mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:37:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc  (Prebrano 101237 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #420 : sobota, 13.10.2012 : 21:00:08 »

previdno z desektinom pri mačkah, ker vsebuje permetrin.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #421 : sobota, 13.10.2012 : 21:02:50 »

Desektin ni namenjen spricanju po zivalih, ampak za dezinsekcijo prostorov (pri cemer je treba vse zivali med tretiranjem umaknit, potem prostor dobro prezracit in ce je mozno tudi presesati in potem zivali naseliti nazaj notri).
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #422 : nedelja, 14.10.2012 : 07:43:46 »

Zunaj in znotraj. Ce gres po cesti zunaj ali stopis v travo, jih imas takoj na sebi, se posebej fajn se vidi, ce imas naj svetlega oblecenega... So dolocena podrocja v naseljih,kjer jih mrgoli (bolh, tudi usi so), je pa seveda tam tudi dosti mack. Problem je, ker se macke ne pustijo prijeti in jih bo zelo tezko redno oskrbovati z antiparazitiki.
Obupno stanje. Mene vse srbi  Huh
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #423 : nedelja, 14.10.2012 : 09:39:02 »

Ce je zunaj, je problem. Ker vse kar fenta bolhe, fenta tudi vse ostale vsaj zuzelke, najverjetneje pa se kaj drugega. Undecided Pocakat na zimo (ko bodo bolhe itak crknile), potem pa tretirat macke in cim vec notranjih prostorov (kar ne bo pocrkalo, se bo selilo na toplo ...).
Fak ...
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #424 : nedelja, 21.10.2012 : 09:26:12 »

Na tem internet naslovu lahko s klikom pomagate društvu do nekaj sredstev za s/k:
http://objemtopline.dormeo.net/
Glasuje se lahko vsak dan do konca meseca. Sredstva razdelijo med prve tri - mislim, da bi lahko prispevali toliko klikov, da bi se Pomursko društvo uvrstilo s četrtega na tretje mesto, če ne še višje.  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #425 : nedelja, 21.10.2012 : 09:31:08 »

O, kul! Jaz sem že glasovala, pa še v telefon sem si dala opomnik, da bom do konca meseca to naredila vsak dan.  - Ko prvič glasujete, dobro poglejte, kam kliknete, da bodo glas - oziroma objem - dobile res naše Pomurke.

Ajde, punce in fantje, na delo! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #426 : nedelja, 21.10.2012 : 10:29:02 »

Ja, res kul. Prijavljena! 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #427 : sreda, 31.10.2012 : 20:05:55 »

Ta teden popisali 4 "nova" romska naselja, videli veliko žalostnega, nekaj lepega, nekaj se bo dalo hitro izboljšati, nekaj pa bo verjetno spet trajalo par let. Vztrajali bomo, dokler ne bo za vse vredu.

Sterilizirali 6 psičk iz 4ih romskih naselij in se dogovorili za kar nekaj sterilizacij v naslednjem tednu (se mi zdi, da so z vsakim naseljem psice večje...):


Hkrati smo (kot se vedno trudimo) ozaveščali lastnike, se z njimi pogovarjali, jim dali brošure ...

Uspel nam je tudi en hiter premik na bolje pri psički Suzi, ki je bila, ko smo prišli, "zazidana" v pasji uti. Tako je bilo več tednov. Hrano so ji metali not tako, da so dvignili streho ute. Po dolgem pogovoru smo skupaj sklenili, da ne bo več nikoli tako zaprta, dogovorili smo se, da bo sterilizirana še isti dan, naslednji dan pridejo po njo in jo čipirajo in cepijo. Ko smo čez eno uro prišli po njo (za sterilizacijo), nas je počakala z lastniki v njihovem stanovanju (kontejnerju). Naslednji dan je lastnik res prišel na vet., plačal cepljenje, čipiranje. Ko je prišla domov, so jo vzeli v kontejner. Lastnik dobil enega od vodiičev  :-).



http://www.mojalbum.com/dzzpomurja/suza

Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #428 : sreda, 31.10.2012 : 20:42:08 »

... in kastrirali 5 samčkov iz dveh romskih naselij, da se ne bodo bagzüvali okrog  Smiley.



Tudi pri Flokiju je uspelo kar na hitro it vsaj nekaj na bolje:):

"Zakaj imete sploh psa, če zadaj za hišo v umazanem boksu?"


"Saj pa ni umazan, sem mu naredil stranišče."


"Samo ste pozabili narediti, da bi lahko dol potegnil vodo, ker dreki ostajajo.
Raje ga k sebi vzemite. Če bi vam žena samo hrano prinašala v neko sobo, tudi nebi glih od sreče v luft skakali. Bi ziher hteli, da vas kaj poboža vmes."
"A ne, nič mu ne manjka."
"..."
"..."
"Kaj če ga fajn skopamo, sfriziramo, kastriramo, da bo lep, čist, potem mu fajn naštimamo v predprostoru, da  bo..."



"Ni govora."
"..."
"..."
"................."
"..."




Naslednji dan, flexi vodiič že služi namenu Smiley :
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #429 : sreda, 31.10.2012 : 20:50:35 »

Jaz sem čist ganjena. Ve res delate čudeže! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #430 : sreda, 31.10.2012 : 21:10:41 »

in sterilizirali/kastrirali 5 mačk in 2 mačkona iz enega romskega naselja, ki se ne pustijo prijeti, glavna zvezda lovljenja je bila njihova "skrbnica" Ema:


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #431 : sreda, 31.10.2012 : 21:26:53 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Za Pomurčke in Pomurke! Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #432 : sreda, 31.10.2012 : 21:37:13 »

Do joka ganjena. Zlate ste Kiss ljubezen bravo
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #433 : sreda, 31.10.2012 : 22:32:48 »

Oh, pri teh fotkah in tvojih porocilih, eponca, se mi kurja koza dela in kar smrkam... Da bi bilo cim vec "lahkih" primerov, ma ne, da bi bilo vseh primerov tako malo, da bi ti postalo dolgcas in bi se Pomurke od nedela zredile in zapile Wink Ne jemlji me resno, bom za odpustek poskusila kaj zbrati in kake vodiice nabaviti (saj so lahko rabljeni, a ne?) Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #434 : četrtek, 01.11.2012 : 00:53:42 »

da bi bilo vseh primerov tako malo, da bi ti postalo dolgcas in bi se Pomurke od nedela zredile in zapile Wink
Afro

Slika z Atom in fleksijem je prva liga! 
Res carice, kako dobro naštimate te ljudi, da naredijo korak naprej... Zaradi vas ima tudi Zarja zdaj hude težave: ležati na levem ali desnem povštru na postelji?   Tongue

 Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Zbiranje sredstev za STERILIZACIJE ciganskih psičk in muc
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines