mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 14:40:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 168 169 170 171 172 [173] 174 175 176 177 178 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632908 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2580 : sreda, 17.02.2010 : 12:25:24 »

Javno pismo? če ne bo v kratkem odgovorov na zgornja vprašanja?
Logiran
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #2581 : sreda, 17.02.2010 : 12:34:09 »

Predlagam, da se res organiziramo in prižgemo svečke v spomin na te nesrečne pse. Treba bi se bilo:
- zorganizirati, 
- točno dogovoriti za datum in kraj (VURS?) prižiga prve svečke,
- poslati obvestilo novinarjem in medijem glede oblikovanja javnega shoda.  In seveda slogan.

Toliko svinjarije stoji za vsem tem, da res ne bi smeli dopustiti, da se kar tako pomete pod preprogo vse skupaj. Kaj mislite?
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #2582 : sreda, 17.02.2010 : 12:35:01 »

nov članek. Novost- že v preteklosti so bili namigi o spolni zlorabi

http://www.delo.si/clanek/99475
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #2583 : sreda, 17.02.2010 : 12:39:38 »

Predlagam, da se res organiziramo in prižgemo svečke v spomin na te nesrečne pse. Treba bi se bilo:
- zorganizirati, 
- točno dogovoriti za datum in kraj (VURS?) prižiga prve svečke,
- poslati obvestilo novinarjem in medijem glede oblikovanja javnega shoda.  In seveda slogan.

Toliko svinjarije stoji za vsem tem, da res ne bi smeli dopustiti, da se kar tako pomete pod preprogo vse skupaj. Kaj mislite?

Jaz sem čisto za prižiganje svečke, ampak a ni potrebno javnega shoda prijavit in dobit dovoljenja zanj? Ali je to samo za prireditve?
Logiran
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #2584 : sreda, 17.02.2010 : 12:40:40 »

Jaz sem čisto za prižiganje svečke, ampak a ni potrebno javnega shoda prijavit in dobit dovoljenja zanj? Ali je to samo za prireditve?

A so takrat, ko so tistega nesrečnega fanta pred Globalom pretepli do smrti in mu prižigali svečke koga vprašali?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2585 : sreda, 17.02.2010 : 12:46:26 »

Za vsak javni shod je potrebno dovoljenje mestnih oblasti. Malo še počakajte Wink.
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #2586 : sreda, 17.02.2010 : 13:06:00 »

Nekaj dni me ni bilo (in morda je kdo na to že pomisli ) in predlagam , da naj bo 2.2.2010 odslej dan boja proti mučenju živali. Saj eden je že, ampak nam nič ne pomeni. Tega datuma pa ne bomo in ne smemo pozabiti. Čeravno (ali pa prav zato) eliti in  še nekaterim ne bo všeč in bi radi vse skupaj pozabili. Naj jim bo nočna mora za vedno.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #2587 : sreda, 17.02.2010 : 13:11:51 »

Nekaj dni me ni bilo (in morda je kdo na to že pomisli ) in predlagam , da naj bo 2.2.2010 odslej dan boja proti mučenju živali. Saj eden je že, ampak nam nič ne pomeni. Tega datuma pa ne bomo in ne smemo pozabiti. Čeravno (ali pa prav zato) eliti in  še nekaterim ne bo všeč in bi radi vse skupaj pozabili. Naj jim bo nočna mora za vedno.

Ja!!!!!!   ..pa dela prost dan...-. Cheesy
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #2588 : sreda, 17.02.2010 : 13:39:35 »

Malo berem požarreport..in seveda komentarje spodaj....

Tegale pa resnično moram deliti z vami  Smiley

Citat
#  007
# 17.02.2010 11:50:58
# (1) dr. Baričevič je bil zdravnik. In samo to! Dopoldne je v svojem MC pacientom postavil diagnozo, popoldne pa jih je v kleti/garaži svoje hiše zdravil; (2) čudni rekviziti, ki so jih kriminalisti v hiši odkrili, niso spolni pripomočki, ampak pripomočki za zdravljenje; (3) nekateri zdravstveni pripomočki znajo tudi lajat (no, so znali); (4) seveda si je dr. Baričevič želel, da mu zasežene zdravstvene hov-hov pripomočke vrnejo, saj so se njegovi pacienti pritoževali, da terapije niso tako uspešne kot nekoč; (5) razumljivo je, da so pacienti dr. Baričeviču pomagali dobiti zdravstvene hov-hov pripomočke nazaj; (6) prostor zraven garaže ni prostor, ampak začasna ordinacija (dokler ne najde nadomestilo za Rimske Toplice); (7) v hiši je bila le urgentna ordinacija, prava ordinacija je drugje; (Cool škoda, da so pse usmrtili preden so na njih naredili teste alergičnosti na fotoaparat, mobilni telefon z bliskavico in video kamero; (9) škoda, da so jih usmerili, preden so jim pokazali slike nekaterih, ki vozijo velike avtomobile; (10) tisti nesrečni tržičan ne bo dobil odškodnine, ker je pse lepo gledal (psi so njegov pogled razumeli kot poželjivo gledanje) in še huje, najraje bi te ljubke kužke kar slikal; (12) posnetki nadzornih kamer so bili izbrisani, ker tako zahteva Pirc Musarjeva; (13) izbrisani (in tudi prepisani) posnetki se lahko z lahkoto obnovijo, tudi pri policiji imajo nekaj opreme za to; (14) seveda tuje obveščevalne službe vedo veliko, saj je Barsos-MC zaradi strank že dolgo odlično pokrit, tudi njegova izpostava v garaži in še kje; (15) tudi Sova veliko ve, a ne sme vohljati po državi - uradno ve le to, kar je 'izvedela' od tujcev; (16) garažni pacienti niso bili le z leve politične opcije, kot bi sklepal po izlivih na tem forumu, še zdaleč ne; (17) verjamem, da bi si marsikdo želel ogledati posnetke iz Baričevičeve garažne ordinacije, vendar so bolj uporabni pri določanju slovensko-hrvaške meje (žal na škodo Slovenije); (18) z malo sreče in boljšim daljnogledom morda še lahko najedte videosnemalne naprave, ki so trajno usmerjene na vhode v hišo na Oražnovi 11 - poskusite po najetih stanovanjih v okolici in z objektov tobačne; (19) spodobilo bi se, da ima hiša še en vhod, en hodnik in še dva prostora; (20) lahko pa, da se motim, ali pa sem si vse skupaj izmislil zgolj zato, da si malo ublažim svoje komplekse nepomembnosti, manjvrednosti, zavisti in hrepenenja po še eni dobri žurki na Oražnovi. Snif, snif.


 Afro   
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2589 : sreda, 17.02.2010 : 13:58:48 »

Khm, nikoli nisem trdila, da je v tem konkretnem primeru šlo za luknje v zakonu. Če preberete boste videli, da se komentar nanaša na elitizem v Sloveniji na splošno, prav tako na pravnike, pa jih imejte za dobre/strokovne, ali pokvarjene, kakor hočete, dejstvo je, da opravljajo svoje delo. Če bi vse pravnike, ki branijo kriminalce imeli za žleht in pokvarjene, potem bi vsi, ki bi bili kdajkoli česarkoli obtoženi (pa lahko v resnici prav nič krivi) ostali brez zagovornikov. O konkretnih vpletenih v ta primer pa mislim, da ni potrebno izgubljati besed o njihovi moralni pokončnosti, ki je pač ni, govorim le o strokovnosti.
Nisem komentirala vročanja in napak pri le tem dogodku, sem pa že prej nekje napisala, da je nekdo s PF (se ne spomnim imena) izjavil na POP TV, da je bila četrta sodba/odločba sodišča, ki zavrača odločbo o vrnitni psov lastniku popolnoma napačna in zdi se mi, da ta nikakor ni tiščal glave v pesek in govoril potiho. Bil je jasen in glasen. Bravo!
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #2590 : sreda, 17.02.2010 : 14:09:30 »

Khm, nikoli nisem trdila, da je v tem konkretnem primeru šlo za luknje v zakonu. Če preberete boste videli, da se komentar nanaša na elitizem v Sloveniji na splošno, prav tako na pravnike, pa jih imejte za dobre/strokovne, ali pokvarjene, kakor hočete, dejstvo je, da opravljajo svoje delo. Če bi vse pravnike, ki branijo kriminalce imeli za žleht in pokvarjene, potem bi vsi, ki bi bili kdajkoli česarkoli obtoženi (pa lahko v resnici prav nič krivi) ostali brez zagovornikov. O konkretnih vpletenih v ta primer pa mislim, da ni potrebno izgubljati besed o njihovi moralni pokončnosti, ki je pač ni, govorim le o strokovnosti.
Nisem komentirala vročanja in napak pri le tem dogodku, sem pa že prej nekje napisala, da je nekdo s PF (se ne spomnim imena) izjavil na POP TV, da je bila četrta sodba/odločba sodišča, ki zavrača odločbo o vrnitni psov lastniku popolnoma napačna in zdi se mi, da ta nikakor ni tiščal glave v pesek in govoril potiho. Bil je jasen in glasen. Bravo!

Meni se zdi večji problem kot obstoj pravnikov tipa Senica problem državnih uradnikov, ki takim ne morejo?/znajo?/nočejo? stopiti na prste. Žerdin je lepo napisal:
http://razgledi.net/2010/02/13/ali-zerdin-o-omrezju-klientelisticnih-kanalov-kanalckov-in-kanalizacij/
Logiran
feminine
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 107


« Odgovor #2591 : sreda, 17.02.2010 : 14:13:30 »

Od 90 poslancev in iz kabineta BP na poziv za odstop VČŠ že 5 dni ni niti enega glasu.

Meni je zaenkrat (?) odpisal le g. Milenko Ziherl, moje pismo je posredoval naprej VČŠ.

Iz kabineta BP ni bilo odgovora že na prvo pismo.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #2592 : sreda, 17.02.2010 : 15:02:59 »

Da vas je strah? Ja kje ste pa dozdaj živeli? A res ni noben opazil, kako se že leta sistematično razdira še tisto, kar je v že sicer neučinkovitem sistemu še delovalo? Kaj pa lahko drugega pričakuješ od države, ki se že rodi z (nikoli razčiščeno) orožarsko afero, potem jih pa samo nalaga eno na drugo (se spomnite, kako so se kupovale operacijske mize, pa delali predori, pa patije, pa............) A ne bi bilo hecno, da bi ta gnoj dokončno počil prav zaradi psov?

Logiran
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #2593 : sreda, 17.02.2010 : 15:23:46 »

Zasledila sem, da nameravajo 20.februarja tekom celega dneva v Ljubljani na Prešernovem trgu prižigat svečke v opomin..... V drugih krajih, mestih pa pred občinskimi poslopji....
Logiran
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #2594 : sreda, 17.02.2010 : 15:24:13 »

http://med.over.net/forum5/read.php?151,6037307

Logiran
Strani: 1 ... 168 169 170 171 172 [173] 174 175 176 177 178 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines