mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:33:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke  (Prebrano 16180 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #75 : sreda, 29.04.2009 : 14:33:33 »

 Cheesy Cheesy Cheesy
ja, tako bom tudi jaz kdaj naslednjič.

Je pa zanimivo, da so se lotili moje tašče, ker je res strupena babnca tudi sama (samo naše pasje bejbe ma rada  Roll Eyes Wink  ). Ona mu je bojda zabrusila, da naj pazi, da ga ne bo še 1krat kap (ker ga je lani, pa je kapelco v zahvalo prenovil), ja, no, se je pa ustrašila vseeno. ... PO moje že dolgo nekdo ni bil cepljen proti steklini ...
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #76 : ponedeljek, 18.05.2009 : 13:18:57 »

Žal moram dodati, da so tudi nekateri lastniki psov krivi, da nas tisti, ki nimajo psov, ne marajo. V našem koncu, živimo na obrobju Kranja, je na poteh, ki vodijo k reki Kokri, ob cesti ogromno pasjih drekov. Nič čudnega potem, če me lastniki hiš, pred katerimi smrdi, grdo gledajo, ko grem s psom mimo, saj sem zanje še eden od tistih, ki mu serjejo pred bajto. Kot da je tako težko z vrečko pobrati drekce svojega sralčka ... Prav nerodno mi je, ko grem po ulici, najraje bi nosil majico z napisom: Jaz pobiram drekce za svojim psom, jaz nisem slab človek!"
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #77 : ponedeljek, 18.05.2009 : 14:45:11 »

Ja, se strinjam, razmišljam o tem, da bi pred našo dolino postavili napis - V tej dolini pobiramo kakce svojih psov, ker se v našo dolino hodi sprehajat pol sosednje vasi - brez vrečk, jasno.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #78 : petek, 22.05.2009 : 08:46:33 »

Pri nas na vasi se je pa točno vedelo, kdo pobira in kdo ne  Grin so mamce naštudirale vse sprehajalce in potem tiste nepobirajoče buzerirale do onemoglosti  Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #79 : petek, 22.05.2009 : 09:02:49 »

Ja, živela sem sredi Ljubljane, pa smo kar pridno pobirali kakce Smiley. Ampak, ko pa sem videla na lastne oči, da stari ata iz sosednjega bloka sere po drevesom s pogledom na Ljubljanico Shocked Shocked Roll Eyes, in to z rolo papirja v roki  Sad,.... Takrat mi je pa za nekaj časa padla ketna dol. Angry Pa še sram ga ni bilo.....  Tongue
Prav nerodno mi je, ko grem po ulici, najraje bi nosil majico z napisom: Jaz pobiram drekce za svojim psom, jaz nisem slab človek!"
Na majico bi morali dopisati še, da ne serjemo na javnih površinah.
Zdaj, ko smo se preselili v prijaznejše okolje, pa smo v tem zelo zelo pridni. Še kakšnega sosednjega kdaj poberem z isto vrečko. Kaj dela prijetno okolje.... Smiley

Lp vsem - seveda, tudi Smeti in Lani! Uživajta!

lp polonak
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines