mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 13:57:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 86075 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #450 : ponedeljek, 02.06.2008 : 18:38:00 »

Se pravi ga je ''skrbela'' predvsem koža/ dlaka in ring dresura (za tisto ''on the left side'' ne razumem, kaj je imel v mislih)...hm, na podlagi opisne ocene je bil potem z ''zadostno'' očitno res ultra strog  Huh. Al pa se je zmotil, hehe  Tongue.
Mah ja, glavno, da sta se imeli vidve fajn.

Mi zdaj hodimo v malo šolo hendlinga, smo sošolci od Nanook  Wink. Pa si ne delamo  utvar, da bomo kakšni prvaki- hodimo bolj zarad osnovne poslušnosti, družbe, pa da na specialki septembra ne bomo glih demolirali ringa  Grin.
Ne se sekirat zarad ocene, jaz že ne bi izpustila priložnosti, da moji babi septembra oceni Matgo Law, ker je pač- Matgo Law, rešitelj pasme. Pa čeprav mu bosta predrobni, prekratkodlaki, preuhati...meni sta itak najlepši in najboljši  Wink.

Lp.
Logiran
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #451 : torek, 03.06.2008 : 16:36:56 »

ja Tatjana hvala ti.tudi jaz sem si zelooooo želela v to malo šolo hendlinga ker sem tudi dobila vabilo prek emaila ampak mi je daleč vsako soboto v ljubljano tako da ni izvedljivo.no bom pa doma vadila lepo še naprej.za septembra mi pa ni važno toliko da bo Matgo videl Čenčo ampak da bom jaz videla njega(hi,hi).Ja mogoče se je pa res zmotil glede končne ocene ko je bil malo zmeden -nekaj ni vedel pa je šel sosednjega sodnika vprašat tisti dve ko sta zapisovali sta si pa ves čas nekaj šepetali na uho in se mu hihitali - vprašanje kaj mu je bilo?!
jaz sem pa res uživala 100 na uro samo škoda da se je mojemu tako mudilo ker paš ni za te stvari,jaz bi še do konca tam sedela in čvekala s pasjimi ljubitelji a kaj češ tako kot jaz nisem za nogomet tako dr je pač on za pse!!!drugič grem pa sama pa pika a ne?
no lepo vadita če ne prej-čeprav upam da ,se vidimo septembra
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #452 : sreda, 04.06.2008 : 08:29:55 »

Mi smo itak najlepsi in najbolj prijazni in najpametnejsi na svetu, kaj zdaj. Tongue Grin Wink Razstave so pac en hobi, je se polno drugih, npr. rally obedience, agility, sledenje, resevanje, frizbi, klasicna poslusnost, dog dancing, trekking,... Se veliko opcij.

Meni so recmo najbolj vsec veliki, misicasti shar peiji z manjso glavo, manjsim gobcem (lahko v spico) in kratko dlako (res kratko). Nekomu drugemu pa majhni, siroki, z veliko glavo, ogromnim gobcem in z nekoliko daljso dlako. Pac razlicni okusi.

V nedeljo sva bila z mojim na predstavitvi enega kluba in je zdrzal od nekaj cez 10 do 13h, potem je pa zacel pocasi sitnarckat, da je lacen. Roll Eyes Sva sicer pogledala do konca potem pa odsibala, tako da mi je sele na forumu ratalo jasno, da je bilo tam se kar nekaj forumasev. Tko da naslednjic grem sama al greva pa vsak s svojim avtom.

Pred par dnevi smo imeli pa toco, kar fejst je slo, se je sla boga boga Momo, ki je SPET naredila puss in boots ucke, skrit pod stenge. Sicer sumim, da je spet lovila prahce in pajke, ampak ok, recmo, da se je skrila na varno... Roll Eyes
Shenzi je pa na vsak nacin hotela to gledat, da bo ja kaksno na glavo fasala. Je potem lahko mal pokukala skozi okno, vec pa ne.

Aja, v soli nam gre pa vsem zelo zelo dobro. Za salamco vse, ane. Tongue Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #453 : četrtek, 05.06.2008 : 09:20:47 »

za septembra mi pa ni važno toliko da bo Matgo videl Čenčo ampak da bom jaz videla njega(hi,hi).
Pa res. No ja, mi smo ga že videli, zato gremo zdaj direkt v ring  Cool.

Meni so recmo najbolj vsec veliki, misicasti shar peiji z manjso glavo, manjsim gobcem (lahko v spico) in kratko dlako (res kratko).
Meni tudi! Samo gobec je lahko tudi malo večji, če je že sila  Grin.

Za salamco vse, ja. Jaz sem pa na prvem treningu Loti nekaj težila z briketi...Ne vem, če mi je že sploh odpustila   Roll Eyes  Grin.

Razmišljam, če se mi ne bi lotili kakšnega canicrossa letos...Če nam rata, se pa pozimi preselimo še na smučke.
Drugače je pa najbrž tudi odvisno, kaj paše psu.
Naša Lota bi najbrž bila za kako reševanje al pa sledenje. Frizbi, če sodim po prinašanju raznih žogic, bi prinesla natančno 3x in se naveličala, pri agilityju pa bi si v svoji pasji glavi najbrž mislila kaj zelo grdega o meni.... Tongue Ru pa kontra. Ona vse naredi za priboljšek, pa da je treba čimmanj razmišljat. Hehe. Lahko pa tule tudi samo na debelo nakladam in bi me v resnici obe presenetili  Cool.

Lp.

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #454 : petek, 06.06.2008 : 18:19:16 »

Mnja, sploh ne vem kaj si mislila s temi briketi, no, kaj, a ona naj zdaj to je na treningu, kjer mora delat? Si cela cudna, res.  Roll Eyes Wink  Grin Mi mamo ze prstimano salamco. Cheesy

Ju pa zdaj ze par dni strasno motijo gasilci, ki se vozijo mimo in vabijo na zurko. Vsakic jih nadereta. Shenzi takrat ko se mimo peljejo, Momo pa takrat ko so ze dalec stran. Grin

Na smucke mi ne gremo, ne znam ne smucat, se manj laufat na smuceh, ampak nekoc...bom znala tudi to. Roll Eyes Nekoc.
Snega pa tako ali tako ni nic vec. Ce pa bo se kdaj, bomo pa pluzili al pa srnice oponasali. Oboje je fajn za misice.  Grin

Momo je tak tuhtavcek, krasno ji gre "od rok" shaping, kjer mora vse sama stuhtat. Shenzi pa glih kontra-ce ji ne pokazem, ona ne zna in pika. Roll Eyes Vcasih pomaga, ce gleda kako se uci Momo. Vcasih pa tudi to ne gre. Tari je nekje vmes oz. kakor kdaj. Enkrat se dela pametnega, drugic pa nic ne zna in je treba vse pokazat z rokco. Roll Eyes

Bi pa jaz kar obe tvoji zvlekla na agiliti, za probat. Wink Bi jima Shenzi pokazala kako fajn si zna izmislit svoj parkur: tunel, most, gugalnica, tadrug tunel, palisada,... Sam da so cone al pa tuneli, pa je zur. Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #455 : četrtek, 12.06.2008 : 16:01:50 »

Na smucke mi ne gremo, ne znam ne smucat, se manj laufat na smuceh, ampak nekoc...bom znala tudi to. Roll Eyes
Grin A ti jaz zgledam, kot da obvladam? Alpsko itak ni zame (mam že prestar hrustanc  Tongue), nordijsko se bomo pa učili.
Bi pa jaz kar obe tvoji zvlekla na agiliti, za probat. Wink Bi jima Shenzi pokazala kako fajn si zna izmislit svoj parkur: tunel, most, gugalnica, tadrug tunel, palisada,...
Ok, najemamo Shenzi za inštruktorco. Samo, če bo stroga t'r'šica, jo bo Ru najbrž malo s taco, Lote pa itak po prvi coni ne bo več z druuuuge strani poligona  Roll Eyes. Razen, če bo mela Shenzi dobro salamco zanju.  Grin

Lp.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #456 : petek, 20.06.2008 : 22:51:42 »

Danes sem pri dr. Matku srečala tri čudovite shar pei-čke Cheesy Je bil mogoče kdo od vas?
lp Teja
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #457 : petek, 20.06.2008 : 22:54:57 »

Zna bit, da je bla mama_pei z gubasto bandico Smiley
mama_pei je pa Mirjana iz Goldingov Wink
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #458 : petek, 20.06.2008 : 23:06:52 »

Super Cheesy Bila sta pa dva shar pei-čka, ki sta pridno čakala v avtu in pa en pei-ček, ki je ravnokar končal pri Matku. Čudoviti so  Smiley
lp Teja
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #459 : nedelja, 22.06.2008 : 22:01:50 »

Pozdravljeni,

ne, ne , v petek pa mame pei ni bilo pri dr Matku)

Je bil nekdo drug ocitno. Ne glede kdo je bil, upam, da je z gubicami vse v redu.

Lp vsem,
mama pei in nagubana banda
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #460 : nedelja, 22.06.2008 : 22:49:20 »

Gubice so se mi zdele zdrave, vsaj tako je zgledalo. Shar pei-ček v ambulanti je mahal z repkom, gubici v avtu pa sta radovedno kukali skozi okno Smiley
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #461 : ponedeljek, 23.06.2008 : 11:13:23 »

Hehe, Teja, v petek smo bili pa mi pri dr. Matku. Smo bili tisti z radovednimi gubicami na oknu   Cheesy. Jaz sem se s klimo hladila v ambulanti, pesjanki in fant pa v avtu. Smo se srečali tudi s samčkom, ki je ravnokar končal obisk. Kateri ste bili pa vi  Smiley?

Mama_pei, nič resnega ni bilo  Wink. Smo šli dvignit hrano in izvide za Ru in Loto malo preventivno špiknit za pregled krvi/hematologija.  Cool

Lp.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #462 : ponedeljek, 23.06.2008 : 12:04:14 »

Midve z mamo sva se pripeljale malenkost za vami. V svetlo modrem Peugeotom, sva parkirale zraven vas Smiley Bile pa sva brez Oskarja, saj sva prišle samo po tablete proti notranjim zajedalcem. No saj, me ni bilo težko spoznati, saj sem se ves čas nasmihala proti tvojim gubicam v avtu Cheesy Me pa zelo veseli, da je z njima vse vredu.
 Kiss za Ru in Loto
lp Teja
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #463 : ponedeljek, 23.06.2008 : 14:14:10 »

Pravi fant, da se spomni modrega peugeota in dveh žensk  Cheesy.
Jaz sem bila pa več kot uro v ordinaciji, sem počakala na dr. Matka, da sem ga potem lahko zaslišala po dolgem in počez glede stvari, ki so me zanimale  Grin.
Ko se naslednjič vidimo, se pocukamo za rokav, ok  Wink?

Lota in Ru se zahvaljujeta za  Kiss.
Lp.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #464 : ponedeljek, 23.06.2008 : 14:22:41 »

Seveda se naslednjič pocukamo za rokav Smiley Bi te že v petek pa nisem vedela, da sta gubici tvoji Cheesy
Sta pa res čudoviti Wink
Upam, da se čimprej kje vidimo (pa ne pri dr. Matku)  Grin
lp Teja
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines