mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:10:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624325 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
majpot
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #885 : ponedeljek, 08.02.2010 : 18:50:36 »

Jaz sem pri vsem zraven. Zelo se strinjam z Dani. Ne smemo dopustiti, da bodo pometli preprogo, za kar se vsi neznansko trudijo. Za peticije ali iniciative, sem slaba, nimam pojma kako se to dela ,dejstvo pa je, da se to mora narediti in sicer čim preje, dokler se vroče žemljice še prodajajo. Mislim, da jih bo zelo hitro konec, ker je vpleten vrh naše preljube deželice.

Moksa, ne najdem več tiste teme, kjer je bilo govora Do kdaj bomo še prenašali, ker smo se zmenile za konec januarja, zato sem se zdaj javila tukaj. Sorry.
Logiran
ime
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #886 : ponedeljek, 08.02.2010 : 18:58:49 »

Lahko prosim link do peticije.

Ja, zadeva ima res globoko sporočilo. Če te dovolj dolgo plastično jeb... se enkrat obrneš in ugrizneš. Pa naj bo to sporočilo za naš vrli VURS in ostale akterje tele afere.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #887 : ponedeljek, 08.02.2010 : 19:11:28 »

Pravkar so na 24ur povedali, da na Oražnovi ni bilo pesjakov, temveč le ena lesena hiška.

Kdo je 5.1.2010 z VURS opravil nadzor in kakšno je poročilo ali drugače, zakaj niso bili 5.1.2010 psi odvzeti, oz. zakaj niso bili odvzeti vse od junija 2009, saj pesjakov po zahtevah komisije očitno ni bilo.

Poleg vseh odgovornosti zahtevam tudi polno odgovornost vodje VURS! VURS je namreč tisti, ki izvaja nadzor in izgovori Čadonič Špeličeve o nepredvidljivih urah Baričevičevega sprehajanja psov ne pijejo vode. Nihče mi namreč ne bo rekel, da so od 22.junija 2009, ko je Baričevič dobil nazaj pse, pesjaki prihajali, ko je prihajal inšpektor in odhajali skupaj z inšpektorjem neznano kam. Ali pa inšpektor sploh nikoli ni bil tam.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #888 : ponedeljek, 08.02.2010 : 19:39:30 »

Vsaj 24 ur še poroča o teh zadevah. Upam, da ne končajo in brskajo še naprej. Se opravičujem, ampak ali je kakšna peticija morda že?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #889 : ponedeljek, 08.02.2010 : 19:41:35 »

http://24ur.com/bin/video.php?media_id=60407311&section_id=1&article_id=3221897
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #890 : ponedeljek, 08.02.2010 : 19:56:07 »

A je pozabila, da je prvotno odločbo (odločbe) inšpektorja o uspavanju prav ona preklicala?
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #891 : ponedeljek, 08.02.2010 : 19:56:23 »

Imam predlog. Ustanovitev skupine na Facebooku z naslovom "Minister Pogačnik in vodstvo VURS-a naj odstopijo", potem pa vsi vabimo po svojih seznamih "frendov". Spomnim se, da je zadnje čase pritisk preko FB bil kar odmeven v javnosti.
Kaj pravite?
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #892 : ponedeljek, 08.02.2010 : 20:00:42 »

A je pozabila, da je prvotno odločbo (odločbe) inšpektorja o uspavanju prav ona preklicala?
Se tudi jaz sprašujem. Prav tako so zgleda na to dejstvo pozabili tudi mediji Roll Eyes
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #893 : ponedeljek, 08.02.2010 : 20:02:52 »

http://24ur.com/novice/slovenija/baricevic-ni-imel-treh-pesjakov.html#video

Tule je še prispevek iz Sveta, o poti odločb po sodiščih, ministrstvih.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #894 : ponedeljek, 08.02.2010 : 20:08:51 »

Strinjam se s polzek. Izvirni greh se ze nekaj let sploh ne odpre kot problem. Nikjer. Ne v medijih, ne v politiki, najmanj na VURS. Oznaciti pse in izvajati zakonodajo od prve do zadnje tocke. Za oboje je v celoti odgovoren VURS.

Jean, super Smiley
Se bolj super bi morda bilo, da se agilitasi zberete na kup. Trenutno je tezko s kaksnimi konkretnimi organiziranimi odzivi na pripravljanje zakonodaje, ker je se nihce ni "na plano stresel". Zato pa pravim, da bi bilo super dobiti "predloge", ki verjetno ze kje krozijo okrog. KZS ze kar precej casa pripravlja (ze pri prejsnji spremembi zakona so poskusali, ce se ne motim) svoje, na spregled pa ni nikjer nicesar. Vsaj jaz nimam in ne najdem. Ce lahko kdo do teh materialov pride? Morda lahko kot clani zveze zahtevate, oz. zahtevate kaksna pojasnila, kaj pripravljajo in kam "vas peljejo".

zakaj niso bili upoštevani predlogi?  Huh
Ker:
- jih zakonodajalec ni upošteval, čeprav jih je verjetno pozval k podajanju predlogov in prebiranju predloga zakona
- ker so bili njihovi predlogi v razhajanju s tistimi, za katerimi stojijo močnejši lobiji.

Vsaj tako sceno poznam jaz z drugega področja.  Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #895 : ponedeljek, 08.02.2010 : 20:12:37 »

Imam predlog. Ustanovitev skupine na Facebooku z naslovom "Minister Pogačnik in vodstvo VURS-a naj odstopijo", potem pa vsi vabimo po svojih seznamih "frendov". Spomnim se, da je zadnje čase pritisk preko FB bil kar odmeven v javnosti.
Kaj pravite?

kvisnar, brez zamere, vendar kaj si mislim o FB skupinah, imam napisano v svojem FB profilu in se glasi:

Nikakor ne morem razumeti ljudi, ki se pridružijo vsaki debilni FB skupini, pa niti tega ne pogledajo, kaj piše v predstavitvi. Samo, da je naslov udaren in vam na kožo pisan, pa ste zraven. Če še kreator sproti šteje, koliko vas je, je pa sploh super. Pasjeljubci, ste res prepričani: "da so nevarni izključno in samo LJUDJE ki pse iz pasem vzgajajo"? Za posrat!

Iz zgornjega najbrz vidis, kaj si mislim o pasjih FB skupinah, o famoznih črednih stevilkah in zakaj agitiranja za FB tukaj ne bo.
Logiran

cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #896 : ponedeljek, 08.02.2010 : 20:13:14 »

Če je samo en pesjak in so vursovci hodili na kontrole, Čadoničeva gre zagotovo, najbrž?
Za to pač nima opravičila.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #897 : ponedeljek, 08.02.2010 : 20:16:47 »

Ja no, saj vendar pesjaki sploh niso pomembni! Važno je, da ž njim niso mogli vsakič na sprehod. To jih jasno opere vsake odgovornosti!

 bruham
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #898 : ponedeljek, 08.02.2010 : 20:18:58 »

Aja, nic nimam proti FB skupinam, sem pa prepricana, da lahko vsak z veliko vecjim ucinkom da link na peticijo, kaksen tekst, spletno stran ... v svoj profil in osebno povabi tiste, za katere ve, da vedo, kaj bodo podpisovali in kaj podpirali. Cifre zaradi cifre, ali da bi sodelovala pri necem, kar bi vmes ze 100 krat okrog obrnili, potem pa bi s tem nek novinar sel na TV? Sorry, me ni zraven.

cicibesika, se strinjam.
Logiran

cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #899 : ponedeljek, 08.02.2010 : 20:27:15 »

Ne vem, najbrž če so bila določila, da morajo biti in niti ob času vrnitve niso bili, je to jasen prekršek. Mislim, da to ne more tako zlahka skozi. Najbrž je pa le še kje kakšen del pravne države (institucija), ki bo ukrepala in ni skorumpirana. Vsi pa najbrž le niso povezani. Drugače je pa to res čisti pokop države.
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines