mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 12:28:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Pasje farme - Puppy Mills
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje farme - Puppy Mills  (Prebrano 24087 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« : sreda, 08.03.2006 : 21:50:19 »

No tisti, ki kupujete od Matoše&co...verjetno se je vaš kuža skotil na eni izmed takih farm:
http://www.dogheart.hu/dogmengele.htm
Logiran
martinca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 140


« Odgovor #1 : sreda, 08.03.2006 : 22:38:17 »

Grozno! Cry
Logiran
nasty99
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #2 : sreda, 08.03.2006 : 23:55:29 »

res se je treba zamisliti nad nekaterimi ljudmi,sploh takimi,ko imajo takšne pasje farme Angry Angry . Bogi kužeki Cry res GROZNO!! Cry
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 09.03.2006 : 07:52:08 »

Zanimivo je, da so se Madžari "zorganizirali" in že začeli s premestitivjo živali takoj. Pri nas bi možakarja prej razglasili za "slovenca leta"  Cry Pa še vsi bi se skregali med seboj.

Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 09.03.2006 : 08:07:50 »

Mi je postalo slabo!  Shocked Angry
Najbolj grozno je pa to, da ljudi to nič ne zanima. Važno, da je cenejše! Angry Angry Lips Sealed
Logiran
brina05
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #5 : četrtek, 09.03.2006 : 08:19:01 »

baje smo imeli mi nekaj podobnega (pasjo mučilnico Angry) tudi v sloveniji-milena močivnik

najprej razglašena za slovensko leta, kaj pa sedaj? Sad

po eni strani pomaga psom po drugi strani pa muči, joj
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 09.03.2006 : 08:59:06 »

Zbirateljstvo je duševna bolezen. Akumulirajo živali in zanje ne morejo skrbet. To je zame izključno mučenje. Kolikor je meni znano so njo promovirali novinarji. Društva proti mučenju živali (vsaj nekatera...) niso imela pretirano dobrega mnenja o njej. Vsaj kar sem sama slišala.
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #7 : četrtek, 09.03.2006 : 09:54:09 »

Si ne zatiskam oči pred dejstvi......ampak zdajle mi je žal, da sem si ogledala to stran na internetu....in videla kar se nebi smelo nikdar zgoditi......Poskušam se pomiriti z dejstvom, da vsak dobi svoj "bumerang nazaj".....in tale ali ti odgovorni za vse te nesrečne in prestrašene učke jih bodo dobili veliko.....
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #8 : četrtek, 09.03.2006 : 10:16:52 »

Vseeno zbirateljstva in pasjih farm ne gre primerjati! Čeprav je tako eno kot drugo katastrofa za živali.
Logiran
samo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 302


« Odgovor #9 : četrtek, 09.03.2006 : 11:40:40 »

Kaj naj rečem, prizori so zares grozljivi.
Logiran
ciganka
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #10 : četrtek, 09.03.2006 : 12:59:43 »

Meni je kar žal, da take slike sploh pogledam, ker se preveč sekiram zaradi takega ravnanja z živalmi, sploh s psi. Najhuje je pa to, da ne morem prav ničesar storiti, edino sekiram se lahko.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #11 : četrtek, 09.03.2006 : 13:02:26 »

to pa ni res da ne moreš nič narediti. Če ne drugo lahko bližnje izobražuješ... Nekaj se jih bo pa le prijelo  Wink
Logiran
ciganka
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #12 : četrtek, 09.03.2006 : 13:28:47 »

Ja, saj jih, kolikor sploh hočejo poslušat.....sem imela v mislih že tudi to, da bi šla k župniku in ga prosila, naj naredi kakšno pridigo v zvezi s skrbjo za živali, ali pa, da bi po maši pred cerkvijo delila  letake s kakšno podobno izobraževalno vsebino....Ampak dogaja se mi to, da bolj ko o takih stvareh premišljujem, bolj mi pot križajo kakšni zapuščenčki  ali zgubljenčki, ki jim potem skušam pomagati (pa so me že vsi siti), tečnarim po občini zaradi zavetišča, ki ga ni (na Gorenjskem samo Perun, ki pa s Šk. Loko nima pogodbe - torej je treba nekako improvizirati). Sem šla pred kakšnim tednom na Kras po vino, pa so imeli enega psička zelo na kratko privezanega pod vozom, vode ni imel, kočice tudi nisem videla....na mojo prošnjo so mu prinesli vodo, spustit ga pa niso hoteli, ker je menda "žleht" in tudi uide po vasi itd...so se prav čudili, da me ni pogrizel, ko sem ga šla pobožat - pa tako je bil revček prijazen. Skratka: najbrž je res edina rešitev, da se o tem čim več govori, tečnari, prijavlja primere zanemarjanja na inšpekcijo....mogoče bo pa čez čas odnos do živali na splošno postal boljši.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 09.03.2006 : 14:02:59 »

na žalost je to skoraj edina stvar. Vsaj dokler ne bodo računali mastnih kazni. Tistim, ki pa pol ta boga žival pogine, si hitro omislijo drugo. Sej so kao "poceni potrošna roba", hrane, ki ostane od kosila, je pa "smrtn greh" stran vršt...  Lips Sealed Angry
Logiran
piki_ca
otrok do 14 let
***
Sporočil: 130


« Odgovor #14 : četrtek, 09.03.2006 : 14:59:51 »

bogi psi! Cry Undecided
so mi solze kar same od sebe letele Cry
pa kako so lahko eni ljudje taki Lips Sealed kaj če bi kdo enkao naredil z njimi Sad
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Pasje farme - Puppy Mills
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines