mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 01:02:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 350829 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #900 : četrtek, 02.06.2005 : 10:03:18 »

ARIEB, Kaja maksimalno uživajte, pa da boste dobro zastopali Slovenijo v Tullnu  Wink. Kaj bi dala, da bi šla lahko še jaz gor pogledat, pa imam jutri izpit in polno dela  Cry.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #901 : četrtek, 02.06.2005 : 16:03:50 »

Nadija,Tanja...tudi mi držimo pesti in tačke Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #902 : četrtek, 02.06.2005 : 17:22:02 »

Ory, verjemi mi: izpiti te vedno pocakajo!  Grin
Sem pa prepricana, da bo Bon spet blestel! Upam, da mi bo uspelo nazaj prinesti kaj fotk. Imela bom kar precej dela (ceprav arieb meni drugace), ker je kar nekaj pasem, ki si jih imam namen ogledati. Med drugim me caka 50 seltijev za pregledat, pa za sambota moram navijat...pa stante pogledat...lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #903 : četrtek, 02.06.2005 : 17:48:57 »

Tanja,res boš imela veliko dela Grin...saj imaš še Aleša,ki lahko slika Wink
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #904 : četrtek, 02.06.2005 : 17:49:24 »

Citat
Imela bom kar precej dela (ceprav arieb meni drugace), ker je kar nekaj pasem, ki si jih imam namen ogledati.

Kaja, a so aussiji tudi med njimi? Grin Veš, enkrat sem na eni razstavi prav lepo šiperkice poslikala Cheesy pa lahko jaz tebi te slikce ti pa meni aussije Grin Grin

Bom pa držala pesti tudi za Bagico in Bončka  Kiss

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #905 : četrtek, 02.06.2005 : 17:51:25 »

Nadja...to pa je kopromis Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #906 : četrtek, 02.06.2005 : 17:56:13 »

Ja Kaja, seveda da izpiti počakajo  Grin..... samo mene že predolgo čakajo  Wink. Zdaj pa hitro vse stvari pripravit za jutri, pse peljat ven, Bagi počesat in potem spat  Smiley.
Lepo se mejte!!

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #907 : četrtek, 02.06.2005 : 21:03:41 »

nadja, ce bom imela cas si bom sla tudi aussije pogledat. Ni problema za kaksno sliko! Wink

ory, tudi jaz sem v zaostanku, ampak zdaj sem trdno prepricana, da do septembra "pocistim" stare grehe in se spokam s faxa! Cheesy
Psi so ze bili zunaj, pripravljeno imam ze tudi vse, zdaj pa vegetiram za racunalnikom in se filam s cajem in aspirini. Hrusica mi je pustila sledi... lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #908 : četrtek, 02.06.2005 : 21:10:26 »

Tanja,upam da se boš pozdrvila do jutri Wink!!
Kdaj pa je razstava jutri?!Joj,saj nevem kje se me glava trži..tale pomlad me razganja Grin
Kako pa Bagi...sfrizirana Grin?!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #909 : sobota, 04.06.2005 : 10:04:14 »

Kaja, že nazaj? Kako ste se imeli? Upam, da je Bagi uživala in lepo predstavila slovenske Schipperke  Smiley. ARIEB je verjetno še na Dunaju.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #910 : sobota, 04.06.2005 : 10:10:08 »

Oj, tudi mi smo nazaj! Precej utrujeni, se bolj pa veseli.  Cheesy Bagi je bila res zelo pridna (v Nadijinih rokah) in si zasluzila odlicno in CAC, prav tako tudi Bon, Ira pa odlicno v veteranih. Smiley
Razstava je bila super (z izjemo tezav, ki so jih nekateri imeli, ker "kao" niso placali prijavnine), samo jaz nisem bila ravno pri zdravju, da bi si ogledala vse pse in stante. Mogoce je to se kar ok, ker sem enkrat za spremembo celo denar prinesla nazaj! Huh
Slike ima Arieb, tako, da jih boste videli sele drug teden, ko se vrne z Dunaja.

Smo se pa nazaj vrnili z eno majhno kepico, ampak je nismo smeli obdrzati. Forumovka, ki je cakala na Jonija, se s tem ni strinjala! Grin lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #911 : sobota, 04.06.2005 : 10:27:41 »

Bravo, bravo Bagi in Bon!! Očitno Bagi bolj odgovarja, če jo razstavlja nekdo, ki ni neposredno "njen" in je mogoče potem bolj zaupljiva do tujcev. Nikoli ne veš. Očitno so ji roke strokovnjaka kar odgovarjale  Grin. Seveda pa čestitke tudi veteranki Iri!!!

lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #912 : sobota, 04.06.2005 : 10:32:16 »

Kaja, čestitke!!! Koliko je pa bilo vse šiperk? In kam je šel BOB?

Lp jana
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #913 : sobota, 04.06.2005 : 10:54:15 »

Kaja tudi od nas še enkrat čestitke! Isto seveda tudi Nadiji. Mala kepica pa že celo jutro razgraja in čaka na lastnico Cheesy. Je pa Bagi zelo pridna punca in je Jonija tako očarala, da je vedno capljal za njo!

Lp, Mojca
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #914 : sobota, 04.06.2005 : 13:03:30 »

Ory, hvala za cestitke. Sva bila oba z Alesem ful vesela za odlicno (najprej sploh nisem vedela, da je dobila tudi CAC), ceprav bi bila povsem zadovoljna tudi s pdb, samo, da ne bi zganjala taksnega cirkusa kot ga je na Hrusici. Pa je lepo hodila, stala, pokazala zobke.....ocitno je imela dober dan! Tudi potem ko je sla z menoj v ring z ostalimi samickami je bila pridna. Najbolj smesno pa se mi je zdelo, ko je sodnik vsakemu malo pomahal pred nosom z eno kosmato igracko ali pa jo vrgel na tla in so vse siperke ful gledale in jo poskusale povohat, Bagi pa je vzviseno gledala stran.  Cool Sem kar vedela kaj se ji podi po glavi.....kdo pa si ti, da bom JAZ pokazala zanimanje zate in za to neumno igraco? Grin
Je pa slikal tudi Iztok, tako, da upam, da je kaksna slika uspela.

Bina, vseh siperk je bilo 15, BOB pa je sel (vsaj mislim) na Svedsko. Moram preveriti pri Arieb, ker ima ona rezultate. Ma nisem imela casa gledat vsega, ker sem crkljala Bagi! Grin Pa se ena kopica schapendosov se je naguzvala pred menoj tako, da sem morala ves cas pazit, da Bagi ni komu odgriznila nosu, saj so ves cas rinili ravno vanjo! Wink
Razen dveh italijanskih siperk (zlahte od giovija) in pa ene psicke, ki je bila ful podobna Bagi, meni ni bila nobena vsec. Ena je bila ful na kratkih nogah, ena je imela 3 cm dolg rep....ne vem no... nic po mojem okusu.

Geri, upam, da se bo Joni dobro razumel z novo druzino! Bagi je bila pa vceraj hvalabogu ze malo utrujena in malemu revcku ni niti poskusala teziti s kaksno divjo igro. lp
Logiran

Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines