mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 19:08:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: zobni kamen
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: zobni kamen  (Prebrano 37552 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #75 : četrtek, 07.09.2006 : 06:44:11 »

Mi jo redno kupujemo in smo z njo zelo zadovoljni Smiley.
Stane pa nekaj čez 1400 (govorim o encimatski zobni pasti z okusom). Wink
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #76 : četrtek, 07.09.2006 : 20:22:50 »

Ja ja saj to tudi sem mislila...

Ok super...sem že mislila da bo več :S




Lp
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #77 : torek, 13.05.2008 : 09:43:19 »

Je bil kdo v kratkem na odstranjevanju zobnega kamna pri psu?
Mi gremo verjetno naslednji teden  sram 
Tko me je malo strah. Pa še pustit ga moram tam.  Cry  Sploh ni navajen brez mene.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #78 : torek, 13.05.2008 : 10:00:40 »

Ja morajo ga uspavati. Jaz sem zadnič ko sem bila pri veterinarju zaradi tačke vprašala še kako je z zobnim kamnom in so rekli, da ga ima zelo malo za tako starost. Naj še naprej čistiva in bo o.k. Ga ima Roki toliko da bo treba čistit? Je nujno? Ker če ni nujno, ga jaz ne bi dala glede na to, da starejši psi slabo prenašajo nerkozo.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #79 : torek, 13.05.2008 : 10:04:51 »

Spodaj nima nič. Se mu je pa na zgorjem zobu nabralo. Sej bi že zdavnaj morala it. Pa je vedno kaj drugega, kar prehiti zobe. Nazadnje je bil želodec. Zdaj pa so na vrsti zobje. Bolje da odstranijo in imamo potem mir, kot da pride do kakšnega vnetja. Z zobmi se ni za hecat.
Tako mi je hudo, ker ga moram tam pustit. Sej ne vem kako se jim bo pustil. Sad
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #80 : torek, 13.05.2008 : 10:05:25 »

Predvsem glej, da ga odpelješ k nekomu, ki obvlada narkozo.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #81 : torek, 13.05.2008 : 10:07:08 »

Peljem ga v Toplice, k Matkotu.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #82 : torek, 13.05.2008 : 10:08:22 »

Super! Smiley

Njim sem tudi jaz mojega takrat 13 letnika zaupala za čiščenje kamna in odstranitev enega zobka, ko sem prišla po njega, je tako norel, da sem bila prepričana, da narkoze še od daleč ni videl. Wink

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #83 : torek, 13.05.2008 : 10:10:03 »

Smiley O super. Zdaj mi je pa malo lažje ko sem tole prebrala. Moj bo tudi 13.
Pa cele 4 ure ga moram tam pustit. Pa sej ravnajo lepo s psi. Kaj ga uspavajo ko si še tam? Ne vem kako se jim bo pustil vodit  Huh
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #84 : torek, 13.05.2008 : 10:24:58 »

Uh, kakšne sem jaz zganjala, ko sem ga morala prvič pustit tam, slaba 3 leta nazaj  sram Malo je manjkalo, da nisem jaz dobila pomirjevala Tongue Resno, se ne hecam. Bilo je prvič, da je šel pod poseg, nikoli ni bil ločen od mene med samimi neznanimi ljudmi, na smrt se je bal veterinarjev ... mislila sem, da se mi bo zmešalo.

Pa so mi lepo vzeli psa iz naročja, me poslali ven (in resno razmišljali, če bom preživela  Roll Eyes) psa pomirili tako, da nisem mogla verjet in to mojega razvajenca, ki se res na smrt boji veterinarjev! Pa ga je Matko tako obvladal, na prijazen, nežen a odločen način, da sem bila brez besed. Od takrat naprej hodimo samo tja, Ori mu zaupa, jaz pa tudi.

Kot rečeno, so ga uspavali (nisem bila zraven, tudi ti ne boš) mu porihtali zobke in me v roku ene urce poklicali, da je Ori zbujen in vesel, da je vse ok in, da lahko pridemo čez urco in pol po njega. Jaz sem pa spet cvilila od olajšanja in veselja  Roll Eyes Ko sem prišla po njega, ga je bilo eno samo veselje in jaz nisem mogla dojet, da je bil pod narkozo.

Moj kosmatinček bo julija star 16 let, pa je imel pol leta nazaj res hudo operacijo. Pri Matkotu je moral biti en teden, bilo je zelo, zelo, zelo hudo, jaz sem mislila, da se mi bo kar odpeljalo, so pa dr. Matko in celotna ekipa tako poskrbeli za Orija, da sem jim neskončno hvaležna, res, dobesedno so rešili Orija pri tem pa še skrbeli, da sem jaz preživela, ker se mi je res mešalo. Kapo dol za njih iz moje strani.
Torej, smo preživeli in moj miško je danes en vesel kosmatinec, ki komaj čaka, da pridem domov in greva malo ven Wink

Da te malo potolažim, da zobki niso nič hudega in, da boste tudi vi preživeli in bo to za vami Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #85 : torek, 13.05.2008 : 11:09:59 »

Smiley  No iz naročja mi ga ravno ne bodo mogli vzet, ker je malo velik za v naročje. Res hvala za tale post. Čeprav se mi bo še vedno mešalo dokler ga ne pridem iskat, zdaj vsaj vem kako bo to potekalo.
16 let je star Smiley To so pa leta. Verjetno se mu lepo godi pa noče še it Wink
Bomo že dali skoz te zobe. Kar se mora se mora. Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #86 : torek, 13.05.2008 : 12:23:28 »

Tudi mi smo tam dali zobke pucati, kar ob kastraciji. Pa še kremplje so zrihtali, ob tej priliki - kompletni servis pač. Tudi moj je ena taka mamina maza, ki ni rad ločen od mene v tujem okolju, pa je bilo vse ok. Ko sem prišla ponj, sem ga slišala malo jokcat, ampak to bolj za to, ker ni bil vajen biti v boksu. V glavnem - ni panike sploh Wink
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #87 : torek, 13.05.2008 : 13:40:53 »

Zdaj me je pa že malo strah, da sploh ne bo želel stran od veterinarja  Cheesy
Joj to bo še jok. Moj je prava jokica. Volk pa tak  Grin 
Teh nekaj ur se mi bo po mojem srce ustavilo  sram
Sej ne vem kam se bom dala.  Undecided
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #88 : torek, 13.05.2008 : 13:57:23 »

Hja, jaz sem morala nazaj v službo, me je malo zamotilo a neke produktivnosti vendar ni bilo Roll Eyes
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #89 : torek, 13.05.2008 : 14:04:24 »

Hja, jaz sem morala nazaj v službo, me je malo zamotilo a neke produktivnosti vendar ni bilo Roll Eyes

Mi bomo kr počakali v bližini Smiley Sej rudnik je blizu Wink

Aja, a tisto 10% za člane še velja in ali se šteje pri zobnem kamnu tudi? Sej je poseg  Tongue

Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: zobni kamen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines