mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:45:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624562 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #30 : torek, 02.02.2010 : 20:25:59 »

Pa saj ne morem verjet  Cry
Tiste strokovnjake, ki se odločajo pravilno jih skinejo, po drugi strani pa upoštevajo mnenja tistih, ki to sploh niso. Tole ni samo kaplja cez rob, je konkreten cunami, ki bo upam dodobra ocistil tistile VURS in se kaksno umazanijo zraven.  Angry
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : torek, 02.02.2010 : 20:28:10 »

jadrankaj, ta trenutek nimam pojma, vem pa, da je treba spremljati vse izjave, na kup zbrati vse, kar je bilo napisano, ugotovljeno ..., spraviti k raziskovalnem delu novinarje, da raziscejo vsa mogoca in nemogoca ozadja, da obvescajo javnost o vsaki vejici, ki je sibala "od tu do tam" - skratka, ce bo treba, bo najbrz zdaj treba povzdignit glas, morda tudi na dvoriscu MZK ali se kje.

Moram pa priznat, da sem tako ogorcena, jezna, zgrozena, da sploh ne dojemam, kaksne razseznosti danasnji dogodek (seveda s pomocjo predhodne odlocitve **) nosi za nas v prihodnost. Res ne. Naivno upam v racionalno razmisljanje in reagiranje ljudi. Zal me spremlja odziv po prejsnjem napadu, za katerega vsi vemo, da je bil katastrofa. Zdaj, ko je umrl clovek, pa spoh ne vem, kaj naj pricakujem.
Logiran

Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #32 : torek, 02.02.2010 : 20:32:17 »

Citat
Dovolj je tega, da nas terorizirajo psi, ki imajo neodgovorne lastnike. Na žalost je življenje ljudi pred življenjem psa in ko pride do hudega ugriza ni drugega kot evtanazija in pika!

Kdo se bo pa končno začel ukvarjat z neodgovornimi skrbniki?
Če izhajamo iz tega, da se psi ne naredijo sami "nevzgojene" potem je tukaj še samo skrbnik. On psa evtanazira in se reši vse odgovornosti. Mislim, da tudi to ni prav.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #33 : torek, 02.02.2010 : 20:33:14 »

Simi, sori, ampak kdo sta Cerne in Sterman?  sram
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #34 : torek, 02.02.2010 : 20:35:40 »

omg...
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #35 : torek, 02.02.2010 : 20:39:18 »


simi; da ne bom narobe kaj sklepala - a ti pišeš v imenu pasje šole B____?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #36 : torek, 02.02.2010 : 20:40:30 »

Za vsako rit palca raste, samo tale palica je bila pa kruto kruta. Smrt človeka zaradi neukrepanja pristojnih in trdoglavih naduvanih lastnikov je pa res preveč.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #37 : torek, 02.02.2010 : 20:41:58 »

Moram pa priznat, da sem tako ogorcena, jezna, zgrozena, da sploh ne dojemam, kaksne razseznosti danasnji dogodek (seveda s pomocjo predhodne odlocitve **) nosi za nas v prihodnost. Res ne. Naivno upam v racionalno razmisljanje in reagiranje ljudi. Zal me spremlja odziv po prejsnjem napadu, za katerega vsi vemo, da je bil katastrofa. Zdaj, ko je umrl clovek, pa spoh ne vem, kaj naj pricakujem.
Enako ...  Lips Sealed
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #38 : torek, 02.02.2010 : 20:44:31 »

 Sad
"24 ur zvečer" se danes začne ob 22.55, da ne bo kdo zamudil.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #39 : torek, 02.02.2010 : 20:44:46 »

"... Kmalu zatem je zdajšnji kmetijski minister Milan Pogačnik podpisal odločbo, s katero je dovolil, da pse vrnejo lastniku, a pod določenimi pogoji. Odločitev je dvignila precej prahu v javnosti (najglasnejši je bil opozicijski SLS), a je minister zatrdil, da je v celoti sledil stališčem sodbe upravnega sodišča in enotnemu mnenju neodvisne strokovne komisije."
http://www.rtvslo.si/crna-kronika/bulmastifi-v-ljubljani-tokrat-raztrgali-lastnika/222684
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #40 : torek, 02.02.2010 : 20:48:12 »

O groza..

Odstop Čadoničke bi bil edini pravilen. Res je dovolj tega, da Vurs greje stolčke in za svoje plače ne naredi NIČ, kar je v najboljšem interesu živali Angry
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #41 : torek, 02.02.2010 : 20:51:14 »

Simi, sori, ampak kdo sta Cerne in Sterman?  sram
Krivi so tudi "strokovnjaki", ki so izdelali "strokovno" mnenje: ALENKA ČERNE iz Ljubljane, MARJAN KASTELIC veterinar in FRAN ŠTERMAN iz Ljubljane.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #42 : torek, 02.02.2010 : 20:51:33 »

Simi, sori, ampak kdo sta Cerne in Sterman?  sram


Odgovor najdeš tule: http://www.dnevnik.si/debate/pisma_bralcev/1042293908
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #43 : torek, 02.02.2010 : 21:05:14 »

Ne samo odstop Špeličke Angry
Bi bilo pametno da odgovarja še pred Kosovo komisijo.
In z njo vsi tisti ,ki so prisostvovali da se te pse vrne nazaj lastnikom.

In upam da jih bo fejst vest grizla do konca njohovega življenja, ker oni so krivi za smrt človeka ( pa če tudi je bil to neodgovorni lastnik).

Mi gre pa na k*** za kakšne nesposobneže gre denar iz proračuna.... kakšne loozerje  jaz in mi vsi financiramo z našimi davki.

Špelička pa če ima ksiht naj še danes odstopi. Angry

Če ne bo, potem bo pa potrebno sprožit eno akcijo ... al pa še gonjo pa makar iz strani lastnikov psov, da se vse te akterje  odžaga.

100% ne smemo pustit da se vse to spet sprevrže v eno gonjo proti vsem lastnikom psom, in zopet razno razne stigmatizacije določenih pasem.

Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #44 : torek, 02.02.2010 : 21:13:14 »

simi; da ne bom narobe kaj sklepala - a ti pišeš v imenu pasje šole B____?
ja in v svojem
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines