mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:21:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: KAJ ŠE?
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ ŠE?  (Prebrano 31023 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #60 : sreda, 05.12.2007 : 19:48:09 »

Jana se opravicujem ce sem naredila kaj narobe sram Sem samo hotela pomagat sram
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #61 : sreda, 05.12.2007 : 20:06:39 »

alexy, saj ni nic tako hudega. Tukaj je ena cela vrsta rubrik (v njih pa cela vrsta tem), kjer se lahko zmenite vse, celo to, katera trgovka je komu postregla v kaksni trgovini. Tale tema je izven ostalih zato, ker zelim, da imajo ljudje vsaj osnovne predstave o tem, kaj mlad pes potrebuje. Vse ostalo je "luksuz", kot je luksuz pes in kot je tale portal luksuz, ce zelis imeti vec informacij.
Tudi meni v Mr.Petu ne dajo zastonj fleksija. Zal.

Nadaljujemo s potrebno opremo za psa, ki prihaja v nov dom.
Logiran

NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #62 : četrtek, 06.12.2007 : 00:16:41 »

Mene še nekaj zanima.  Roll Eyes  Ker ste vsi navdušeni nad ležiščem Comfort sem ga tudi sama naročila dva dni nazaj (v Celju). No zanima pa me, ali je res potrebno tako doooolgooo čakati? Tri mesece? Sicer sem jih vprašala kako dolgo bo za čakat, pa mi niso znali odgovoriti. Potem sem jim nekako položila v usta odgovor, da bo verjetno dva tri tedne dovolj. Pa so mi dali za odgovor zelo neprepričljiv DA.  No, kakšne so pa vaše izkušnje? Čisto na kratko...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #63 : četrtek, 06.12.2007 : 00:18:02 »

Jaz sem kupila vzorčna modela in sicer v Ljubljani. So mi jih prodali ker baje po majnših velikostih ni toliko povpraševanja. So pa tudi meni rekli, da je za druge velikosti treba dolgo čakati.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #64 : četrtek, 06.12.2007 : 00:19:35 »

Tema o posteljah Comfort je na voljo na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,5933.0.html, kjer je tudi nekaj napisanega o tem, da to delo ni njihov prvenstveni posel, zato postelje niso v prvem planu.
Logiran

NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #65 : četrtek, 06.12.2007 : 00:27:28 »

Bom tam nadaljevala  Smiley

Glede opreme za mladička pa je skoraj  nujno potrebno kupit še par dodatnik posodic za vodo (takšne čisto poceni). Ena za v avto, ko se sprehodi zavlečejo, ena za pri babici...  Wink In kakšna zeliščna ovratnica proti bolham, ker so mladički preobčutljivi na šampone in ostale bolj agresivne stvari.
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #66 : četrtek, 06.12.2007 : 10:45:11 »

Hvala Kalsang, Agnesana, Nanook, in Alexy za odgovore glede povodcev. Bom še probala najt ....  Undecided

Glede posodice za vodo na sprehodih ... jaz sem kupila 0.5 l plastično flaško, ki je pritrjena na posodico, v katero se voda lahko natoči na sprehodih, če je kuža žejen. Se mi zdi zelo praktična zadeva, še posebno v toplejših dneh.  Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #67 : četrtek, 06.12.2007 : 14:50:33 »

Tudi mi to imamo in se dobr obnese. Smiley
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #68 : nedelja, 16.12.2007 : 17:26:12 »

ja, mi imamo tudi to "flaškico", pa se mi zdi dejansko praktična. (ker mnogo teh stvari je "nujnih", potem pa ugotoviš, da niso uporabne).  Grin
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #69 : sreda, 19.12.2007 : 08:53:12 »

Pokica, vceraj sem bila v Mr. Pet-u in imajo te tadolge povodce, ki so bili sicer za moj okus za tvojo malo preveliki, imeli so pa tudi enega mislim da 10m, ki je bil ravno taprav (ne tist tasirok, ampak tak tanek).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #70 : sreda, 19.12.2007 : 10:48:48 »

Hvala Nanook za informacijo, zelo prijazno od tebe.  Smiley  Nazadnje (cca 3 tedne nazaj) sva s prodajalko tam porabili kar nekaj časa, da bi našli primerno širok povodec za nas, pa nismo imeli te sreče.  Sad  Tudi klipse od povodcev, za pripenjanje na ovratnico, so bile vse po vrsti prevelike (pretežke) in za nas neprimerne. Bom pa šla še danes pogledat če bo tokrat več uspeha kot prejšnjič.  Wink 
Logiran
NEža^^
otrok do 14 let
*
Sporočil: 7


« Odgovor #71 : nedelja, 23.11.2008 : 19:27:47 »

koliko približno bi moral biti pesjak za zlatega prinašalca??
Logiran
NEža^^
otrok do 14 let
*
Sporočil: 7


« Odgovor #72 : nedelja, 23.11.2008 : 19:29:56 »

velikost pesjaka**
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #73 : nedelja, 23.11.2008 : 20:26:35 »

Teme o pesjaku so v rubriki Na dvorišču.
Logiran

zelenjava
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #74 : nedelja, 10.05.2009 : 21:00:39 »

Pozdravljeni!


Zdaj kmalu bomo dobili kužka mladička.  In me zanima, kakšno vso opremo  moram imeti  pripravljeno preden ga dobim, npr oddejo za ležanje,  povodec, ovratnica. Kaj še kaj takega ker bom naročal iz interneta, zato vas uprašam, da mi predlagate še kaj kar sam nevem .Hvala za odgovor.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: KAJ ŠE?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines