mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:40:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke  (Prebrano 16181 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #60 : ponedeljek, 02.02.2009 : 11:41:47 »

Dragi bralci, najina človeška mati so že povedali, da si dom deliva z dvema pripadnikoma mačje vrste, pardon, enim pripadnikom in eno pripadnico. In če je Maca utelešenje prijetne tople mačje kepe, je Muri (alias "čefur") baraba prve klase in ga, če bi imel 30 kil, ne bi želeli srečati na cesti.
Takole zgleda branje nedeljskega časopisa.
http://spranjca.blog.siol.net/files/2009/02/muri-cajtng.jpeg
In zdaj naj še kdo reče, da nam je v tej familiji na izi ...
Vaši Smet in Lani
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #61 : ponedeljek, 02.02.2009 : 11:45:11 »

Oh kak prisrčen podstavek Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #62 : ponedeljek, 02.02.2009 : 12:48:03 »

Ja, ki, ko ima dost, raztrga stran ali dve ... Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #63 : ponedeljek, 02.02.2009 : 14:49:46 »

Spoštljivo z njim, Smeta in Lana!
On je svetovljan Cool - a ne vidita, da bere kaj se dogaja po širnem belem svetu.  Tongue

In jasno da mora kot tak imeti do novinarskega poročanja tudi kritično mnenje.
Kakšno nespametno izjavo tako pač raztrga! (saj jst bi jo včasih tud najrajši  Wink)
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #64 : torek, 17.02.2009 : 08:59:24 »

Pokorno javljava, da se je Špikec alias Ferdo, kot ga je poimenoval šef familije, ponovno prikazal! No, pravzaprav se ni ravno prikazal. Po spektakularnem izginotju smo kar malo obupali nad dejstvom, da bo preživel to zimo. Pa smo se k sreči ušteli. Na sredi naše brunarice je ob iskanju špikajočega veličanstva ostal kup starih puloverjev, ki jih pač nihče ni pospravil. Do pred nekaj dnevi, ko je poglavar družine želel stare cunje vsaj dvigniti s tal, da ne bomo imeli v naši rumplbrunarci tako nemarno vse po tleh. In se je zbodel.

Špiko, Ferdo, pikajoča pošast je namreč po raziskovanju brunarice očitno ugotovil, da je gnezdo, ki so mu ga naredili človeški prijazneži pač čisto uporabna stvar. Požrl je še kup briketov in zdaj glasno diha, čakajoč na pomlad.

Prav veseli smo ga bili. Šefla resnično upa, da bo, ko bodo sončni žarki raztopili ledeno zemljo, ostal nekje v bližini. Take zverinice še namreč nimamo pri hiši, je rekla ...
Smeti in Lani
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #65 : torek, 17.02.2009 : 09:24:25 »

Eeeejj, go Ferdo, go Kiss!!
Ježki so mi zelo pri srcu.
Pri nas so žal le bežni mimoidoči, se pa vsakega toliko bolj razveselimo, ko slučajno zaide na naš vrt Cheesy
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #66 : ponedeljek, 23.02.2009 : 12:06:00 »

Še dobro, da berete dober časopis! Je živalim takoj lažje ...
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #67 : sreda, 18.03.2009 : 15:15:44 »

Mislim, veste kaj, ta naša šefla je čisto zmešana. Lejte, kaj je zdaj obesla na "uno tubo" - jaz tuba, pa kaj je to, kakšno neumno ime - no, skratka, ja IN, če se mi cedijo sline za Juniorjevim sendvičem? Ja IN če ne more brat cajtnga zaradi moje velke glave? Ja IN?
Eh ...
http://www.youtube.com/watch?v=9UwaKjxDTos

Vaša obupana Smet
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #68 : sreda, 29.04.2009 : 12:36:01 »

Gospa v zrelih letih, dve psički na kratkem povodcu, javna cesta mimo kmetije. Nazjala jo je ko poblaznela rotvajlerka - da to je pa višek, da kaj si pa mislimo, da psi serjejo in ščijejo po njihovem in da imajo dost teh drekov povsod (da je vrečka obvezna oprema ob sprehajanju pesjank, je jasno, a ne?) ... Ko je ugovarjala, da to naši psi pač niso krivi, je pritegnil še "njen" - da smo pritegnjeni, da imamo toliko psov, da bo enkrat te pse vse postrelil!

Nedaleč stran, na vrhu klančka, sije prenovljena kapelica, ki jo je dal "on" prenovit. Kot znamenje pobožne vere v Boga.

Hja, v takih primerih sem skoraj rajši med tistimi, ki imamo "umazane" duše ... Moja taščica pa tudi.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #69 : sreda, 29.04.2009 : 12:37:08 »

Aja, in da rečem - res me je strah, da bi jima kaj naredil, čeprav sta nenehno pod našim nadzorom. Teli so namreč res prtegnjeni ...
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #70 : sreda, 29.04.2009 : 13:00:51 »

Groza... imamo tudi mi take sosede zato čisto razumem.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #71 : sreda, 29.04.2009 : 13:13:50 »

Res grozno imet takšne sosede, te tudi jaz razumem, jih imam tudi... Undecided Pa enako mi je ena ženska iz vasi enkrat rekla:"Vi imate dva psa ? Kaj vam pa je, a ste zmešani ?! Jaz jih ne bi imela nikoli, fuj, fuj, fuj..." je še dodala na koncu... Shocked Pa kaj jo briga  Angry

Sem ji odgovorila samo: "Saj jih nimate, saj niso vaši..." in šla naprej. Nikoli več je ne želim srečati, zato se sprehajam drugje...Pismu, nimamo nikjer miru.  Angry

Zaltima ribicama  Kiss Kiss lepe pozdravčke!  Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #72 : sreda, 29.04.2009 : 13:16:27 »

Pri nas je bil že za enega cel hudič pred leti kaj si mislmo met tazga psa u bajti.

Smo živeli v manjšem stanovanju u mestu in so nas vsi grdo gledali, ker smo imeli Rottweilerja, ker to pa ja ni pes za notri in za družine z otroki.

Teh tanovih sosedov se pa tudi jaz izogibam, niti ne hodim več mimo, čeprav sem zelo rada. Je lepa pot, konji, malo prometa...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #73 : sreda, 29.04.2009 : 13:24:02 »

Joj, ampak kaj nam je tega treba ? Zgleda, da imamo res vsi iste probleme. Tebe Katja pa še posebej razumem, saj res, kaj si pa mislite, da imate takšno mišičasto in hudo mrcino v hiši z otroki  Angry Tongue Wink Mah, sram jih je lahko. Pa poglej, ne moreš tja na sprehod, kamor bi šla sama rada, prav tako se jaz izogibam nekaterim ljudem, ker se jim enostavno moram. Spet eni pa lahko počnejo, kar hočejo...tega ne bom nikoli razumela, enostavno ni logične povezave.  Sad
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #74 : sreda, 29.04.2009 : 14:18:34 »

Jaz bi ji sigurno zabrusila nazaj, da ji v primeru, ce se kateremu od mojih psov kaj zgodi, vrzem v luft kapelico.  Cool
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines