mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 08:51:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 421435 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1350 : petek, 26.11.2010 : 18:39:50 »

A že jutri je Vrtojba ?! Sem kar malo pozabila na vse to, imam toliko različnih obveznosti, tako da me žal, res žal ne bo.  Undecided Lynn, želim vama vso srečo s Poppy-jem  Kiss bom spremljala zadevo.  Smiley

Danes, ko sem šla na pošto (obvezni opravki), sem se kar malo lovila po cesti. Kot vedno, nič pripravljeni na situacijo, nič niso posipavali, kaj šele plužili. Me je bilo res strah, pa sem drugače (tudi od drugih slišano) dober voznik. Večkrat me je zaneslo, in mi je bilo resnično žal, da ni šel z mano Damjan, da bi on vozil. Ljudje pa kar naprej izsiljujejo, čeprav je tako vreme.  Angry  Bova šla zamenjat gume, čeprav so še dobre (za policaje), niso pa najboljše, so že kar "zlizane". Nikakor niso varne.

Sta pa res norela po snegu, predvsem Bučko, ampak ko Pika vidi, kako Buči uživa, začne uživati še ona. In prav nič ne zaostaja za njim.  Cheesy Trenutno se Pika greje pri naju v hiši, Bučko je pa še kar zunaj, saj vem da mu paše. Čez kakšne pol ure pa bo šel še on noter.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1351 : petek, 26.11.2010 : 19:32:24 »

Ja jutri je prvi razstavni dan v Vrtojbi, mi gremo v nedeljo, na srečo imamo nove zimske gume, pa tudi verige, ampak me je res kar strah v to dolgo pot it, pa povsod toliko snega na cestah... sram drži pesti da sploh pridemo do tja.... pa da bo lepa ocena za Poppyja!

Poljubčke in pozdravčke tebi in tvojim kosmatinčkom! Smiley Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1352 : petek, 26.11.2010 : 19:45:15 »

Ooo Lynn mi bomo tudi v nedeljo tam, mogoče se pa vidimo  Wink

Branka krasne fotke, Bučko ima tak nežen pogled  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1353 : petek, 26.11.2010 : 19:46:50 »

Super Ana, daj oglasi se kaj pri kavalirjih, bi rada spoznala koga iz foruma! Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1354 : petek, 26.11.2010 : 20:42:33 »


Nisem vedela, da bučko spreminja barve. Shocked Naj me vrag, če ni tule SIV. Grin
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #1355 : petek, 26.11.2010 : 20:49:55 »

Vidim, da sta se razveselila snega Wink Lepo je videti, kako uživata.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1356 : sobota, 27.11.2010 : 08:14:41 »

Lepe slikce. Uživajte.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1357 : sobota, 27.11.2010 : 18:27:26 »

Lynn, vsi mi držimo pesti in tačke za vaju s Poppyjem  Kiss Afro

AnaJ, najlepša hvala  Smiley mi tvoje mnenje veliko pomeni. Res je, Bučko ima tako nežen pogled, kot je nežen tudi on.  Kiss

Speedy, siv  Shocked, hehe, seveda, črna in bela barva in dobiš sivo.  Cheesy

Razveselila, bolj ponorela  Cheesy, sploh Bučko, on je popolnoma zmešan na sneg.  Kiss Me ne vleče, kadar je normalno vreme, ampak kadar je sneg, pa vleče, kot pravi vlečni pes  Smiley Nekaj (OK, kar veliko slik) današnjih slik:

OK, te so še včerajšnje od Pike  Kiss




Od tu naprej pa so današnje:





Hočem! tvojo kapo!!!  Cheesy







Norim za snežnimi kepami  Cheesy







Se še nadaljuje...






















Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1358 : sobota, 27.11.2010 : 18:41:29 »

O, hudiča Branka, fenomenalne fotke  Shocked , res super, super. Mogoče edino ne mali nasvetek  sram , ko fotkaš profilne fotke, tako kot naprimer fotka št. 7 ( in 11,12 ) ( ki je btw  Kiss ), pusti malo več prostora pred gobčkom, da dobimo mi, ki fotko gledamo, res tisti pravi občutek, da pes nekam gleda, zdja se to namreč pri fotki izgubi, če pa bi imel pred gobčkom več prostora, bi pa fotka postala globinska in bi Bučko prišel še bolj do izraza  Wink . Pri prvi fotki od Pike, pa pogled pritegne najprej Pikina rit ( saj je seksi drgač  Tongue Grin ), sam če bi bila ostrina na Pikini glavi, bi naše oko avtomatsko šlo prvo k Pikini glavici, tko gre pa mal nižje  Wink Grin
Na vidiš, kaj naredita z Majo, ko me sprašujeta po mnenju, pol se grem pa tle neke analize, namest da bi hvalila Bučkota in Piko  butnglavc

Najbolj všeč so mi pa 3, 5, 7, 8  Cheesy

p.s. aja pa pred fotkanjem očisti objektiv  Tongue Tongue Grin Grin
p.p.s. pa upam, da ni zamere, so samo dobronamerni nasveti  Wink Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1359 : sobota, 27.11.2010 : 19:03:39 »

Z umazanim objektivom  sram  Grin (hvala Ana, sigurno je Bučko polizal lečo  Grin )



















Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1360 : sobota, 27.11.2010 : 19:10:33 »

Ne se sekirat, to itak vidim samo jaz  Wink Tongue  Grin

3 in 6  Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1361 : sobota, 27.11.2010 : 19:15:11 »

AnaJ, najlepša hvala za vse tvoje nasvete, jih bom sigurno upoštevala v bodoče  Kiss sem res zelo vesela, ko mi kdo tako natančno komentira fotke  Smiley Hehe, Pikina rit je seksi, seveda  Grin Kiss, pri teh dveh fotkah se res nisem nič potrudila,   sramSmiley

Res hvala za pohvale, nasvete, bom upoštevala v bodoče.  Smiley

P.S., sem tudi jaz videla "nek svetli flek" na fotki, to je zamazan objektiv.  Roll Eyes  Afro Veš da mi Bučko rad obliže lečo, se res nerad fotografira.  Grin Pa čeprav mogoče ne zgleda tako, je odličen simulator.  Grin Kiss

Ajajaj, zdaj grem pa na večerjo, na vaš sir, seveda  Cool Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1362 : sobota, 27.11.2010 : 20:17:43 »

Uau, super, super fotke! Cheesy

Fajn, da imaš med slikanjem pomoč - mislim da se ni treba tebi hkrati s pesjanoma ukvarjat in fotkat. Smiley Neli je čist 'smotana', sploh se noče sama zabavat, da bi jaz lahko v miru fotkala. Grin
Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #1363 : nedelja, 28.11.2010 : 16:03:51 »

Bučko uživa na polno, vidim Smiley Značilno za polarce, ko zagledajo sneg Cheesy Super fotke Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1364 : nedelja, 28.11.2010 : 16:35:20 »

Hvala Speedy  Smiley ja res, super da imam pomoč, potem pa nekaj časa on slika (ponavadi so njegove fotke boljše  Tongue), nekaj časa pa jaz.  Smiley In sigurno kaj dobrega izpade  Smiley

Samoyed lover, res uživa na polno, kar laja, vleče na sprehodih, ne pije vode, ampak je sneg, čisto se mu meša.  Cheesy Glavo rine v sneg, leži na njemu, koplje luknje v sneg, ves čas hoče, da mu mečem kepe, da jih lovi  Kiss se res ne naveliča zlepa.  Smiley

Danes je spet njegov dan, pada sneg namreč in to zelo močno. Po moji oceni ga je okoli 15 cm.  Smiley Je tako lepo, zaradi Bučka je še meni sneg všeč, pa tudi Piki, ker vse ponavlja za njim  Grin mu je že zelo podobna ratala.  Kiss Skratka, uživamo  Cheesy

Smo pa svi skupaj na vikendu, in ves čas gledam ven, če bo zapadlo preveč snega, da ne bomo mogli z avtom priti do doma. Ampak se ne sekiram Wink smo blizu doma, in bomo šli pa peš. Tista dva km bomo pa že naredili, z veseljem  Cheesy Meni je naša vas tako lepa, ko je zasnežena.  Smiley

Logiran
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines