mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 19:48:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 155 156 157 158 159 [160] 161 162 163 164 165 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632978 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2385 : torek, 16.02.2010 : 11:28:27 »

Pa kako na varnem? A ni sama včš nekaj dni po tragediji rekla, ko jo je novinar spraseval o inspekcijskem nadzoru nad Bericevicem, da ž njim niso mogli na vsak sprehod al nekaj podobnega. Torej jih je vodil na sprehode? Ja, hvalabogu, da ni bil moj sosed. Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #2386 : torek, 16.02.2010 : 11:29:33 »

OrCa bo danes poziv za podpis peticije poslala tudi preko Newslettra vsem svojim kupcem in objavila novico na spletni strani, prvi podpisi pa se že pridno zbirajo. Smiley
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2387 : torek, 16.02.2010 : 11:29:49 »

Kakorkoli človek tole spremlja, NA KAKŠNO ŽIVLJENJE so pa bili obsojeni tile psi?Huh?

In meni naj nekdo razloži; glede na pričanje sosedov, psov niso slišali skoraj nikoli eni celo niso vedeli, da so psi tam. Ja kam za hudirja so pa psi hodili LULAT IN KAKAT???  Lips Sealed
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2388 : torek, 16.02.2010 : 11:31:37 »

Kakorkoli človek tole spremlja, NA KAKŠNO ŽIVLJENJE so pa bili obsojeni tile psi?Huh?

In meni naj nekdo razloži; glede na pričanje sosedov, psov niso slišali skoraj nikoli eni celo niso vedeli, da so psi tam. Ja kam za hudirja so pa psi hodili LULAT IN KAKAT???  Lips Sealed

Pa še to - Koliko časa jim je namenil S.B. dnevno?Huh?? Se je ukvarjal z njimi Huh Razen tistih sprevrženih dejanj - upam, da ni bilo to edino ukvarjanje z njimi...mislim, da se človek razjoče!!!!!!
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #2389 : torek, 16.02.2010 : 11:38:10 »

A je mogoče kdo iz Lesc tu, ali pa Radovljice?
Iz trgovine Aquarium Lesce so odgovorili: se strinjam, se bo podpisovalo tudi tu.

Na poslano vprašanje, če bodo natisnili sami, pa odgovora še nimam. Je morda kdo od tam blizu, da bi lahko skočil preverit kako in kaj?
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #2390 : torek, 16.02.2010 : 11:42:28 »

Ja bojda naj bi vozil enega po enega na sprehod, tako, da niso vedeli, da jih ima več. Ma vse skupaj je ena velika čenča postala Sad
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2391 : torek, 16.02.2010 : 11:45:10 »

Ja bojda naj bi vozil enega po enega na sprehod, tako, da niso vedeli, da jih ima več. Ma vse skupaj je ena velika čenča postala Sad

Ne verjamem, da je imel toliko časa ob toliko pacientih....
Imam več psov in vem, da ni mačji kašelj vozit posamično pse na sprehod...Gre ogromno časa in primoran si jih spustit TUDI NA DVORIŠČE kdaj.
Prav tako jih  SIGURNO kdo od sosedov vidi! In sliši tud....

Meni se ti psi taaaaaaaakkkkkkkkkko smilijo.....
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #2392 : torek, 16.02.2010 : 11:45:26 »

Ja bojda naj bi vozil enega po enega na sprehod, tako, da niso vedeli, da jih ima več. Ma vse skupaj je ena velika čenča postala Sad
A niso sosedi rekli, da jih od tistega dogodka z Megličem sploh niso nikoli zunaj vidli?
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2393 : torek, 16.02.2010 : 11:49:47 »

A niso sosedi rekli, da jih od tistega dogodka z Megličem sploh niso nikoli zunaj vidli?

Saj....eni sploh vedeli niso, da jih je dobil nazaj......
Mislim....

In ne mi rečt, da je imel čas zgodaj zjutraj pse posamično nekam vozit...še skupaj ne...pa potem toliko pacientov v službi....ne, ne verjamem....da je sam tole zmogel.
Psi zunaj definitivno niso bivali...
Pa nikoli lajali? Je imel tako dobro tesnenje oken??? Oz nikoli odprta okna..?

Ne vem...morda se komu moja vprašanja zdijo čudna..ampak meni se ne.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2394 : torek, 16.02.2010 : 11:55:43 »

Meni so te izjave itak za lase privlečene.
OK, štekam, da mnogih problematika ni zanimala, samo glede na dogodek leta 2006 pa težko verjamem, da je sosedom res dol viselo ali se bodo psi vrnili na lokacijo ali ne, in da tega niso spremljali.
Logiran
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #2395 : torek, 16.02.2010 : 11:58:50 »

Houdini

Lesce in Radovljica sta v moji bližini...

natisnem lahko sama......

če rabiš pomoč, sporoči
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #2396 : torek, 16.02.2010 : 12:04:09 »

Houdini

Lesce in Radovljica sta v moji bližini...

natisnem lahko sama......

če rabiš pomoč, sporoči

Jaz sem iz Lj. tako, da bi bila hvaležna, če bi se kdo tam oglasil pa povprašal, če potrebujejo kako pomoč pri stvari Wink  Bi pa počakala še malo, da morda odpišejo. Sporočim okrog enih, če je bilo kaj odgovora.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #2397 : torek, 16.02.2010 : 12:08:12 »

Da jih ni bilo slisati in da nihce ni vedel, da so sploh tam, ne bo drzalo, ce gre verjeti clankom.
V enem od prvih clankov (ga nikakor ne morem najti), takoj po napadu, je pisalo, kako so psi divje lajali in se zaganjali v ograjo, ko so bogabojeci drzavljani hodili mimo.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #2398 : torek, 16.02.2010 : 12:11:25 »

jaz sem iz KR; vendar imam žlahto v Radovljici......

če bo karkoli se lahko jutri "zapeljem" na obisk  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2399 : torek, 16.02.2010 : 12:28:55 »

Spet nas nekaj zanima....

Milan Pogačnik, minister za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano, 24 ur.com, dne 05.02.2010:
Minister še danes trdi, da ni odgovoren. "Jasno sem pojasnil, da so vsi postopki, ki so bili vodeni glede vrnitve živali, zakoniti in da so bili strokovni," je povedal.
vir http://24ur.com/novice/slovenija/sls-minister-je-objektivno-in-politicno-odgovoren.html
Tanja Hofman, pravna služba na Ministrstvu za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano, Info TV, oddaja Vroči stol, dne 10.2.2010, 2. del posnetka, 17. minuta,
vir http://www.infotv.si/?p=novica&id=4566
Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano, Odločba MKGP o vrnitvi dveh psov
vir http://www.mkgp.gov.si/fileadmin/mkgp.gov.si/pageuploads/Aktualno/Bulmastifi/Odlocba_MKGP.pdf

NI DOVOLJ!

Prosimo novinarje, da povprašajo odgovorne namesto vseh nas:

okoliščina št. 2: Vročitev odločbe o vrnitvi psov

Vprašanja Milanu Pogačniku, odgovornemu za zakonitost postopkov na Ministrstvu za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano:

1. Ali je način vročitve, zapisan kot sestavni del odločbe, zavezujoč za izdajatelja odločbe?
2. Ali je vročanje odločbe v nasprotju z v odločbi zapisanim načinom vročanja zakonito in po vseh predpisih?
3. Ali se šteje odločba, ki je vročena v nasprotju z v odločbi zapisanim načinom vročanja, za vročeno?

In konkretno:

1. Kdo (ime in priimek, položaj) je odločil, da se Odločba MKGP št. 3449-13/2009/14 z dne 22.6.2009 ne vroči tako, kot je zapisano v odločbi?
Logiran

Strani: 1 ... 155 156 157 158 159 [160] 161 162 163 164 165 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines