mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 13:29:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 77   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja  (Prebrano 260823 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #585 : petek, 15.02.2013 : 17:33:45 »

 ljubezen
glas oddan Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #586 : petek, 15.02.2013 : 17:34:17 »

Bravo za Treziko bravo, za ostale Pomurke, pa tudi za Pomurce, kosmatince, vse v vašem koncu Smiley objem
Glas oddan Smiley
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #587 : petek, 15.02.2013 : 17:36:05 »

ljubezen
glas oddan Smiley

Jaaa Cheesy navijamo!
Logiran

Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #588 : petek, 15.02.2013 : 18:45:19 »

Trezika je zlata! Glasujemo Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #589 : petek, 15.02.2013 : 19:49:14 »

Trezika alias Terenka  Kiss Kiss objem

Glas oddan 
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #590 : petek, 15.02.2013 : 20:46:07 »

Jaz tudi glasovala - itak!   Cheesy 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #591 : petek, 15.02.2013 : 21:15:15 »

ljubezen Jujhu, bravo za Treziko, seveda bom glasovala tudi jaz Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #592 : sobota, 16.02.2013 : 13:53:22 »

Jaz pri Pomurkah najbolj cenim to, da ne izgubijo živcev, ampak vztrajajo s potrpežljivim osveščanjem. Se več kot zavedam, da napadalen odnos največkrat prinese ravno nasprotno od želenega, pa še vseeno tu in tam "popenim". Nazadnje sem nahrulila sovaščanko, ki je kvazi labradorce prodajala kot odlično darilo. In sem seveda dosegla točno to, da se je uprla z vsemi štirimi in me nahrulila nazaj. Če bi ji razložila potrpežljivo in v nenapadalnem tonu, bi mogoče začela vsaj razmišljati o tem... Hvala, ker vztrajate pri vašem načinu osveščanja. ljubezen objem

Trezika in Epona Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #593 : sobota, 16.02.2013 : 13:59:47 »

ki je kvazi labradorce prodajala kot odlično darilo...

Tole se pa bere malo grobo. Bi bilo bolje, če bi napisala: "Je pse brez rodovnika oddajala kot čistokrvne labradorce in kot odlično darilo."

Vsem mešančkom
Kiss Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #594 : sobota, 16.02.2013 : 14:48:26 »

A daaaaaj, ful lepo! Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #595 : sobota, 16.02.2013 : 19:25:10 »

Bravo, Trezika, bravo Pomurke! Kiss Afro bravo
Ni kaj dodati, čudeže delate ... da imate diamantne živce pa je tudi več kot očitno. Roll Eyes Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #596 : sobota, 16.02.2013 : 22:31:44 »

Jaz pri Pomurkah najbolj cenim to, da ne izgubijo živcev, ampak vztrajajo s potrpežljivim osveščanjem.

Hvala, ker vztrajate pri vašem načinu osveščanja. ljubezen objem

Trezika in Epona Kiss

Ja, včasih je epona prav presenečena, da ni bila tisti dan "bita" , da jo "bojo bujli" je slišala že več 100x, ampak se
obrne in pride nasledni dan kot, da se ni nič zgodilo. In jih ravno s tem tako šokira, da so se potem pripravljeni
pogovarjati in po 5. ... 10. .... 15. ... obisku  huh, lahko psico odpelje na sterilizacijo 
Če bi šlo na nož in z grožnjami, pa jim tudi policijska zaščita ne bi čisto nič pomagala  stop.

Nominiranka Trezika  Kiss pa je kot kak najbolje plačani veterinar  ljubezen, 24/7 dosegljiva na telefonu in takoj pripravljena na skok v avto  bravo
Sini ima pa čudežno moč, se ne boji prav nobenega psa in tudi lastnika ne, z objemom in pravo moško besedo razoroži tudi najbolj
nakurjenega domorodca  Azn

Trezika, Sini in Epona Kiss Kiss Kiss - sanjski kvartet  Grin  objem
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #597 : sobota, 16.02.2013 : 23:57:25 »

trmoglavka
Tole se pa bere malo grobo. Bi bilo bolje, če bi napisala: "Je pse brez rodovnika oddajala prodajala kot čistokrvne labradorce in kot odlično darilo."

Vsem mešančkom
Kiss Kiss Kiss



Sini ima pa čudežno moč, se ne boji prav nobenega psa in tudi lastnika ne, z objemom in pravo moško besedo razoroži tudi najbolj
nakurjenega domorodca  Azn

 Cheesy Pa to ti je pravi dedc! Kiss


Trezika, Sini in Epona Kiss Kiss Kiss - sanjski kvartet  Grin  objem

Moji vzorniki. ljubezen

(Saj ne, da dostikrat izgubim živce, ampak zgodi se pa. In za živali bi bilo vsekakor bolje, da se ne bi... Undecided)

Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #598 : nedelja, 17.02.2013 : 10:01:24 »

Pozdrav vsem! Pa, da se malo še jaz (po dolgem času)  oglasim.
HVALA Jana, da si mojo »kandidaturo« dala na oglasno mesto na forumu, Petri za mojo predstavitev  Kiss

Hvala, da glasujete, predvsem pa podpirate, pomagate, pa ne le zdaj ampak vedno. Kakršna koli »slava« mi kaj dosti ne pomeni, pomeni pa to, da so poleg živali tudi ljudje tisti, ki cenijo kar delamo.

In, če bo zaradi tega narejenega (s/k) še več, potem bom vesela še kakšnega glasu. Smiley

Pred zadnjo oddajo na radiu Romic je Štefan (iz romskega naselja Kamenci) pripovedoval o tem, kako je bilo, ko sva s Petro (ona kot  dobrosrčna, jaz kot stroga, resna-z mapo v roki), v l. 2008, prišle prvič v njihovo naselje. Kak težko mu je bilo oddati mladiče, a da je pa vedel, da bomo za njih dobro poskrbeli in je za njih tako najbolje. Le, da pa sva mu postavili pogoj, da psičko steriliziramo. Takšnih in drugačnih pogajanj je bilo v tem času še in še. Kot si omenila čarka, je ravno meni mama že nekdaj rekla »le hodi k ciganom, boš vidla ka te bodo enkrat zbili«. Večkrat sem si mislila, da zdaj pa bo prišlo do tega, kar je mama rekla, a smo spet nekak rešili situacijo in doživela sem tudi od njih veliko pohval, zahval, skratka prijetnih doživetij.

Tako je tudi v ostalih, »neromskih« naseljih, da se srečujemo s težkimi in lepimi situacijami. Ker pa vemo, da šteje vsak, še tako majhen korak, se bomo trudili še naprej.

Hvala, ker ste z nami…  objem

Trezika

 
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #599 : ponedeljek, 18.02.2013 : 01:54:11 »

Trezika & epona za precednici!  objem bravo bravo
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 77   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines