mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 07:34:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc  (Prebrano 103141 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #90 : ponedeljek, 18.05.2009 : 22:42:34 »

Jaz sem vam tudi nekaj nakazala. Zrno na zrno, pa bo Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #91 : ponedeljek, 18.05.2009 : 22:45:14 »

Epona, jaz ti bom dala pa gotovino, ko se vidiva. Imam vaš transporter, pa še nekaj robe za predat + posvojnino od tamalega Knuta.

Lp, Maja Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #92 : ponedeljek, 18.05.2009 : 22:47:02 »

epona, najvec casa ima folk pri zdravniku (za ljudi Grin, ne pri vetih, hehe), pa pri frizerju in na podobnih punktih in tam pomagajo listki A5 ali A4 zlozen ali kaj takega, kar kopirano in s kaksnim "zavajajocim" naslovom, da gre folk brat in morda kaksnega v torbo stlaci, pa se doma pokaze. Ce napises "sterilizacijo" ze v naslov, ne bodo brali, posebej tisti ne, ki "mislijo, da so proti" Grin, torej jih pripeljes okrog ovinka do tistega, kar zelis, da preberejo.
Pri veterinarjih ti bodo hitro fliknili dol plakat ali flajerje, ce tudi sami ne podpirajo striktne in zgodnje S/K. Tam, kjer priporocajo "eno leglo" vsaki macki in psici, bos vrgla energijo, print in papir stran in je skoda. Tudi v kaksni vecji stacuni ni napacno dat k blagajni (seveda po dogovoru z upravo), da folk, ko base v vrecke, se kaksno slikco fletne mucke (s "strupeno" vsebino, kar ne bodo prej vedeli Grin) domov odnese ... Pa morda v kaksni knjiznici ali na sploh tam, kjer prihajajo in odhajajo ljudje, ce se medtem se malo zadrzijo in dolgcas pasejo, je pa se bolje. Pse in/ali macke imajo v vsaki zlahti, ce ze ne skoraj pri vsaki bajti. S kaksnim prijaznim/poznanim lokalnim postarjem se da vcasih zmenit, da listke zraven poste deli Wink.

Jumboje je pa VURS lani obesal po Sloveniji, pa smo si bili vec ali manj tukaj edini, da bi denar (hm ..., veliko denarja) veliko koristneje porabili za S/k, kot pa za neucinkovito reklamo ... hm, cesa sploh ...
Logiran

Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #93 : ponedeljek, 18.05.2009 : 22:54:00 »

Epona, jaz ti bom dala pa gotovino, ko se vidiva. Imam vaš transporter, pa še nekaj robe za predat + posvojnino od tamalega Knuta.

Lp, Maja Smiley

majas, jaz v sredo na sestanek prinesem še ovratnice za Pomurčke, upam da jih boš lahko dodala kar zraven v ta tvoj paket za epono. Sem jih mislila danes dostaviti "k Skokiju", ampak nisem pomislila, da ima ob ponedeljkih dopust  Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #94 : ponedeljek, 18.05.2009 : 22:56:03 »

epona, najvec casa ima folk pri zdravniku (za ljudi Grin, ne pri vetih, hehe), pa pri frizerju in na podobnih punktih in tam pomagajo listki A5 ali A4 zlozen ali kaj takega, kar kopirano in s kaksnim "zavajajocim" naslovom, da gre folk brat in morda kaksnega v torbo stlaci, pa se doma pokaze. Ce napises "sterilizacijo" ze v naslov, ne bodo brali, posebej tisti ne, ki "mislijo, da so proti" Grin, torej jih pripeljes okrog ovinka do tistega, kar zelis, da preberejo.
Pri veterinarjih ti bodo hitro fliknili dol plakat ali flajerje, ce tudi sami ne podpirajo striktne in zgodnje S/K. Tam, kjer priporocajo "eno leglo" vsaki macki in psici, bos vrgla energijo, print in papir stran in je skoda. Tudi v kaksni vecji stacuni ni napacno dat k blagajni (seveda po dogovoru z upravo), da folk, ko base v vrecke, se kaksno slikco fletne mucke (s "strupeno" vsebino, kar ne bodo prej vedeli Grin) domov odnese ... Pa morda v kaksni knjiznici ali na sploh tam, kjer prihajajo in odhajajo ljudje, ce se medtem se malo zadrzijo in dolgcas pasejo, je pa se bolje. Pse in/ali macke imajo v vsaki zlahti, ce ze ne skoraj pri vsaki bajti. S kaksnim prijaznim/poznanim lokalnim postarjem se da vcasih zmenit, da listke zraven poste deli Wink.

Jumboje je pa VURS lani obesal po Sloveniji, pa smo si bili vec ali manj tukaj edini, da bi denar (hm ..., veliko denarja) veliko koristneje porabili za S/k, kot pa za neucinkovito reklamo ... hm, cesa sploh ...

Predlagala bi, da se naredi kaj takšnega, kjer so že na daleč vidno krasne, srečne, negovane, STERILIZIRANE mačke na prvi strani Smiley O steriliziranosti pa izveš, ko odpreš in prebereš.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #95 : ponedeljek, 18.05.2009 : 22:56:53 »

Skuiki, zmenjeno - bom imela prazen prtljažnik, tako da lahko kar veselo nosite robo za pomurčke! Wink
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #96 : ponedeljek, 18.05.2009 : 23:00:44 »

Jana, sem mislila pri človek-doktorjih ja Smiley

In tudi bom, bote videli Smiley Od Celja proti Pomurju vključno s Koroško, vse čakalnice bodo opremljene  Cheesy Vem, kako je, ko čakaš pa čakaš pa čakaš... 100 krat prebereš eno in isto... Še na pamet se začneš piflat.

A bomo kaj takega sestavili? Takega, da pritegne potem potegne na koncu pa pusti pečat! Smiley Jaz bom delila Smiley.

Aja, jutri sem v Ljubljani Cheesy
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #97 : ponedeljek, 18.05.2009 : 23:04:34 »

Smo že razmišljali o poštarjih. Pa je super ideja, da pride v vsak dom... Samo doma ljudem ponavadi ni tak fejst dolgcajt. Treba je ciljat tam, kjer se čaka čaka čaka... Tudi avtobusne pa kjer so vrste Smiley.

Ima kdo dar in voljo oblikovat kaj takega? Bom naredila potem test pa dala 30 ljudem različnega profila za prebrat pa bodo ocenili njihovo počutje prej in pol... Če bo vsaj enega prepričalo, delimo Smiley
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #98 : ponedeljek, 18.05.2009 : 23:13:18 »

Pa tudi, če v prvem šusu nobenga ne prepriča Tongue, razmišljalo pa se bo o tem pa resnica o sterilizacijah/kastracijah bo predstavljena  Smiley.

Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #99 : ponedeljek, 18.05.2009 : 23:17:04 »

Jana, po ZD ni dovoljeno puščati nobene "literature", ki je oni ne odobrijo (beri: poberejo mastno provizijo). Že občuteno! Huh
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #100 : ponedeljek, 18.05.2009 : 23:19:21 »

Hm, ogromno je že napisanega ... mogoče je malo razmetano oz. na različnih koncih z malce drugačnega zornega kota, pa je treba malo skupaj spravit, pa ustrezno zapakirat ("strupena vsebina v lepi embalaži"). Mozgam ... malo se mi že svita.  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #101 : ponedeljek, 18.05.2009 : 23:24:47 »

Jaz sem nesposobna napisat v "lepi embalazi", ker sem prevec direktna Grin
vis in nox, po vecjih ZD verjamem, po manjsih, torej lokalnih (beri: vaskih Cheesy) se pa da vse sorte zmenit.
Bus je super ideja Wink.
Jaz bi rekla - vsepovsod, kjer se posameznik uspe zmenit, da se lahko pusti.
Logiran

epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #102 : četrtek, 21.05.2009 : 22:45:55 »

A bi kdo to naredil? Letake - listke osnoval?
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #103 : četrtek, 21.05.2009 : 22:58:09 »

Danes smo imeli častitljivo pomoč Smiley Hvala :*

Danes je bil kastriran en muc, sterilizirani dve muci.

Na sterilizacijo jutri pa čakata še dve psički, dve muci in en muc na kastracijo Smiley. Oanžna muca je bila že breja...

Za sterilizacijo, kastracijo teh muc je ponudila pomoč Helena (ena visoko breja je odpotovala z njimi v Ljubljano). Za psički pa zbiramo tukaj. V vrsti je še kar nekaj psičk, ki jih želimo sterilizirati, preden nas "prehitijo"...

Hvala še enkrat vsem za pomoč Smiley





Sterilizirana:
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #104 : četrtek, 21.05.2009 : 23:06:06 »

Za muce pa sva danes s terenko naredili bojni načrt. Vsaj enkrat tedensko bova zjutraj (pred službo) z živolovkami lovile preostale ("divje")mačke v tem naselju in v tamkašnjem mini gozdičku zraven in jih nesle na kastracijo, sterilizacijo...

Dokler ne bodo vse porihtane.

Lahko noč :*
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines