mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:41:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: vožnja z avtom
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: vožnja z avtom  (Prebrano 72604 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Meg
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 6


« : torek, 04.05.2004 : 10:29:10 »

Pozdravljeni!
Zanima me, kako je pri vas glede vožnje psa z avtom. Se rad pelje ali mu je slabo? Če mu je slabo, kako ga prepričate da gre naslednjič spet v avto Huh? Slišala sem za tablete proti slabosti. Jih kdo uporablja?

LP
Logiran
Micika
gost
« Odgovor #1 : torek, 04.05.2004 : 12:53:18 »

Moj se rad pelje, vendar ves čas vožnje laja, ker je ves vesel, da gremo nekam, kjer se bo do dobra zlaufal.Drugače je pa na forumu odprtih Smiley Wink veliko tem, ki bi ti lahko pomagale.Malo poglej,LP

Pa še nekaj za vse:jaz imam sedaj novo up.ime, ker je s prejšnjim nekaj narobe,sem pa branka.LP
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #2 : torek, 04.05.2004 : 15:18:41 »

Kaju(na mojo veliko sreco),se ni bilo nikoli slabo in z avtom se tudi rad vozi..Je pa vso pot v boksu,prav tako Lina mlajsa psicka,ki pa voznjo z avtomobilom enostavno obozuje.

Mislim,(nisem 100%),da mi je vet. enkrat rekel,da se proti slabosti lahko uporabljajo tudi tablete za ljudi,samo da mu dajes pac manjse odmerke.

lp
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #3 : torek, 04.05.2004 : 15:52:10 »

Najinemu prvemu kužku je bilo tudi v avtu slabo.Zato smo se večkrat peljali kam z avtom (le za 5 minut) na sprehod, k staršem... Kužku je kmalu kapnilo, da po vožnji sledi nekaj super dobrega!! Grin Potem pa smo vožnjo počasi podaljševali... Sta pa oba kot mladička v avtu vedno spala in še zda ju po sprehodu navadno v drugem ovinku že zmanjka.. Wink
Logiran
mata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #4 : torek, 04.05.2004 : 16:23:09 »

na srečo z vožnjo nimam težav, saj se zelo rad vozi. če le vidi, da je kje kakšen avto odprt bo v šusu noter pa ni važno od koga je. Grin od začetka je bil tako nor, da je celo v zaprt prtlažnik skočo Tongue jaz pa v smeh. Grin
kar pa se slabosti tiče pa kolikor vem se lahko uporabljajo proti slabosti tabletke za ljudi in pred vožnjo nič jesti.
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #5 : torek, 04.05.2004 : 18:25:55 »

Jaz en poznam nobenega psa, ki bi se tako zelo rad vozil z avtom kot Blu  Cheesy, nikoli mu ni dovolj.

Seveda veselo nadira mimoidoče od avtov do kolesarjev in pešcev, v stilu jaz se peljem vi pa neee  Shocked Grin

Ko je bil majhen ni šel rad v avto, od male šole dalje pa kar nori in sam skače v avtomobile (tudi od kakšnih obiskov  Shocked Roll Eyes)
Logiran
caroline
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #6 : torek, 04.05.2004 : 20:37:16 »

Moj se sploh noče približat avtu, kaj šele da bi šel sam v njega!! Pa se mi zdi da mu med vožnjo ni slabo, ne vem od kod izvira ta njegov strah. ima kdo idejo kak to odpravit?Pa se je zdaj že tolkokrat peljal, da že ve da vožnji avtu sledi nekaj dobrega  Cheesy. Razen če se peljemo k veterinarju   sram
Lp  
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #7 : sreda, 05.05.2004 : 15:14:22 »

Moja psa se (na srečo) rada vozita. medo niti ne gre velikokrat na pot z avtom, Bingo pa velikokrat(sploh sedaj, ko je šola-njegova). Ima boks, ampak večino preživi v mojem naročju...  Grin Wink Tongue Tongue


Lp
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #8 : sreda, 05.05.2004 : 15:55:18 »

Naša dva sta čisto iz sebe, ko se jima odprejo vrata Sezama (avta)  Grin  Grin
Eden nima prebavnih motenj, drugi pa je bil pravi "kozlavček" čim smo z avtoceste zavili na regionalko in prevozili dva malo bolj konkretna ovinka.
Pa sem ga začela voziti na krajše (nekaj minutne) vožnje, ki so bile sčasoma vedno daljše.
Danes ni več problemov. Edino česar še nisem opustila je to, da mu pred daljšo vožnjo ne dajem jesti. Mogoče manjši priboljšek, to je pa tudi vse.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #9 : sreda, 05.05.2004 : 18:36:55 »

Kje pa vozte vaše pesjane, jaz sem z Blujem (dokler je bil majhen  Roll Eyes sedela zadaj in ga imela v naročju).
Zdej ko je večji pa se vozi v prtljažniku s podrtimi sedeži...

Mogoče se pa mladički ne marajo vozit, če jih imate v prtljažniku in zato en vidijo ven... Huh
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #10 : četrtek, 06.05.2004 : 19:17:45 »

caroline, koliko je star tvoj kuža? najprej ga poskusi spraviti v mirujoč avto-motor ugasnjen! odločiti se moraš, kje ga boš peljala. ali v prtljažniku, ali na zadnjih sedežih. v naročju vselej ne bo mogel biti. seveda ga pri vsakem novem koraku ful pohvali. nato naj bo v avtu s prižganim motorjem, nato se peljita 1 min, po vožnji pa igranje, sprehod, crkljanje, karkoli veselega. nato čas vožnje postopoma podaljšuj.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #11 : petek, 07.05.2004 : 09:39:00 »

Petra,
midva voziva Buba na zadnjih sedežih, na sebi ima vedno varnostno oprsnico, skozi katero je napeljan varnostni pas. Navadila se je, da ne more prosto šetat po avtu in prav uživa v vožnji. Na srečo se ji njena prva vožnja v življenju (Novi Sad - Ljubljana) ni zamerila in komaj čaka, da se vrata od avta odprejo  Grin
Lp,
Tina
Logiran
mya
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66


« Odgovor #12 : petek, 07.05.2004 : 13:46:17 »

Jaz sicer s tem še nimam izkušenj... Sad
Pač pa od naših prijateljev pes sovraži vožnjo z avtom, oziroma se sploh ne spravi v avto, kar jim povzroča kar velike težave...(vet.)

To pa zato, ker so ga (neznani) lastniki še kot mladiča po vsej verjetnosti pripeljali do kraja kjer živijo naši prijatelji, v dežju, in ga tam nekje pustili, sam pa se je privlekel potem do njihove hiše...

Pes ima dober razlog za strah pred avtom... Undecided

Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #13 : petek, 07.05.2004 : 15:56:13 »

Od kar imamo kuzka se vedno vozi na zadnjih sedezih,ali pa je meni v narocju! Nikoli pa ni bil v boksu. V voznji kar uziva,tako da ni problemov. Sam tudi skoci v avto in za prvim ovinkom zaspi Cheesy! Ko pa nas ustavi policija ali pa na carini zacne tako lajati da nas zelo hitro spustijo naprej Grin!
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #14 : petek, 07.05.2004 : 15:58:44 »

Za prvo majske smo bili prvaki...  Grin
Sally na zadnjih zicih, na svoji naj deki, in s svojim naj piščancem se je čisto pridno vozila sedem ur!!! Večino časa je predremala, enkrat lulala ko smo se ustavili in na trajektu sploh ni hotela iz avta...
Pred vožnjo ji ne dajemo jesti, med vožnjo kakšen priboljšek in pohvalo. Smiley
Veliko raje se vozi na zicih kot v prtljažniku- bližina in boljši pregled. Navajali smo se tako, da smo ji nastavljali priboljške, ji na sedeže metali igrače in še sama sem zlezla v prtljažnik.

Lepe vožnje vsem,
Neli in familly
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: vožnja z avtom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines