mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:26:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Zmanjšano delovanje ščitnice
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zmanjšano delovanje ščitnice  (Prebrano 4351 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
labi-ka
novinec
*
Sporočil: 21


« : torek, 26.08.2008 : 21:20:58 »

Pozdravljeni,

imam 11 letno rodovniško labradorko, doslej brez težav, le tu pa tam kakšen kg preveč.

Pred 20 dnevi, se je pojavil "majhen" zavih veke, oko se je solzilo; lokalen veterinar mi je dal kapljice za vnetje. Po 5 dneh je bilo boljše, ne pa ok.  Odpeljem jo na vet. kliniko (ne vem če smem delat reklamo), tam posumijo na tumor v glavi, vnetje ušesa itd, z "slikanjem glave" ovržejo navedeno.
Čakam na izvide, ki bodo pokazali delovanje ščitnice.

Resda je že v letih, ampak je v zadnjem času lenobna in brez volje (prepisovala sem to visokim temperaturam), kar naj bi bil eden od znakov pri težavah s ščitnico.

Prosim za mnenja in izkušnje kako in s kakšnimi zdravili ste zdravili oz izboljšali delovanje ščitnice.

Hvala.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1 : torek, 26.08.2008 : 21:24:02 »

KLIK

Ščitnica spada med notranje organe Wink, ne med muskulaturo in okostje. LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Zmanjšano delovanje ščitnice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines