mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:31:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Eden najbolj norih delov slovenske pasje scene
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Eden najbolj norih delov slovenske pasje scene  (Prebrano 60666 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #60 : sreda, 16.07.2008 : 19:15:09 »

O, smo pisali in pisali........ Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #61 : sreda, 16.07.2008 : 19:16:47 »

Fotografije psov, odvzetih Mileni Močivnik, posnete na Lahovem, 26.10.2002
(pri ogledu se zavedajte da so tukaj slike le slabih dveh tretjin psov, ki so bili odvzeti)
Foto: altervita, reno, mirc


Vse fotografije si lahko v večjem formatu ogledate v mojpesGaleriji.

Se tudi vam zdi, da jih je zeeeelo veliko? Ob tem se zavedajte, da jih je tukaj le slabi dve tretjini in da je za vse "skrbela" ena oseba.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #62 : sreda, 16.07.2008 : 19:34:34 »

O, smo pisali in pisali........ Smiley

Hehe, pa ne tolk, kot na comu.
Tudi vecina tam napisanega se da se vedno prebrat Wink
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #63 : sreda, 16.07.2008 : 19:40:09 »

Sem sla gledat slike iz Lahovega. Ubogi, ubogi psi.  Cry Nekaterih se prav v zivo spomnim, sploh tistih, ki so bili stari, zanemarjeni... Ej, moras biti usekan, da bi kaj podobnega dopustil, da se se enkrat zgodi.  Sad

Tale mi je pa znana. Wink
http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=930&pos=119
Logiran

Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #64 : sreda, 16.07.2008 : 20:21:02 »

To je moja zlata Fani  Smiley. Še vedno sva skupaj, pa so ji napovedali le pol leta. Se mi kar malo cmera.
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #65 : sreda, 16.07.2008 : 20:39:43 »

Danes mi je oseba,ki naj bi v Celju igrala vlogo bolj pomembnega živalovarstvenika rekla:
A ne,uboga Milena,ko jo spet preganjajo,pa tako fino si je zdej vse zrihtala in uredila.In vse,kar o njej natolcujejo ni nič res.
takole:oseba,ki je pripeljala čez 300 živali v stanje,ki je na teh slikah,ne bi smela imeti ne 45 psov,ampak nikoli nobenega več.Pa še za rešetkami bi morala biti po šestih letih.
Mislim,......................absurdno,res.Fuj.Bljak. Angry Angry
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #66 : sreda, 16.07.2008 : 20:50:12 »

A je možno kje te fotke malo večje videt?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #67 : sreda, 16.07.2008 : 21:06:34 »

Citat
Vse fotografije si lahko v večjem formatu ogledate v mojpesGaleriji.

Originali so na CD-ju. Ce te kaksna posebej zanima, jo lahko poiscem.
Logiran

ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #68 : četrtek, 17.07.2008 : 11:33:40 »

Jaz priznam, da sem na zacetku podpirala MM, me je sram. Mediji so vsekakor na zacetku odigrali dobro vlogo, odlocilna pa sta bila moja starsa, ki sta mi nekako dopovedala, da MM ni ravno khm normalna. Takrat se je moja podpora nehala. Priznam pa, da se mi niti priblizno ni sanjalo, kaksno katastrofalno stanje je bilo. Ubistvu mi je "potegnilo" sele, ko mi je Polona povedala par stvari (hvala, Polona). In takih je bilo takrat vecina mojih prijateljev, sedaj pa se mi zdi imajo skoraj vsi popolnoma spremenjeno mnenje o MM.
Vsi, ki ste takrat sodelovali, ste lahko zelo ponosni nase, jaz pa zase lahko recem samo ena sola vec. Ce lahko tokrat kakorkoli pomagam, bom z veseljem.
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #69 : četrtek, 17.07.2008 : 12:08:36 »

Jaz priznam, da sem na zacetku podpirala MM, me je sram. ... Priznam pa, da se mi niti priblizno ni sanjalo, kaksno katastrofalno stanje je bilo. ... Vsi, ki ste takrat sodelovali, ste lahko zelo ponosni nase, jaz pa zase lahko recem samo ena sola vec. Ce lahko tokrat kakorkoli pomagam, bom z veseljem.

Ja, tole tudi jaz podpišem. Sem par let za tistim pri naključnem branju starih forumskih tem šele ugotovila, kako napačno predstavo sem imela - in zgleda nisem edina. Mediji so odigrali neverjetno vlogo, MM so uspeli pripisat skoraj svetniški status, o ljudeh, ki jih je v resnici skrbelo za dobrobit psov, pa nič.

Skratka, imate tudi mojo podporo.
Logiran
Lexy
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #70 : četrtek, 17.07.2008 : 16:06:36 »

Spomnim, se teh primerov in nikoli je nisem podpirala, ker smatram, da ena oseba ne more skrbeti za tolikšno število psov in verjetno niso bili samo psi, pač pa tudi mačke.

Sprašujem se ob enem kaj se je zgodilo s to državo Angry, kar naenkrat smo postali državljani RS kot neki marsovci, ki nimajo zaščite z zakonskimi predpisi.

Za moje pojme velja zakon za vse enako in ni izjem Angry...samo, ker vsakdo lahko naš pravni sistem spodbije in podkupi vse sodnike, se uveljavijo ravno tisti, ki bi morali sedeti v zaporu doživljenjsko.

Tukaj bo potrebno ukrepati, ali najeti odvetnika, ki bi to zastopal ali pa apelirati v DZ in skupaj stopiti na stran strankarske skupine Lipa, kot je Brabara Žgajner Tavš poslala ministru poslansko vprašanje oz. v DZ.

Poleg tega bi bilo potrebno zahtevati odstop glavnega direktorja VURS-a in podati interpelacijo zoper njega.

Ne vem, kaj je s to našo državo, glavni interes jim je samo kako bi čim več pridobili v KAD in SOD.

ZGROŽENA sem nad vsem tem, kaj dopuščajo.

Podpiram vse, ki se boste lotili v celoti projekta in se pridružujem temu, da gospo MM ustavimo! Ker bi se zgodila nadaljna katastrofa poleg tega, če bi to njej odobrili, bi se našel še kdo, ki bi imel toliko živali in sprožila bi se verižna reakcija....torej dokler je samo en človek tak, ga je lažje ustaviti kot pa 1000 takih priemrkov.

Upam, da bomo uspešni!
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #71 : četrtek, 17.07.2008 : 16:45:11 »

Ali bo to "gojisce" (bljak, kako nagnusna beseda, kot da govorim o gojiscu gljiv v nekem laboratoriju) tam pri Bistri?
Tam je namrec tocno tako kot je bilo takrat, ko je imela t.i. nelegalno zavetisce. Sem se pred kratkim peljala tam mimo in se se prav spomnim, ko sem rekla, da v vseh teh letih ni spremenila ama cisto nic, kot da caka, da bo nekega dne vse tako, kot je bilo nekoc. Ocitno se nisem prav dosti zmotila.  Angry
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #72 : četrtek, 17.07.2008 : 17:43:21 »

Originali so na CD-ju. Ce te kaksna posebej zanima, jo lahko poiscem.

Sem si že s kajinim linkom pomagala. So tam čist dovolj velike. Hvala.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #73 : petek, 18.07.2008 : 10:50:37 »

Ravnokar sem se prebila čez večino starih člankov in si ogledala vse fotografije psov z Lahovega. In fejst jokala zraven, normalno. Kaj takega se res ne sme zgoditi nikoli več!

Na sliki št. 200 sem našla tudi našo Kajo, ki sem jo enega popoldneva  iz Lahovega odpeljala s seboj - pa sem spet jokala kot dež... - Kaja nas je lani zapustila po hudi bolezni, prej pa smo se pet let trudili, da bi pozabila vse grozote svojega prejšnjega življenja. Upam, da se veselo igra z zajčki na drugi strani mavrice. Kiss

-Če bo treba tole "gojišče" fizično preprečiti, me štejte zraven. Z dopisi na VURS pa itak.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #74 : petek, 18.07.2008 : 11:03:53 »


Poleg tega bi bilo potrebno zahtevati odstop glavnega direktorja VURS-a in podati interpelacijo zoper njega.

Toliko, da boste vedele, o čem govorite: interpelirati je mogoče le ministra. Zoper državne uradnike so kaki drugi postopki (namakanje v Ljubljanico ni med njimi  sram )
Glavni direktor VURS-a = generalna direktorica Vursa je Vida Čadonič Špelič.
http://www.vurs.gov.si/si/o_veterinarski_upravi/
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Eden najbolj norih delov slovenske pasje scene
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines