mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 01:01:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 631896 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2730 : četrtek, 18.02.2010 : 10:47:48 »


Na žalost se dogaja in se bo dogajalo. Potrebno bo podrobno analizirati potek celotnega obveščanja (kar je, bo zanesljivo storjeno).

Kar me čudi pri vsej stvari glede odhoda DT in PS na kraj, je to da nista šla na kraj že zgolj zaradi samega dejstva, da je v ta, takrat opredeljen dogodek, ki je neznano kdaj prešel v uradoma pregonljivo kaznivo dejanje, vpleten Baričevič in njegovi psi. Že zgolj ti dve dejstvi in posledica ter znana preteklost v zvezi njih, so nakazovali na odmevnost dogodka, zaradi katerega je nujna njuna, vsaj navzočnost, če že ne prevzem preiskovalnih dejanj.

Ali sta bila obveščena o ostalih indicih, okoliščinah..., ki bi lahko nakazovali na sum kaznivega dejanja?

Drugo, kar me pa še najbolj moti glede DT in PS pa je, da ju tudi vse okoliščine, indici ter dejstva, ki so bile objavljene takoj po dogodku (tudi odmevnost) niso privedle do tega, da nista zahtevala dodatne informacije, pojasnila... in naknadno prevzela preiskovalna dejanja.

DT je ukrepal šele po prijavi KD s strani DZZZ!?

Ali mi lahko to kdo razloži?
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #2731 : četrtek, 18.02.2010 : 10:48:08 »

In pol ,ko bodo vse zmerili, stehtali  in izračunali bo vsak privlekel iz žepa potrdilo, da je član kluba, tekmovalec, vzreditelj ali razstavljalec   Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2732 : četrtek, 18.02.2010 : 10:50:44 »

Ma, ne bodte smesni, saj boste vendar lahko postali vzreditelji, tekmovalci ali razstavljavci. Gospodje in gospe, ki kuhajo stalo od bulmastifov in svetujejo pri novem zakonu, pa vam bodo veselo dajali potrdila. Saj, ce kinoloski sodniki (prosto po eni od sodnic) ocenjujejo pozitivno vase cucke, ceprav si tega ne zasluzijo, potem lahko tudi od vzrejnih referentov in ostalega kinoloskega kadra te drzave racunate enake ugodnosti. Ta sodnica je tudi vzrejni referent, torej bo ze vedela, kako se stvarem streze.
 
A ni rekla vceraj VCS, da je treba it mladica kupit k rejcu in ne v stacuno, s cimer bi se naceloma strinjala, ce bi gospa rejca zamenjala z vzrediteljem. Kar pa se mi zdi nemogoce, ker ne verjamem, da loci eno od drugega.

Peibie, zdaj bi pa ze lahko vedela, da kjer je KZS zraven, mesanci ne obstajajo Tongue
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2733 : četrtek, 18.02.2010 : 10:55:19 »

T.R.U., sem prepricana, da se isto sprasuje velika vecina Slovencev.

Jaz se sprasujem tudi to, ali policist, ki pride na prometno ali kaksno drugo nesreco, vedno poklice ministrico ali morda kaksnega nadrejenega takoj nad njim? Stos je, da naj ne bi bilo suma za kaznivo dejanje, poklicejo pa najprej ministrico?
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2734 : četrtek, 18.02.2010 : 10:57:13 »

Citat
p.s. Kaja/Tanja, ja, dr. Rejec je bil. Mi je ostal v spominu njegov komentar na izjavo, da veliki psi ne spadajo v (majhna) stanovanje. Je rekel nekaj v stilu, da tudi košarkaš lahko normalno živi v garsonjeri npr.
Mene je prijetno presenetil.

No, sem vedela, da se (mi) ni izneveril. Smiley Smiley Sicer je pa tudi sam nekoc imel molose, mastinko in mislim, da bulmastifko ali pa anglesko mastifko. Take fajn dame so bile...od dalec seveda, sem jih srecevala v Ljubljani. Smiley
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2735 : četrtek, 18.02.2010 : 10:59:26 »

Ja, je omenil bullmastifa (ne vem, če samca ali samico), dogo, pa to, da je imel tudi sam velike pse.
Mi je pa bilo daaaaaaa, ko je Vidic govoril samo o pudlju in čivavi, ker sta primerna za urbano okolje. Saj je imel (ali še ima?) nemško ovčarko...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2736 : četrtek, 18.02.2010 : 11:03:01 »

Peibie, zdaj bi pa ze lahko vedela, da kjer je KZS zraven, mesanci ne obstajajo Tongue

Oz. obstajajo, ko je treba BBh pildke talat, clanarine in solnine pobrat. Tam so tudi mesanci ok, v druge mesane sfere se obicajno ne vtikajo.
Logiran

T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2737 : četrtek, 18.02.2010 : 11:04:03 »


DT je ukrepal šele po prijavi KD s strani DZZZ!?


Mogoče še tole, za boljše razumevanje:

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=200452&stevilka=2369
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #2738 : četrtek, 18.02.2010 : 11:07:12 »

T.R.U., sem prepricana, da se isto sprasuje velika vecina Slovencev.

Jaz se sprasujem tudi to, ali policist, ki pride na prometno ali kaksno drugo nesreco, vedno poklice ministrico ali morda kaksnega nadrejenega takoj nad njim? Stos je, da naj ne bi bilo suma za kaznivo dejanje, poklicejo pa najprej ministrico?

Ne, obvešča se verižno. Policist s kraja obvešča OKC, OKC dalje PS in DT.
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #2739 : četrtek, 18.02.2010 : 11:09:33 »


Peibie, zdaj bi pa ze lahko vedela, da kjer je KZS zraven, mesanci ne obstajajo Tongue


Čakaj, čakaj, a zato mene že zdaj na Vursu nihče ne šljivi, ko prijavljam prostoletajoče cucke? Niso poštempljani, torej jih ni? Zdaj sem pa razsvetljena.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2740 : četrtek, 18.02.2010 : 11:13:50 »

A tole s plečno je mišljeno na osebo? No ja, saj tudi če je na gopsodinjstvo lahko pač z Boris oba na UE prijaviva svoje gospodinjstvo in imava 4 bullmastife - vsak dva s plečno 40 ali več, ne?

Kaj pa, če imata dva plečno 15 en pa nad 40? Ali pa trije s plečno 39,5, to je pa potem tudi uredu, ne? Sem neumna pa ne znam izračunati koliko psov imam lahko v različnih primerih?

A če prekoračim tele plečne mi bodo pa psa vzeli ali kako? Ali pa če mi pes slučajno preveč zraste ga bom mogla pomanjšati ali bodo odvzemali pse in jih v zavetišča dajali. Res ne razumem. Meritve bodo pa na dom prihajali opravljati s policijskim spremstvom ne?

POPOLNI IDIOTI.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2741 : četrtek, 18.02.2010 : 11:17:24 »

Ne, teh 14 inšpektorjev, ki že zdaj ne zmorejo minimalnega nadzora, bo hodilo okoli z metri in vagami ter merilo in tehtalo nas in naše pse. Jaz si bom pa 17kg oz. 19,5kg kamnov okoli pasu zavezala, da bom dovolj težka. Aja, pa še dobro, da nosim štikle, tako bom mogoče celo dovolj visoka  Tongue
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2742 : četrtek, 18.02.2010 : 11:18:43 »

p.s. Sasenka, jaz tudi ne vem, kam uvrstit 72cm psa in 15cm psice. A to seštejem in potem delim z 2 ali kako?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2743 : četrtek, 18.02.2010 : 11:19:32 »

a si predstavljate pravljičnost, kaj vse bi se lahko doseglo s pravo in sposobno osebo na vrhu Vursa? trmoglavka
Logiran

Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #2744 : četrtek, 18.02.2010 : 11:20:06 »

Mene je "dejansko dejansko dejansko "najbolj zbodel del stavka, ki ga je VČŠ izustila: Mi smo vendarle administrativna veterina....

WTF?    bruham bruham bruham butnglavc
Logiran
Strani: 1 ... 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines