mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 16:57:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 350802 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #945 : petek, 10.06.2005 : 07:01:48 »

Ory,kolikor imam jaz v spominu se voziš po ovinkih Undecided in pol prideš na križišče kjer zaviješ za Vrtačo Tongue
Nadija...pomagaj!!!! Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #946 : petek, 10.06.2005 : 08:23:58 »

Ory, lahko se zmenimo na meji in se peljes za nama! Kdaj imas namen priti? lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #947 : petek, 10.06.2005 : 08:27:38 »

Vreme bo:
Citat

Evo pot do Vrtače (ki Ory, mimogrede, ni kraj, ampak "po domače rečeno" tisti naši parceli, kraj je Vižinada, ki ga na karti tudi ne boš zasledila, par hiš, je pa to med Plovanijo in Kaštelom - to pa je že na karti):

LOKACIJA:
travnik »Vrtača« - Vižinada bb
DOSTOP: iz Lucijske strani
mejni prehod pri solinah (pri Jorasu): voziš navzgor do prvega (novega) križišča in zaviješ desno, pelješ do naslednjega križišča (Plovanija), kjer je na desni strani bencinska črpalka, in zaviješ LEVO, voziš ca 1 km (mimo naselja na levi strani) in ob cesti na levi vidiš nedokončano hišo, polokrožno, je tudi smerokaz, kjer piše »BUČIČ«, tam zaviješ LEVO in voziš po cestici ca 200 m, na desni strani je kot vhod na parcelo (vendar ne moreš zapeljati gor), tam bi že bilo dobro parkirat, sicer pa lahko parkiraš še malo naprej, ob zidu na desni strani (menda je čisto dovolj široka cesta). Ko vidiš en velik hrast, tam malo naprej smo mi – slišiš pse, Ira in Bon sta obljubila, da bosta dovolj glasna!

To je tako zelo podrobno napisano, izglede kot komplicirano, a ne moreš zgrešit, lahko bi napisala: po meji prvo križišče D, drugo L, po 1 km pred tablo Bučič na L še ca 300 m.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #948 : petek, 10.06.2005 : 10:27:11 »

No tole je pa izčrpno  Grin. Po moje ne bo problema Kaja, tako da se vidimo tam. Jaz se bom probala držat dogovorjene ure (se pravi ob 2h). Vse pa je odvisno od kakšnih prometnih presenečenj. Ira in Bon naj pa glasno lajata, da se jih bo slišalo do meje......potem se sigurno ne izgubim  Wink.

lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #949 : petek, 10.06.2005 : 11:37:30 »

Aha no mi smo to že sprintali, če se bomo pa zgubili bom pa Kajo poklicala, nekje imam še spravljeno številko...Smiley

Če nas ni do treh al smo zalutali al so nas pa na meji zaprli Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #950 : petek, 10.06.2005 : 12:35:49 »

Nadija,tole je pa bolj obširno kot lani Grin..kmalu boš lahko kakšno karto narisala Wink

Petra,mislim da boste prišli brez problemov....nas hitro spustijo,ker Bis
vzadi grozno laja in renči Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #951 : petek, 10.06.2005 : 16:54:36 »

No oče mi je predlagal, da grem raje čez Dragonjo, kot pa da se cijazim po obali  Roll Eyes. Ampak sem našla doma eno dobro specialko, kjer je tudi Vižinada in ima narisane vse hišice, ki v vasi stojijo  Smiley. Tako, da absolutno ne bo problema. Edino kar me skrbi je, da se bom znašla na tistem velikem križišču v Kopru in pravilno zavila na cesto, ki pelje proti Šalari in Dragonji. No, ampak saj ni nevem kakšna umetnost  Wink. Se vidimo jutri.......

lp
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #952 : petek, 10.06.2005 : 18:15:42 »

Ory, če želiš iti čez Dragonjo, ko prideš v Koper, sledi samo tablam za Hrvaško - Pula in boš šla čez Dragonjo. Tik pred mejnim prehodom Dragonja (mogoče 1 km ali pa manj) pa je odcep za Sečovlje, tako da lahko prideš tam čez na prehod, ki ga je napisala Arieb. Ampak, da ne kompliciramo, če imaš karto kar sledi ji pa boš našla  Wink

Sem pa listal danes Kinologa in videl noter dva črna vragca. ARIEB, JIH POZNAŠ?

Lp do jutri
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #953 : petek, 10.06.2005 : 20:21:58 »

Simon,če prideš ju3 ne pozabi kinologa...da vidim ta dva črna vragca Wink
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #954 : petek, 10.06.2005 : 21:11:50 »

Ha, mi šparamo. Žal nimam Kinologa, sem ga samo prelistal v trgovini. Roll Eyes
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #955 : petek, 10.06.2005 : 21:27:35 »

če kdo bere našo temo in če se s psom pojavi tam, kar naj pride (missa, sassy, papilonček…).

Upam, da se boste na pikniku lepo imeli! Medve bi z veseljem prišle ampak imava že piknik v Trbovljah (pritlikave pasme) to soboto, tako da drugič Smiley.

Pa poslikajte štirinožce da bomo ocenili ali so se zabavali ali ne! Cheesy

Lp, Mojca
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #956 : sobota, 11.06.2005 : 08:35:59 »

Uf,škoda Simon....pol pa ni druge kot da ga kupim Undecided

Mojca,seveda bomo poslikali....pa tudi vidve z Geri se lepo imejte na pikniku Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #957 : sobota, 11.06.2005 : 21:15:25 »

Končno smo prišli domov iz piknika Wink!!! Nadija&Branko...bilo je zelo lepo in imeli smo se zelo fajn,samo Bis jo je odnesu z manjšo poškodbico Undecided!
Psi so se nadivjali...imeli smo tudi vajo za izpit(kjer so se vsi krasno odrezali),razstavo pa tudi kreganje,osvajanje....vse vse Grin!! Celo nosečnico smo imeli in sicer Simonovo Bay Wink!!!
Tukaj,pa si oglejte slikice...in boste videli da smo se imeli res fajn Wink Cheesy
http://biscuit.moj-album.com/

Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #958 : sobota, 11.06.2005 : 22:15:52 »

Blo je res lepo, še vreme je blo kot naročeno. Mogoče pa ga je Nadja res naročila?
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #959 : sobota, 11.06.2005 : 23:27:48 »

Biscuit, krasne slikice. Tiste skupinske so takšne, da bi bile lahko v kakšni reviji  Wink. Ful si pridna, da si jih že dala gor, jaz sem tako zmatrana da samo še padem v posteljo.
ARIEB hvala za super pogostitev in še boljšo družbo.  Smiley Psički so bili vsi super pridni, še posebej pa sem bila vesela, ker mi je Irica dovolila, da sem končno pobožala brezrepo ritko. Bis, upam da si pozdraviš tačko.
Kaja, Bagi je verjetno kar padla v posteljo, po celodnevnem odganjanju snubcev  Grin. Bay je ena zelo lepa bodoča mamica, veliki bratranec Blu pa prekrasno paše v družbo Schipperk, kar se vidi na skupnih slikicah.......

lp
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines