mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:06:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624555 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Leibniz
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #465 : petek, 05.02.2010 : 13:56:43 »

Hi! Jaz sem na forumu odprla novo temo: Skrajšan pasji rep. Ker se tema v bistvu nanaša na pse, ki postanejo nasilni in na vprašanja o bulmastifih, ki so pred kratkim umorili svojega gospodarja, ste VABLJENI, da temo komentirate. Če se sprašujete kakšno vezo imajo repi in nasilne pasme skupnega, me ne sprašujte tega v tej temi, ampak samo pojdite na mojo temo, kjer je vse razloženo. Azn.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #466 : petek, 05.02.2010 : 14:04:28 »

Leibniz, edini komentar, ki je tam mozen, je ze objavljen. Drugih ne bo, ker je o rePih, o pasmah, o bulmastifih in na sploh o psih treba vedeti kaj vec za taksne razprave. Tudi tukaj je ne bo, zato je tvoje nadaljevanje nesmiselno. Napoten/a si tam na ustrezno temo.

Zala_, nekje na netu je posnetek (nekje v tej temi je tudi link zraven mojega poziva, naj dokaze famo o zlatih prinasalcih), ko je vceraj Cadonic-Speliceva dala izjavo, da je v Sloveniji 20% rodovniskih psov in 80% mesancev. Ali se vsakih 5 minut spomni nekaj drugega?

Ja, histerija je neizmerna in folk, na celu z novinarji, politiki, strokovnjaki in "strokovnjaki" ne ve, kaj je jajce in kaj kokoš.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #467 : petek, 05.02.2010 : 14:07:52 »

Evo, najdete na videu pod naslovom "Zakaj ni prepovedi nevarnih pasem?" na http://24ur.com/novice/slovenija/vsi-pravijo-da-so-na-nevarnost-opozarjali.html#video
Logiran

Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #468 : petek, 05.02.2010 : 14:08:02 »

Na moj telefon dnevno pride od 5-8 klicev ljudi, ki želijo:

- da jim jaz odpeljem njihovega psa na evtanazijo, ker je ugriznil ali renčal na koga ali je ljubosumen na vnuka ali kaj podobnega,
- da sprejmem njihovega psa v zavetišče.

Vsi klici so zapisani z vsemi podatki. Če torej želite 6 let starega huskyja, 9 let starega ovčarja, 7 let staro kuzlco, ki napada in je na ketni, 2 leti starega rotvajlerja, ki ne mara sosede, 4 leta starega mešanca, ki se potepa itd., prosim, dobrodošli.

Histerija do konca.
Dej, pridi še po mojega, ko že okol hodiš, ker baje ZPji največ ljudi pogrizejo, pa itak je že star in bojo samo še stroški z njim.  butnglavc butnglavc butnglavc

Ampak resno: Bi rekla, da gre delno za histerijo, delno pa za to, da so ljudje našli razlog, da se znebijo psa, ki jim je odveč in pričakujejo, da "zdaj boš pa ja razumela". Sad
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #469 : petek, 05.02.2010 : 14:10:43 »

Pol pa lahko še k meni po ene tri prideš, ker jih bom imela po novem preveč.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #470 : petek, 05.02.2010 : 14:17:28 »

Pol pa lahko še k meni po ene tri prideš, ker jih bom imela po novem preveč.

Ne jih čipirat pa ne bo nihče vedel čigavi so oziroma mogel dokazat, da so tvoji. Čipiranja tako ali tako ne preverjajo, če ga že, pa tudi kljub dokazom ne kaznujejo kršitelja.
Logiran
Leibniz
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #471 : petek, 05.02.2010 : 14:19:33 »

Jana saj ni treba bit tak agresivna Sad. Nisem trdila, da karkoli vem o bulmastifih, ne o "nevarnih pasmah" ne o tem, katerim pasmam režejo repe. Kot si lahko razbrala je moj pes bil mešanček, pa je neki veterinar hotel, da mu odrežemo repek, češ da se tibetanskim teriram (za to vrsto ga je imel) reže rep. In do sedaj še nisem srečala tibetanca, ki bi imel rezan rep, torej mi je dal napačno informacijo in kdo drug, ki bi ga ubogal (jaz ga nisem), bi lahko temu sveto nasedel. Na razpravo sem zato povabila tiste, ki imajo s tem izkušnje, predvidevam pač, da so na tem forumu ljubitelji različnih pasem, tudi tistih z skrajšanimi repki, moje vprašanje je bilo kakšne so njihove izkušnje in če mnenje tega kinologa drži. Rada pa tudi vidim, da ljudje pogledajo tja kamor navadno ne in od medijev sem pričakovala, da bodo dali to informacijo a je niso, zato sem POVPRAŠALA tukaj.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #472 : petek, 05.02.2010 : 14:20:45 »

Moj post zgoraj je sarkastičen. Da ne bo kdo zares ideje dobil.
Logiran
cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #473 : petek, 05.02.2010 : 14:23:54 »

Jaz sem pisala županu Jankoviču, v urad predsednika vlade in urad predsednika države, da naj nagovorijo ljudi v zvezi s strahom pred vsemi psmi, ki se je pojavil.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #474 : petek, 05.02.2010 : 14:26:06 »

Leibniz, saj Jana ni agresivna. Napotila te je tja, kjer smo o rezanju repov že debatirali. Preberi si napisano, pa potem tja postavi vprašanje, če te še kaj zanima.
Če bi vsi odpirali teme kjerkoli o čemerkoli, bi bil tale forum v parih dneh čisto nepregleden.

Sicer je pa tole tudi off topic. Sad
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #475 : petek, 05.02.2010 : 14:27:24 »

Jaz sem pisala županu Jankoviču, v urad predsednika vlade in urad predsednika države, da naj nagovorijo ljudi v zvezi s strahom pred vsemi psmi, ki se je pojavil.

Bi jim bilo treba poslati vabilo za predavanje v Kinoteki, da bodo kaj slišali o odgovornem lastništvu. Wink
Logiran
cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #476 : petek, 05.02.2010 : 14:30:12 »

Saj lahko ti, da ne bo vse iz mojega naslova Smiley
Logiran
Leibniz
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #477 : petek, 05.02.2010 : 14:31:20 »

Ja vem, ampak jaz sem nova tukaj, ne poznam še nikogar tako posebej in niti pravil teh forumov. Sem pa res napravila napako v naslovu. Pišem tako, da ne gledam na tipkovnico in v bistvu se na forumih pa tudi včasih v pogovorih težko pravilno izrazim. Je pa res off topic. Nisem vedela, da je tema že bila odprta.  Saj pravim, da sem tukaj čisto na novo in vseh tem niti približno ne poznam  sram.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #478 : petek, 05.02.2010 : 14:34:01 »

Saj vem, da lahko tudi jaz - vendar bi verjetno bolj zaleglo, če jih povabi organizator. S poudarkom, da bodo iz prve roke in od izkušenih profesionalcev izvedeli marsikaj zanimivega in trenutno perečega.

Grem takoj puncam povedat Wink

Logiran
cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #479 : petek, 05.02.2010 : 15:01:08 »

Za Cats Wink

Elektronski naslovi, da ne bo treba iskati, če seveda že nimajo:
Župan: glavna.pisarna@ljubljana.si
Predsednik vlade: gp.kpv@gov.si
predsednik države: gp.uprs@up-rs.si
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines