mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:15:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: KAJ ŠE?
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ ŠE?  (Prebrano 31018 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #45 : sreda, 14.11.2007 : 16:51:50 »

Zakaj pa naj ne bi bili? Shocked

So za vse oblike in velikosti psov Grin
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #46 : sreda, 14.11.2007 : 16:53:43 »

Moji psici sta zelo dolgodlaki - šicujki, pa comfort naravnost obožujeta.

Ne gre za to, da comfort ne bi bil za dolgodlake, temveč je zelo primeren tudi za kratkodlake, ker so postelje debelo podložene, zato se na komolcih kratkodlakim ne delajo žulji od ležanja na trdih tleh.
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #47 : sreda, 14.11.2007 : 17:23:56 »

Kalsang, vprašala bi te, kako je z velikostjo Comfort ležišč. Je po tvojih izkušnjah, za odraslo/ga šicuja/ko  dovolj S velikost - kakor je navedeno v reklami?
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #48 : sreda, 14.11.2007 : 17:28:57 »

Jaz mam labradorko, pa mi je un stric v prodajalni rekel da ce mam prostor v stanovanju naj raje vzamem eno stevilko vecje kot je napisan na njihovi strani.. Ker tam oni napisejo res une mere ki so glih za glih..
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #49 : sreda, 14.11.2007 : 17:29:35 »

S je sicer dovolj, ampak je M bolj komot. Jaz imam eno posteljo S, drugo M. Moji punci sicer lezita na obeh, pa bi bilo bolje, ce bi bili obe postelji M. S šicuji je tako, da jih imajo ljudje pod vtisom nerodovniških za čisto drobne kužke, kar ni res. Ponavadi moram zanje vzeti eno številko večjo od priporočene.
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #50 : sreda, 14.11.2007 : 18:01:57 »

Se mi je S velikost zdela mal premajhna. Hvala! Ja verjetno je res bolje vzeti eno velikost večjo, že zato, da so lahko malo bolj komot.  Smiley
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #51 : četrtek, 15.11.2007 : 11:49:55 »

Jaz sem si šla včeraj to ležišče ogledati. Sem mislila kupiti L ali XL, pa sem izvedela, da psi ne marajo prevelikih postelj in da bi bil za mojo psičko (velikost malo več kot koker španjel) dovolj M. Sem čisto zmedena! Pa še to je, da se na te manjše zelo dolgo čaka, tudi do 2 meseca, kar mi je nesprejemljivo. Zdaj se navdušujem nad Urban Sprawl posteljo, ki jo prodaja K9 in drugi.
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #52 : sreda, 05.12.2007 : 15:34:19 »

Uf, to pa je dolga doba da dobiš ležišče. Sem si tudi sama šla mal pogledat na splet o ležiščih Urban Sprawl in se zdijo zelo praktični. Jaz sem si zadevo na hitro pogledala, vendar sem dobila občutek, da so ta ležišča še najbolj primerna za kako potovanje s kužkom, ker se ga da fino zvit in spravit.

Jaz bi pa imela eno vprašanje. Zanima me, ali je možno kupiti 5m dolg povodec. Sama sem obiskala kar nekaj trgovin z opremo za hišne ljubljenčke in nikjer niso imela takega.  Undecided  Zdej ne vem niti ali se kaj takega da kupit ali ne. Seveda je ena varianta, da se kupijo dva ali trije krajši povodci, ki se med seboj pripnejo in se na tak način dobi "ta dolgi" povodec. Vnaprej hvala za odgovore!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #53 : sreda, 05.12.2007 : 15:51:12 »

Dobi se petmetrski fleksi. Smiley

Glede velikosti postelje, M je glih ta prava velikost za šicuja. Za psa malo večjega od kokerja bi bila ta velikost definitivno premajhna. Da bi pa psi radi imeli manjše ležišče pa še nisem slišala. Če sodim po mojih puncah, bi včasih najraje imele king size, da bi se ornk raztegnile...  Roll Eyes
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #54 : sreda, 05.12.2007 : 15:58:36 »

O, Kalsang, najlepša hvala ta tako hiter odgovor! Ne vem zakaj, ampak me najbolj razveseli prav tvoj odgovor.  Roll Eyes  Sicer vem, da obstaja 5m flexy povodec, vendar mene zanima ne-flexy povodec. Upam, da sem dovolj razumljiva, čeprav glede na tvoj odgovor predvidevam, da ne obstaja.  Cry  Zaenkrat imam 5m flexi in navaden povodec, ki je dolg 1.8m, ki slednji se pri nas bolje obnese. Mi ti flexy povodci niso preveč všeč.  Tongue  Pa sem razmišljala o še daljšem ne-flexy povodcu. No, upam, da bom kje našla vsaj malo daljšega od 1.8m ali pa bom spela dva navadna povodca skup pa upam da bo. Wink Pozdrav!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #55 : sreda, 05.12.2007 : 17:25:18 »

Tudi meni ni fleksi všeč. Ni prave kontrole, se zatika, pa še koga lahko spotakneš. In tisti ročaj je prav neroden. Ponavadi gremo na sprehod z navadnimi povodci. Se ti pa zna zgodit, da ti bo tudi petmetrski povodec neroden...
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #56 : sreda, 05.12.2007 : 17:57:42 »

Pokica, seveda se dobi tudi 5m povodec. Jaz imam dva 10m, videla sem tudi 5m in 15m (za 20m nisem ziher).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #57 : sreda, 05.12.2007 : 18:20:03 »

Pokica, jaz sem kupila 8-metrski fleksi za mojega vlecnega psa, shih tzuja, ki je preprican, da vsaj husky, ce ze ne malamut Grin

Samo meni se ni treba sprehajat po mestu...sama narava in morje Smiley
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #58 : sreda, 05.12.2007 : 18:23:39 »

Pokica v Mr. Peu imas 10m sledni povodec za 6€.. Je pa crne barve..
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #59 : sreda, 05.12.2007 : 18:57:42 »

alexy, a se ne menimo tukaj, KAJ je se potrebno ob nakupu mladica?
Za tocno dolocene dele opreme in za rokco pelat v trgovino je na voljo 8 specificnih podrubrik, ki pa so seveda dostopne clanom mojpes.neta in ne kar vsakemu, ki bi zelel, da gre nekdo namesto njega v trgovino po najboljso in najcenejso varianto.
Hvala, da pogledate kdaj tudi v temo Kaj se skriva med opremo? ali na zemljevid.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: KAJ ŠE?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines