 : 17:45:10 »

Ugante kva Shocked K zdravniku me je vlekla Undecided
Ja čez vikend sem se neki praskala po ušesu in me je dons naložila in smo šle. Je rekla teta zdravnica da mam čist rahlo vneto uho in zdej sem dobila notr neki za našpricat, pa pol me tko fajn masira Cheesy In je rekla zdravnica da kooooolk sem pridna, ker sem bla čist pri miru k mi je šarla po ušesih, res pa je da me je šefica objemala medtem in sem vedla da ne bo hudga Cool
Pa rekla je da vagam lih prou, mogoče sam kkšno kilco dol - da bom zmer bunkica zgledala k mam tko fletn kratke tačke. Mi je odlegl, ker se šefla skoz boji da nisem predebela Roll Eyes

No tko, lepe pozdrave vam pošilja skoraj že zdrava Glu!
Logiran
ulabong
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #88 : ponedeljek, 18.08.2008 : 17:59:40 »

kakšen lušen bel gobček Cheesy...kot da bi ga ravnokar v moko namočil Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #89 : ponedeljek, 18.08.2008 : 18:42:44 »

... zdej sem dobila notr neki za našpricat, pa pol me tko fajn masira Cheesy ...

Zala_, najina psa sta zihr v sorodu!!!! Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines