mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:17:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Daisy
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Daisy  (Prebrano 9086 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #15 : torek, 26.02.2008 : 17:49:28 »

Tudi  mi držimo  pesti za Daisy, da bo vse v redu in da bo šlo tako kot je treba.

Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #16 : torek, 04.03.2008 : 16:22:20 »

Tokrat se oglašam z zelo veselimi novicami. Daisy je bila včeraj na kontroli. Na tačko že bolje stopi, tudi mišična masa tačke je že mnogo boljša kot prej. Danes so ji tudi zamenjali povoje. V soboto grejo pa še šivi ven. Seveda mora piščanec še vedno mirovati in bo še nekaj časa obsojena boks, ampak bo zdaj lažje potrpeti še preostali čas, ker se je pokazal napredek.

Sicer pa pišče postaja prava princeska in ni več tak puhek, kot je bila. Takoj, ko dobim slikice, vas seveda z velikim veseljem začnem obmetavati z njimi.

Ostanite še naprej z nami  Tongue, Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #17 : torek, 04.03.2008 : 16:23:39 »

Super! Sem vesela zanjo in za vas! Se pa tudi veselim slikic!
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #18 : torek, 04.03.2008 : 16:26:00 »

Danes so ji tudi zamenjali povoje.

Blond mode on: včeraj so ji tudi zamenjali povoje.

Zalarjeva, hvala. Če ste slučajno čutili potresne sunke, vam lahko povem, da to niso bili kaki tektonski premiki, ampak se je samo meni odvalil kamen od srca.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #19 : torek, 04.03.2008 : 16:30:49 »

Veselim se z vami Cheesy
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #20 : ponedeljek, 10.03.2008 : 11:02:02 »

Vceraj sem peljala malemu mišku box. In ta zverinica mala sploh ni več tak mali puhek, kot je bila včasih. Puh je zamenjala lepa temna dlaka, tudi obraz je čisto črn, učki pa še vedno tako navihani ... Je pa tudi še enkrat večja, kot je bila Postaja res prava lepotička. Je pa tudi izjemno zgovorna mlada dama, jasno in glasno je povedala (in to večkrat, da bi ja vsi zastopili), da se ji godi nazarenska krivica, ker mora bivakirat v boksu, ona pa neeeeeeeeeee biiiiiiiiiiiiiiiiiiii teeeeeeeeeeeeeeeeegaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ko je le pokukala iz boksa smo ji vsi trije čohali, božali, crkljali, je bila zadovoljna, a je vendarle poskusila nas prepričati, če bi ji morda le dovolili en krog po stanovanju. A nekako se nismo pustili prepričati. In nam je spet potožila, da smo kruti in zelo smotani, ker se je ne usmilimo.

V soboto so pobrali ven šive. Dr. Matko je še enkrat potrdil, da poteka vse po načrtih, da je tačka mnogo boljša in da se je poškodba lepo zarasla. Fiksator bo ostal še 12 dni, potem mora še kak mesec bolj ali manj mirovati in se gibati pod strogim nadzorom, potem bo pa že lahko počasi norela. Saj bo, počasi.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : sreda, 12.03.2008 : 09:33:11 »

Super. Lp skrbnikom in njej.
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #22 : petek, 21.03.2008 : 08:36:48 »

Hvala za pozdrave. Jutri gre fiksator ven, tako da bo držanje pesti in šap nujno potrebno.

Sicer pišče že ugotavlja, da je noč zato, da se takrat spi in da je v boksu ne bo konec, čeprav še vedno glasno izraža svoje nestrinjanje s čimerkoli, kar ji takrat ni ravno pogodu.

Več pa jutri Smiley. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #23 : petek, 21.03.2008 : 09:04:15 »

Za tole našo ljubko "ne-več-malo" marjetko feeejst držimo pesti... in šapice!

In čakamo nova poročila na radiu Agnes....  Wink

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #24 : petek, 21.03.2008 : 10:31:44 »

živjo marjetkica mala! Smiley
a ste kaj razmišljali da bi vašo polomljenko na fizioterapijo peljali? Imajo nov program na kliniki v Lj. Midva s Skokcem sva se že dobil z veterinarko, ki ta program izvaja in se mi je zdelo super! Če vas zanima vam lahko posredujem njeno tel. in kaj nudijo!
Lp m Cool
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #25 : petek, 21.03.2008 : 10:51:03 »

Hvala, Alexx, kar fejst tiščite vse pesti in šape Smiley.

Majas, hvala za informacijo. Jo bom posredovala Daisyjinim ljudem.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #26 : sobota, 22.03.2008 : 13:52:35 »

Lahko nehate držati pesti in ponovite vajo v torek. Dr. Matko jih je prenaročil na torek.  Naslednja poročila torej takrat. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #27 : nedelja, 20.07.2008 : 10:16:17 »

Včeraj smo obiskali Daisy. Zdaj je že prava babnica, energična, igriva, a vendarle pridna mala pošastka. Prav fajna mlada dama je in je zelo zadovoljna s svojima človečkoma. Onadva pa tudi z njo. Jaz sem jo videla po zelo zelo dolgo časa in sem tudi izjemno navdušena nad malo zverinico, je zelo lepa, zanimivih barv, velika kot kak španjelček. Njene učke so pa sploh najboljše Wink. Pa lepo se drži svojih ljudi, crklja se do amena pri obiskih in se lepo igra s smotanim setrcem. Pa počivat tudi zna Smiley, ne boste verjeli. Še vedno je pa izjemno zgovorna punca.

LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Daisy
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines