mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 07:08:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 629533 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1020 : torek, 09.02.2010 : 22:58:37 »


Zdaj sem že par krat prebrala, da so pse že skremirali  (a ima kdo točne info?)....kakšno obdukcijsko poročilo pa še pol delajo? Na čem?Huh
Bo jutri kar tak nekaj spisano..  Sad((

Tudi G. B. so zelo hitro "pospravili". Se mi zdi prav tako čudno...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1021 : torek, 09.02.2010 : 23:00:43 »

Zdajle je spet nekaj na PopTV
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1022 : torek, 09.02.2010 : 23:08:23 »

Do sedaj so dolocili identiteto psov. Ostalo porocilo bo v tem tednu.
Nam zelijo povedati, da so identiteto psov, ki so jih peljali iz garaze (v medijih mrgoli posnetkov) na veterinarsko patologijo, ugotavljali en teden?
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1023 : torek, 09.02.2010 : 23:09:34 »

Očitno. bruham bruham bruham

Jaz se bom preselila na Kostariko. So hiše baje poceni.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1024 : torek, 09.02.2010 : 23:10:38 »

Ma Jana, to so taki strokovnjaki, ki ž Čadoničevo dolgo sodelujejo, menda ne dvomiš?  Shocked

Jaz se ne bom selila. Bom kar kle ostala in takim življenje komplicirala  Evil
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1025 : torek, 09.02.2010 : 23:15:55 »

Do sedaj so dolocili identiteto psov. Ostalo porocilo bo v tem tednu.
Nam zelijo povedati, da so identiteto psov, ki so jih peljali iz garaze (v medijih mrgoli posnetkov) na veterinarsko patologijo, ugotavljali en teden?

Ja. V bistvu niti ne. Želijo nam povedat, da nas imajo za popolne bebce.
Ne vem no... do tega trenutka sem bila prepričana, da za identifikacijo čipirane živali potrebuješ:

- čitalec,
- dostop do registra,
- psa v kakršnemkoli stanju,
- cca 10 sekund, da ti odpre register in cca 1 minuto časa, če si imel ugasnjen računalnik.

Ker je moje prepričanje seglo le do okoliščin, v katerih jaz dobivam pse, se mi ni posvetilo (Jana, zahtevam obrazložitev  predaja, zakaj med smajliji ni fejst žareče žarnice), da za identifikacijo treh bulmastifov, ki v lastni garaži lastnega lastnika raztrgajo do smrti resnično potrebuješ ves teden.

Lažnivci.
Logiran

Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1026 : torek, 09.02.2010 : 23:16:30 »

Do sedaj so dolocili identiteto psov. Ostalo porocilo bo v tem tednu.
Nam zelijo povedati, da so identiteto psov, ki so jih peljali iz garaze (v medijih mrgoli posnetkov) na veterinarsko patologijo, ugotavljali en teden?

 Undecided In še s ponosom je to povedala Angry
Potem se pa čudimo odzivu na dogodek v letu 2006, na hrte v KG... Mislim, da je Smetka v 2 postu te teme napisala: "Vida Čadonič Špelič, lepo prosim."


Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1027 : torek, 09.02.2010 : 23:17:41 »

Moram še to povedat, da me tale naš Barbika iz dneva v dan bolj živcira. A kar vsevprek bo podpiral svoje ministre, pa ni važn a telefonirajo in terorizirajo naokrog, al se delajo "nisam ja odavde" in nisem nič kriv, njemu je kar vse dobro in z resno faco izraža svojo neomajno podporo.  bruham

O gospe Vidi pa da raje sploh ne začnem. Kako se spreneveda, baba. bruham Angry

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1028 : torek, 09.02.2010 : 23:19:06 »

Janez Markeš, Delo: "Še o psih in karavani"

Po tragediji se je začela medijska obravnava primera. Najprej so prišli na dan dvomljivi prijemi pri sestavljanju treh zaporednih komisij in kmetijski minister je vzdržal argument o avtonomiji stroke in zakonitosti, ki jo je treba zagotoviti. Potem je na dan prišel podatek o lobiranju in diskreditaciji novinarke Dnevnika (Tatjane Pihlar) ter sum, da je zadevo naročilo kmetijsko ministrstvo. Urednik Ali Žerdin se je postavil novinarki v bran, komentatorka Tanja Lesničar - Pučko je postavila temeljno tezo: karavano je treba ustaviti, Pahor mora ukrepati. Medtem se je oglasila Liberalna akademija (Darko Štrajn). Poanta izjave je bila, da se v nevarnih razmerjih med politiko in stroko pojavlja nevarnost »izigravanja zakonodaje zaradi interesa vplivnega posameznika«. Več kot očitno je, so zapisali, da je na primeru zakona o skladu kmetijskih zemljišč minister podlegel lobijem, in ni se mogoče izogniti vtisu, da je tako tudi v primeru vrnitve psov Saši Baričeviču.

vir: http://www.delo.si/clanek/98873

Kaj pa je to bilo z diskreditacijo novinarke, ta del sem zgrešila?
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #1029 : torek, 09.02.2010 : 23:19:37 »

Mislim, pa kaj je to sploh mogoče???

Pa kaj res mislijo, da smo popolni bebci?
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1030 : torek, 09.02.2010 : 23:20:21 »

Citat
Želijo nam povedat, da nas imajo za popolne bebce.   

Kdo koga nateg---?? Angry
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1031 : torek, 09.02.2010 : 23:28:36 »

Glede na to, da so psi MORALI BITI zavedeni v register NEVARNIH PSOV in glede na to, da se vsi sklicujejo na to, da je bilo vse po črki zakona delano, potem tako, kot je rekla Smetka, rabiš ene 10 sekund ali manj, da odčitaš čip. Ja, jebemumaterkomurkoliže, a taki psi, s katerimi se naj bi par let ukvarjalo toliko institucij in strokovnjakov, niso bili niti čipirani ali kako??? Kaj so DNK test delali do zdaj ali kako? Pa kdo ima tu koga... Ne za norca, za totalnega debila?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1032 : torek, 09.02.2010 : 23:36:44 »

Sem cist bebasta po nesreci kliknla na kamne in se zjokala. V resnici ne obstajajo in nikoli niso, ce bo tako rekla lepa gospa z VURS. Smo res povsem nemocni?

Upam, da ne in upam, da so na celem veterinarksem faksu v enem tednu le nasli proklet citalc in odcitali cipe pravim psom.
In jutri se nam obeta novo jutro. Upam, da ne bo po temle kar tema za vedno ostala.
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #1033 : torek, 09.02.2010 : 23:42:06 »

Grdo gospo iz Vursa en klinc briga za KAMNE!!!. Jokam že cel dan,..... zaradi teh psov, zaradi KAMNOV, zaradi levkotičnega muca.

Klinc vse skupi. A bomo res prenašali še naprej vse tole??
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #1034 : torek, 09.02.2010 : 23:45:23 »

http://nish.blog.siol.net/2010/02/09/r-r/
Logiran
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines