mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:06:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke  (Prebrano 16273 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #45 : sreda, 07.01.2009 : 09:44:00 »

tetris okoli pasjih trupov

 Grin Grin Grin Grin zdaj vsaj vem kaj počenjam ponoči - igrice se grem Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #46 : sreda, 07.01.2009 : 11:05:10 »

Hehe, tole pa je nesramnost! Da vaju takole izselijo, in to iz postelje!!!!  Angry Shocked Huh

No, sej pa potem podnevi več dobita, ane.... No, tako gre pri nas. Ampak tetris med pasjimi (in mačjimi) trupli pa smo tudi pri nas igrali, in smo nehali na enak način. Zdej je za vse boljše  Smiley. Vsi se zbudimo n a s p a n i.  Cool

Zahtevajta pač podnevi več! (to je nasvet Lune)

Bodite še naprej tako zlati!

Lp polonak


Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #47 : nedelja, 11.01.2009 : 12:07:30 »

http://spranjca.blog.siol.net/files/2009/01/spikec1.jpeg
Najden danes na sprehodu ob zasneženi poti. Smo ga zavili v deke in dali nazaj spat na hladno v brunarico. In zdaj držimo tačke in pesti, da bo preživel.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #48 : nedelja, 11.01.2009 : 12:10:24 »

Ježek mali drži se!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #49 : nedelja, 11.01.2009 : 12:23:27 »

Ježek.. drži se, zdaj si v dobrih rokah Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #50 : nedelja, 11.01.2009 : 13:06:17 »

khm, na ježe se ne spoznam lih (=čist nč, razen, da je imel tisti, ki sem ga videla od blizu , par let nazaj, na taužente bolh) - ampak zakaj naj pa ne bi preživel? A bi moral bit nekje na toplem zabrskan, pa tale ni bil a kaj mu fali?
Mah sej ni važn - če je treba, pač držimo pesti in tačke. Smiley Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #51 : nedelja, 11.01.2009 : 14:39:36 »

Ježki prezimujejo Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #52 : nedelja, 11.01.2009 : 19:34:42 »

Ja, prezimujejo globoko pod listjem. Ta pa je bil ob poti skoraj zmrznjen in povsem brez zaščite (zunaj pa - 14!). Dali pod brisače in spet na hladno, da spi naprej. Tako svetovali v azilu za divje žverce. Veterinar v LJ pa nahrulil, da je treba živali pustit naravi. Ta bi zmrznil. Tega nisem mogla. Ni šans. Če mu je usojeno, bo dočakal pomlad pri nas.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #53 : nedelja, 11.01.2009 : 19:50:05 »

hja, ka pe če gre klele za polarnega ježa, a? Wink
Super, TinkaraC, da si se zavzela zanj.  Smiley
Jaz sem danes, poleg skrbi za domače kosmatince, lahko edinole obvestila 112 o enem povoženem svobodnem mačku... Cry
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #54 : nedelja, 11.01.2009 : 21:02:13 »

Tudi mi smo enkrat prezimili mladega ježka, tako da nekaj malega vem o njih. Nikakor ne smejo jesti oz. piti mleka, niti razredčenega (lahko celo poginejo).
Naš je recimo oboževal palačinke in sadne ploščice (Fruttabella)  Grin Čez čas se je celo naučil prositi za palačinko - postavil se je na zadnje nogice  Cheesy Pa pihal je kot razjarjena mačka   Cheesy

Super, da ste ga vzeli s seboj na toplo. Upam, da se mala bodičasta kepica izvleče.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #55 : nedelja, 11.01.2009 : 22:06:13 »

mi smo poleti skrbeli za malega ježka. jedel je pasjo hrano v konzervi (puppy), pil kozje mleko in vodo, pa polže sem lovila, da jih je lahko hrustal. sadja in zelenjave NI maral. fajn so ježi, samo "naš" je bil totalen pacek in se je vedno, ko se je pokakal potem namazal s svojim drekcom Roll Eyes Tongue upam, da je vaš kaj bolj uglajen Smiley
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #56 : nedelja, 11.01.2009 : 22:11:46 »

Vsi ježi so packi, vem sem že dala skozi. Jedo pa tudi mačje brikete.
Res bi pa rada vprašala po zdravju veterinarja, ki je bil tako pameten, da bi pozimi ježa pustil zunaj. Ježi, ki novembra še nimajo zimskega prenočišča brez pomoči ne preživijo.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #57 : nedelja, 11.01.2009 : 22:38:36 »

Naši ježi imajo najraje mačje brikete. Ostalo si najdejo na vrtu. Ponavadi se tako nabašejo z njimi, da eden od njih kar v posodici zaspi. Pozimi jih ni videti, sploh ne vem kje imajo brlog, spomladi pa spet prihajajo na brikete redno.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #58 : ponedeljek, 12.01.2009 : 08:35:01 »

Vau, kar udomačili ste jih? No, ko bo topleje, ga bomo spustili pri nas ven in upam, da bo ostal kje v bližini.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #59 : četrtek, 15.01.2009 : 06:51:33 »

Ježek je izginil.  Huh Hrana pojedena, voda polita. Ker je bil zaprt v brunarici, ga ni dobila nobena žival, ampak je "gnezdo" zapustil na lastno pest. Kako je splezal ven, ne vem ...

Upam samo, da bo zdaj, ko se je najedel, spravil skup toliko pameti, da bo dojel, da MORA SPATI! Brunarco smo preventivno spet zaprli, da ga ne bi kdo pohopsal, če spi kje pod omarami.
Junior je obljubil, da mu bo nastavljal hrano. Tako da še vedno upamo na najbolje.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines