mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:08:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Miško iz Litije
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Miško iz Litije  (Prebrano 12228 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #30 : četrtek, 02.04.2009 : 16:58:12 »

Upam, da maček sedaj ni na stranskem tiru. Če je pred Miškotom spal v tvoji postelji, naj se to ne spremeni, sicer se bo počutil zapostavljenega. Maček mora imeti enako pozornosti kot prej.
Logiran
KikiN
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #31 : petek, 03.04.2009 : 08:05:42 »

Maček ni zapostavljen, nikakor ne. Mamo ga radi tko kot smo ga meli preden smo dobili psa.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #32 : petek, 03.04.2009 : 08:09:07 »

Imate kakšne slikice, da vidimo kako Miško raste?
Logiran
KikiN
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #33 : petek, 03.04.2009 : 11:53:20 »

Slike dobite jutri, trenutno imam računalnik še v katastrofalnem stanju po novi namestitvi sistema.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #34 : torek, 07.04.2009 : 07:16:36 »

KiKiN, veš kaj, to da so psi na postelji nekaj ne-lepega ... naj si tisti, ki to pravijo, zataknejo za uho Tongue

Moja najlepša jutra so, ko na 160 cm postelje najdeš - 2 odrasla, 1 krat 9-letnika, dve pasji Horjulčanki (večjiko je Miško) in en maček ... kaj bi si želeli lepšega.
Tudi naša Smetulja spi pri sinu, tako si je izbrala, potem ko je bila "izseljena" iz spalnice za čez noč ... mama se pač mora naspat, no ...
Uživajte ... pa ne pusti se preveč prepričati v to, kako ubooooogi je Miško, ko je bil na cesti in v zavetišču. Te bo preveč okrog šape navijal ... Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #35 : torek, 07.04.2009 : 07:47:43 »

No pa sva spet z Miškom nazaj. Minilo je kar nekaj časa od najinega javljanja. Pač človek si more za tako javljanje vzeti tudi čas, kar pa ga ko jer Miško pri bajti kar malo primanjkuje.. Kaj je novega? Razno to, da se je Mišon malo poredil (no ja ne ravno malo), tudi fajn je že zrasel. Kar se mi zdi pa najbolj smešno, da so se mu ušesa postavila pokonci (prej jih je imel namreč dol) Zdej pa zgleda kot kak Gizmo iz Gremlinov. Pred kakim tednom je bil tudi cepljen (uh to je bilo joka z njegove strani), vendar se ne zaveda da ima pred sabo še eno cepljenje. Drugače pa je zelo živahen (ko rečem zelo tudi mislim zelo), kajti cel dan ima dirke po stanovanju sem ter tja, pa se umiri za nekaj minut, potem pa gremo spet na dirke. No čez kak mesec pa bo začel obiskovati tudi šolo, saj je zelo neposlušen in dela vse po svoje, zato mu bo šola koristila. No glede driske ki jo je imel bolj na začetku pa smo ugotovili, da so jo povzročile konzerve, zato smo mu jih tudi ukinili. Po tednu ko ni hotel jesti briketov, pa mu zdaj bolj dišijo kot nevem kaj. Z mačkom še kar nista kolega, in po moje tudi nikoli ne bosta, saj se maček počuti glavnega (pri hiši je že celih 8 let). Drugače pa smo vsi srečni, ker mamo Miškota. Zvečer najraje spi pri meni v postelji (vem da ni kej preveč lepo če pes spi pri človeku ampak jaz sem tega že navajen, saj tudi maček dostikrat spi pri meni). Čeprav iamta starša večjo sobo od moje in tudi veliko večjo posteljo, pa mu to ne odgovarja in je vseeno raje pri meni. Tako da se včasih prav gužvava, kdo bo imel več placa na postelji in tudi razmišljam, da bi si jo raztegnil, da bi oba kamot ležala. No to je za enkrat vse. Več pa prihodnjič.
Ojoj, super se imate. Uživajte v šoli Kiss Cheesy Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #36 : torek, 07.04.2009 : 08:12:39 »

KiKiN, veš kaj, to da so psi na postelji nekaj ne-lepega ... naj si tisti, ki to pravijo, zataknejo za uho Tongue

Moja najlepša jutra so, ko na 160 cm postelje najdeš - 2 odrasla, 1 krat 9-letnika, dve pasji Horjulčanki (večjiko je Miško) in en maček ... kaj bi si želeli lepšega.
Tudi naša Smetulja spi pri sinu, tako si je izbrala, potem ko je bila "izseljena" iz spalnice za čez noč ... mama se pač mora naspat, no ...

TinkaraC - kaj piješ? Ej tole si pa napisala tko fajn, da bolj ne bi mogla spljoh! Cheesy Smiley
Logiran
KikiN
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #37 : četrtek, 09.04.2009 : 08:46:39 »

No kot obljubljeno, prilagam dve sliki našga Miškota. Vem da je dolgo trajalo, ampak včasih je težko najti čas za take reči. TinkaraC, res je lepo če zjutraj ob sebi najdeš nekaj lepega. In res, tisti ki pravjo da so živali na postelji nekaj nelepega, so pomoje tisti, ki ne marajo živali ali pa tisti, ki so preveč (oprostite izrazu) presrani in prefini in mislijo da so sami nekaj najlepšega na svetu. Takih ljudi jaz ne zastiopim in ne maram. Saj pravijo kdor živali ne mara tudi ljudi nima rad. No pa dosti govorjenja no tle so dve sliki.
http://www.moj-album.com/slike/15173478/5RCrdpU6Lm6jiMvR.v.jpg
No to je blo slikano pred kakima dvema tednoma.
http://www.moj-album.com/slike/15173478/BOEzfKUCvAW0V0_t.v.jpg
No to pa je blo slikano pred kakim tednom, ko sem mu dovolil na računalniško mizo.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #38 : četrtek, 09.04.2009 : 09:04:08 »

Luuuštkaaaannn Smiley
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #39 : četrtek, 09.04.2009 : 09:32:12 »

joj, pazi, da ne pade

in da ti ne spleza na vrh glave ...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #40 : četrtek, 09.04.2009 : 09:58:22 »

ma tale Miško je pa res en miško!  Cheesy Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #41 : četrtek, 09.04.2009 : 17:04:05 »

Luuuuškan! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #42 : petek, 10.04.2009 : 06:52:15 »

 Cheesy Sladkorček!  Kiss

Uživatje!

lp
Logiran
KikiN
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #43 : torek, 14.04.2009 : 17:47:42 »

No pa smo spet skupaj. V Litiji ravno pravšnje vreme za pisanje (pred pol ure je padalo kot iz škafa). Jaz utrujen od službe, Miškko utrujen od dneva prepolnega dogajanj. Namreč danes je bil cepljen proti steklini, pa še tko je veliko pretekle in se preigral. Ker je bilo do pred pol ure zelo lepo vreme smo ga izkoristili za zunanje aktivnosti. Po moji službi smo ga peljali na nek odmaknjen travnik, kjer pa ni bil sam, pridružil se mu je tudi njegov dobri kolega Taj, ki je za par dni mlajši od njega (po pasmi bigel). In tudi njega so dobili isti teden kot mi Miškota. Ko sta skupaj so vedno dirke. Prav zanimivo je, ko sta skupaj, pa tudi na povodcu jih nismo imela, tako da sta se res prerekreirala. No morm povedat, da ma naš Miško ful rad vodo, kar je danes tudi dokazal. Namreč ta travnik je ob Savi. In naš Miško nebi bil Miško, če nebi nekaj ušpičil. Najprej je namočil smrček v Savo, nato pa se kar vrgel not. Morm rečt, da je kar dober plavalec, čeprav je vse plavanje trajalo kakih 10 sekund, nato pa je hitro prišel ven. No nato je sledila še kaka ura pohajkovanja sem ter tja, ko pa se je iz Zagorske strani začelo oblačiti, pa smo se hitro odpravili domov. Zdaj pa ves utrujen leži na kotu in spi kot ubit.
Od trenutka ko je skočil v  Savo sem se malo ustrašil, vendar pa ker je bila voda plitka, sem vedel, da ji bo kos. Že od začetka ko smo ga prvič okopali, sem vedel, da ima rad vodo. Zelo rad se vrže tudi v studenec, ki ga imamo ob hiši. No zdaj ko je zmatran, se lahko tudi jaz malo odpočijem, saj ko je buden je zelo živ, kar pa sem v pogovoru z veterinarko, dons ko je bil cepljen ugotovil, da je to zelo dober znak, saj to pomeni da je zdrav, hja pa kaj ne bi bil, če veliko poje in veliko vode popije, pa tolk kot ga imamo radi.
No to je za zdaj vse, jutri pa gremo spet na travnik ob Savi, da se bosta kolega pet zlavfala. Lep pasji pozdrav iz Litije
Logiran
KikiN
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #44 : sreda, 06.05.2009 : 10:51:49 »

Ojla vsem skupaj. Po dolgem času se spet z Miškom javljava iz Litije. Minilo je kar nekaj časa odkar smo se nazadnje javljali. V bistvu se pri nas ni veliko spremenilo. Miško raste kot goba v dežju. Upam da ne bo več dosti zrastel, saj bo treba potem stanovanje povečati, sicer pa ni važno kolikšen bo, samo da ga mamo pa je vse vredu. Morm povedat, da se zadnje čase zelo rad crklja. Lupčka sem, pa lupčka tja, tko de včas res ne vem, al sem se pozabu umit al pa me hoče pojest? Grin
Morm povedat pa de ga imamo vsi zelo radi in marsikdo ko ga vidi, pravi, da tako lušnega psa še ni videl. Najraje je zunaj in ko je zunj poišče najvišjo travo in se vleže v njo. Tako bi lahko ležal tudi po cele dneve. Morm pa še povedat, da ima zeloo rad vodo (na tak ali drugačen način). Rad jo pije, še raje pa se v njo vrže. Grize pa še zmeraj rad. V zadnjem tednu smo mu mogli nabavti nov povodec (flex) in novo oprsnico, ker je oba pregrizel. Zdaj smo mu nabavli malo močnejše verzije obeh. Tako da se bo mogel fajn trudit, da bo pregrizel.
Z mačkom se malo bolj zastopita, ampak je Miško ful ljubsumen nanj. Če sta skupaj sama je vredu, ko pa hoče kdo od družine Bučkota pobožat pa Miško v jok in stok (Kaj njega božate, če mate pa mene tle). No ja drugače pa smo vsi srečni in se mamo radi. Kaj več pa kdaj drugič. Lep pozdrav Miško in Kiki.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Miško iz Litije
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines