mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:05:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiki in njegov Zverinjak  (Prebrano 158559 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #105 : sreda, 26.05.2010 : 13:44:05 »

Oj, Maja, pri vas pa imate pestro:) Čedni kosmatinci in kosmatinke...  Cheesy

Sicer pa (da Briti ne smetim več teme) - glede našega faksa in veterinarjev... Meni je čist jasno, kakšna je situacija, koliko folka gre na naš faks res z veseljem, se povsem zavedam vsega sranja in tega, kako dela veliko veterinarjev in inšpektorjev... Mi pa ne bo nikoli jasno, zakaj tako. Res ne. Ne razumem brezbrižnosti oz. tega, kako je lahko ljudem vseeno. Mislim... Vem, zakaj, ampak ne razumem...  Tongue Kar se pa izjave našega profesorja tiče...  Huh  Huh Huh

Ajde, uživaj z vsemi zverinicami.  Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #106 : sreda, 26.05.2010 : 14:44:40 »

O sranje. A nismo nekje ze imeli en seznam katerih zivali ne vzamejo? Mogoce ves?
tisto, kar je lovno, ne. In kar ni ogorzeno al kako ze. Bo pridna bolj vedla Smiley Vrane zagotovo ne, to ti lahko potrdim jaz Smiley Smiley Smiley
Se dobro, da imamo ZZZiv, ki ocitno v praksi dopusca, da vrane in recimo kune belice trpijo ali jim visijo stran noge. Ker to ocitno niso zivali. Al kaj?

Drugace pa - Spela  Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #107 : četrtek, 27.05.2010 : 14:04:00 »

Spela je zakon, itak!  Smiley

Sicer pa je stanje v nasem "hospitalu" tako:

Gasilec Samo je ze skoraj cisto udomacen, cez vikend, ko gre Vili (dihurcek zacasnik) v nov dom bom malo menjala razpored kletk, glede na preizkuseno bo potem kaksen dan siten in hud na vse zivo, potem bova pa pocasi zacela probavat s spuscanjem izven kletke. Izgleda, da jo je vzel za svoj dom in se v njej pocuti varno, ce ga dam ven, je pa cela drama. Ni sicer tako, da bi mi ravno v glavo skakal, amapk udobno mu pa ni. Sicer je fajn. Mini je spoznal ze tudi malo od blizje, saj je tamala sova zadnjic kar meni nic, tebi nic skocila notri v box in vse prestafnala, ko sem mu cistila wc. Pa se ni kaj dosti razburjal.

Kuna Tuna je tudi ok. Lepo je, iztreblja in se redi. Sicer pocasi, ampak bo. Vceraj sem z nje potegnila se tri klope, upam, da sem zdaj uspela najt vse. Danes sem izumila se nov nacin hranjenja - cucelj na brizgo - in se super obnese. Flaska mi je zaenkrat se prestorasta, ker tamala se ne vlece dovolj mocno in se ne vidim tocno koliko poje (smo se v ml). Brizga sama je sicer fajn, ampak me je malo skrbelo, da ji z robom ne poskodujem dlesni, no, ta nova metoda je pa zakon.
Tolk za danes.  Smiley
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #108 : četrtek, 27.05.2010 : 16:54:16 »

Ko bi ti vedla, kakšna skala se mi je odvalila od srca, ker si jo vzela. Oziroma moram povedat, da sem skalovje puščala od Ljubljane do Celja, sploh pa ko tole preberem, se mi kar smeji. Res me je panika grabla, če bom sploh znala pikico pri življenju obdržat do naslednjega dne. Če boš karkoli rabla, mi povej prosim.
Pa še enkrat 100000000000000000000000000x hvala!

P.s. Vsem ostalim puncam se tudi opravičujem, ki sem jih klicarila, saj res nisem vedla več, kaj še naj naredim.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #109 : petek, 28.05.2010 : 14:18:12 »

Kune Tune ni vec.  Undecided Je vceraj zaspanckala ... Res mi je hudo, ceprav je pri takih drobizih, se posebno najdenckih, vedno za racunati s tem, ampak ker je bila se popoldan precej zivahna, me je presenetilo. Niti malo ni bilo videti, da je kaj narobe, box sem imela 20 cm od sebe, pa nisem niti videla, niti slisala kaksnih posebnosti. Eno uro nisem gledala notri in ...
Vzrok - odpoved srca. Zakaj ne vem, histologije ne mislim delat, je imela pa precej endoparazitov.
Skoda, mis tamala ... Cry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #110 : petek, 28.05.2010 : 14:20:22 »

Ojej  Cry
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #111 : petek, 28.05.2010 : 14:22:17 »

maja01   Kiss in objem
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #112 : petek, 28.05.2010 : 14:28:23 »

Žal mi je, maja01.

Drži se!  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #113 : petek, 28.05.2010 : 21:05:38 »

Ojoj...moje sožalje! Cry Cry Cry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #114 : petek, 28.05.2010 : 23:00:30 »

 Cry Cry Cry
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #115 : sobota, 29.05.2010 : 09:06:05 »

Žal mi je Maja, moje sožalje Cry Cry.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #116 : sobota, 29.05.2010 : 09:51:04 »

Žal mi je, Maja. Naj ti bo v tolažbo, da je mirno zaspančkala.  Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #117 : ponedeljek, 31.05.2010 : 20:53:39 »

Hvala vsem ...  Kiss Undecided

Sicer si cas zapolnjujemo z udomacevanjem Gasilca, z infuziranjem nase Taz (ledvicke) in podobnimi neumnostmi. Gasilcka sem vceraj prvic spustila iz boksa  in se sedaj, poleg navajanja na mene izven kletke (ce stojim sem cela grozna  Roll Eyes Tongue), na Spelo (ce ga gleda je cela grozna, ce se premakne pa se bolj  Roll Eyes) na novo uci hodit. Ena od zadnjih tac (oz. ena stran medenice) je bolj poskodovana in je precej atrofirala in je se ne uporablja tako kot bi bilo treba. Se izboljsuje in se bo s hojo se bolj, ampak ta hip na trenutke izgleda obupno (ker jo prav potegne za sabo).
Vec kot ocitno na lokacijo nazaj ne gre, a ne ... (ceprav on bi sel ven) Roll Eyes Tongue Tako da iscem dom za odraslega, crnega, ne prav prijaznega kriplastega macka  Grin Grin Grin (ce bi slucajno koga zamikal, Samo slisi na 040 395 995).

Bomo pa kranjcankam naredili malo prometa, ker je bil nas razdisani baldrijanov brcko prva igraca, ki mu je vsaj malo potegnila na igranje.
m.

Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #118 : ponedeljek, 31.05.2010 : 21:34:54 »

Ti kar delaj promet...  Wink bomo poskrbeli za dostavo, ane?  Roll Eyes
Čiki-Kiči itak še vedno čaka na obljubljeno "igračko", revček...
(jaz pa na kavo, samo da ne boš stala... če si res takoooo grozna!)  Tongue


Samo the kripelček  Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #119 : torek, 01.06.2010 : 10:51:00 »

Sredi noci mi je kapnilo. Macek ima vendar cisto napacno ime! trmoglavka butnglavc In to se zgodi meni, veliki fanici, obozevalki in kvazi poznavalki - da ga ne spoznam v prvo. Macek je namrec sam Dr. House! 

(Gasilec Samo mu res ne pase, pa naj smo jim se tako hvalezni za pomoc)

alexx, ja kofe in pripopredaja bi bla fajn (obljubim, da bom sedela). Na Ciksovo darilo sem pa pozabila, priznam  sram
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines