mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 11:56:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632871 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1500 : četrtek, 11.02.2010 : 20:56:38 »

Saj, če bi bilo delovanje vseh vpletenih institucij transparentno, ne bi bilo treba ugibati in glede na vse slišano verjeti, da se je res zgodilo najhujše!

Če bi pristojne inštitucije delovale po črki zakona, do tega sploh ne bi prišlo oz. bi nekdo namesto tega, da je zdaj 2m pod zemljo, odgovarjal za svoja dejanja.
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #1501 : četrtek, 11.02.2010 : 20:56:57 »

KAAAAJ???!!!  Shocked Shocked Shocked Šele zdaj sem tale prispevek vidla  Undecided
Ubogi, ubogi psi, kakšne neznosne zverinske  bolečine so morali ti psi trpet, strašno!!!!  Cry Cry
Čadoničevi pa želim vse najslabše, zdaj je pokazala kakšna pokvarjena oseba je, gnila v dno duše!
Čisto sem zgrožena!!!!  jezen
Logiran
cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #1502 : četrtek, 11.02.2010 : 21:00:38 »

Glede fotografij se strinjam s Skuiki in sesso.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1503 : četrtek, 11.02.2010 : 21:05:30 »

Ta vet je rekel, da lahko take spremembe povzroči bakterijsko vnetje, različne alergije lahko pa tudi spolna zloraba, ja sem razumela.  Ampakr pač dvomim, da alergija lahko povzroči take spremebe vključno s krvavitvami in mislim, da je vsem jasno zakaj gre. In mislim, da če bi k veterinarju pripeljali psa s takimi poškodbami, da ga noben veterinar ne bi šel zdraviti za alergijo. Zato so mi taki komentarji nesmiselni. Take poškodbe lahko povzroči samo nekaj tlačeno v pasjo rit in tudi ta gospod veterinar to ve.

Me pa zanima, če kdo ve, kam je sprijenec vozil zdravit pse oziroma kdo je bil njihov veterinar.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #1504 : četrtek, 11.02.2010 : 21:06:23 »

KAAAAJ???!!!  Shocked Shocked Shocked Šele zdaj sem tale prispevek vidla  Undecided
Ubogi, ubogi psi, kakšne neznosne zverinske  bolečine so morali ti psi trpet, strašno!!!!  Cry Cry
Čadoničevi pa želim vse najslabše, zdaj je pokazala kakšna pokvarjena oseba je, gnila v dno duše!
Čisto sem zgrožena!!!!  jezen

Enako.
 Ne samo zgorožena...  šokirana.... žalostna.........

In vsi smo jih obsojali na samem začetku , vključno z mano
Sploh si ne morem predstavljati kako so ti psi leta in leta trpeli.
Zverinsko spolno izživljanje nad njimi ...

sploh nimam besed.
Za enkrat po gledanju oddaje in branju prispevka v žurnalu lahko rečem samo.
 HVALA ! Društvo za zaščito živali Ljubljana  za podano kazensko ovadbo.

Pieteta pokojnika.... in spoštovanje pokojnika.....
In on naj bi jih imel za svoje otroke....

Dobro ,da nikoli  ni imel... in nikdar ne bo imel otrok

BOLAN ČLOVEK bruham bruham bruham


Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #1505 : četrtek, 11.02.2010 : 21:09:17 »

ŠPELIČKA!!! Angry
Sram naj jo bo... v dno duše naj jo bo sram in" njeno možnost bakterijske okužbe."
A to je direktorica VURS...katera naj bi delala v dobrobit živali. bruham bruham bruham bruham bruham
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #1506 : četrtek, 11.02.2010 : 21:10:06 »

Atos: številne krvavitve pred vhodom v medenično votlino, raztrganine v sluznici rektuma.
Atlas: sluznica rektuma in anusa je močno zadebeljena, nagubana in rožnata, rektum je širok 5,5centimetrov, raztganine anusa.
Joy: krvavitve v sluznici tankega črevesa, na sluznici anusa je več vzdolžnih gub, ki so temno rdeče barve.


 Cry Cry Cry
Logiran
Šakal
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #1507 : četrtek, 11.02.2010 : 21:11:40 »

Živali so vedno žrtev - se je izkazalo tudi sedaj.

Čestitam in hvala DZZŽ in hvala, da imamo ta forum!

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1508 : četrtek, 11.02.2010 : 21:12:16 »

ŠPELIČKA!!! Angry
Sram naj jo bo... v dno duše naj jo bo sram in" njeno možnost bakterijske okužbe."
A to je direktorica VURS...katera naj bi delala v dobrobit živali. bruham bruham bruham bruham bruham


Saj je bila itak politično nastavljena, kdove če ima sploh rada živali. Plašč iz lisice recimo nosi. bruham bruham bruham
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1509 : četrtek, 11.02.2010 : 21:15:36 »

Vse cistune te teme prosim za razmislek, cetudi ni nikomur se nic dokazano, vendar je nekdo moral tole narediti, ker sami si niso:

Atos: številne krvavitve pred vhodom v medenično votlino, raztrganine v sluznici rektuma.

Atlas: sluznica rektuma in anusa je močno zadebeljena, nagubana in rožnata, rektum je širok 5,5centimetrov, raztganine anusa.

Joy: krvavitve v sluznici tankega črevesa, na sluznici anusa je več vzdolžnih gub, ki so temno rdeče barve.


"Zverinsko spolno izživljanje"
Ljubljana 11.02.2010, 19:25 P. M./K. K.
http://www.zurnal24.si/slovenija/zverinsko-spolno-izzivljanje-159735

Me ne zanima kdo in me ne zanima njegovo truplo, pravzaprav me ne zanima okrog njega nic drugega kot to, da je imel te pse, da jih je tako neznansko zelel nazaj, kar nekako ni povsem v skladu s tistim, kar sama smatram za normalno in da je nekdo psom zgornje povzrocil, medtem ko so bili v njegovem skrbnistvu. To je zame povsem dovolj, da si ne zelim vedeti nicesar o njem in najraje ne bi o njem nicesar vec nikoli ne slisala in ne brala, temvec samo zahtevam, da se najde tudi morebitne druge, ki so morda pomagali zgornje povzrociti tem trem psom, sicer se nam lahko zgodi, da jih videvamo na cesti ali na TV. To je vse. Ves cas mislim na to, da sta bila oba samca kotena 2004, samica pa se prej, da je bil do 2006 se eden - zdaj pa smo 2010.

Prosim, da zadrzite zase vse pietetne ideje, pa tudi vse sovrazne izbruhe. Koncno vemo. Meni je zal, da ni drugace in zelim si, da bi ti psi res bili zveri, ki se jim je zmesalo. Pa se jim ni. Zal.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1510 : četrtek, 11.02.2010 : 21:17:04 »

Saj je bila itak politično nastavljena, kdove če ima sploh rada živali. Plašč iz lisice recimo nosi. bruham bruham bruham

Seveda jih ima rada... kaj ni videti kako se zavzema zanje  bruham
Logiran
sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #1511 : četrtek, 11.02.2010 : 21:18:57 »

Mater sem besen, že dolgo ne tako. Ne vem niti kaj bi povedal. Letet bi moral pol vlade z Pahorjem vred. In mi ovce jih bomo spet volili.
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1512 : četrtek, 11.02.2010 : 21:20:16 »

Hudiča, kar slabo mi je....in brez besed.

Lahko samo rečem, vse pohvale, vsem ki se tako močno trudite, da se je začelo odvijati v pravo smer.
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #1513 : četrtek, 11.02.2010 : 21:20:39 »

Vsaka čast DZZŽ, res, vsaka čast  Cheesy  


Alergije so pa verjetno bile dedne, glede na to, da so jih imeli vsi trije psi, pa anus se ti zaradi alergije poveča na 5,5 cm. Da je ni sram!
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1514 : četrtek, 11.02.2010 : 21:21:20 »

Pepsi, kje si videla, da je nosila ta plašč?
Logiran
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines